Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa uskoro nece postajati, fora bi bila da se Stankela i Vidic nisu povukli, i onda onako umesto staraca od 20-tak godinu da igraju mlade nade sa 30+ kao sto su Stankovic, kum Pantelic, Vidic, Zigic, Jovanovic, Milijas, Petrovic, Kezman.. to bi onda bila reprezentacija :D  :-*
Poslednja Izmena: Novembar 07, 2011, 22:14:15 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: -300- poslato Novembar 07, 2011, 22:13:12 POSLE PODNE
Kako jeba*ka slika  ;D
Ide u potpis...

Oho pa gle ti Joxya :)

Citat: The Guy poslato Novembar 07, 2011, 15:15:45 POSLE PODNE
Hahaha... Å ta vi sve ne izmislite. :D

Evo par od mene.

Tolko si glu|p da se zapetljaš u kablove bežićnog interneta.

Tolko si glu|p da u rijeci nebi našo vode.

Tolko si glu|p da u šumi nebi našao drveta.

Tolko si glu|p da te pregazi parkirani auto.

ZaÅ¡to Dino RaÄ'a kad je Goran Karan

www.falloutboyrock.com
Listening since 2004 and never going to stop.
----------------------------------------------------------

Jel to bese onaj Joxy sto je pljuvao po ovom forumu i navlacio ljude sa SA:MP foruma na onaj korelijev ? :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Novembar 07, 2011, 22:30:03 POSLE PODNE
Jel to bese onaj Joxy sto je pljuvao po ovom forumu i navlacio ljude sa SA:MP foruma na onaj korelijev ? :D

1. Ono nije Correllijev Forum, on je tamo samo Administrator.
2. Pokazi mi gde sam ja to pljuvao ovaj Forum i kakve sam ja ljude navlacio?
3. Jedan savet: Bavi se svojim zivotom i svojim stvarima, u druge se ne mesaj. ;)

Citat: -300- poslato Novembar 07, 2011, 22:47:03 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 07, 2011, 22:30:03 POSLE PODNE
Jel to bese onaj Joxy sto je pljuvao po ovom forumu i navlacio ljude sa SA:MP foruma na onaj korelijev ? :D

1. Ono nije korisnik uklonjen!jev Forum, on je tamo samo Administrator.
2. Pokazi mi gde sam ja to pljuvao ovaj Forum i kakve sam ja ljude navlacio?
3. Jedan savet: Bavi se svojim zivotom i svojim stvarima, u druge se ne mesaj. ;)

1. na isto ti dodje, ionako ste vi svi odavde otisli tamo samo zbog njega
2. malo pregledaj svoje postove na SA:MP forums, svaki drugi ti je u vezi tog sajta, zar to nije navlacenje ljudi?
3. ti si poslednji koji bi me trebao davati savete ;)

Svuda podji, svojoj kuci dodji :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

1. Hah, ja sam napustio ovo jer sam ostavio SAMP, a na ZB sam bio slabo aktivan.
2. Pa da, zvao sam ljude na taj forum, kao sto sam i zvao ljude kad sam se prvi put registrovao ovde. Sta tu ima lose?
3. Kako ti kazes ;)

Citat: Gotti747 poslato Novembar 07, 2011, 22:53:36 POSLE PODNE
Svuda podji, svojoj kuci dodji :D
Slazem se :D

www.,,,,,,,,,,,,,.tk

Posjetite naš site!
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2011, 19:02:04 POSLE PODNE od Attitude.fx

Citat: Uciha poslato Novembar 08, 2011, 10:15:05 PRE PODNE
www.video-sasuke.tk

Posjetite naš site!

1. besplatna domena
2. postavljanje linkova koji upucuju na warez sadrzaj

3. nema...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

poznaticovik

Pozdrav svima , evo me nakon nekih nemam pojma 2,3 mjeseca , škola ide jako odlično pa eto imam vremena stalno pa sam odlučio odsad malo navraćati ovamo.

I vraćam se skriptanju dok mi ne dosadi :)

Pa eto kako ste Å¡ta ima.

Citat: matt! poslato Novembar 08, 2011, 18:04:29 POSLE PODNE
Pozdrav svima , evo me nakon nekih nemam pojma 2,3 mjeseca , škola ide jako odlično pa eto imam vremena stalno pa sam odlučio odsad malo navraćati ovamo.

I vraćam se skriptanju dok mi ne dosadi :)

Pa eto kako ste Å¡ta ima.

dobrodosao natrag :)
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Oho Matt :D Dobrodosao nazad  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Uciha - Warez? posljednja opomena za tebe.

Pozz , znam da moj glas nista ne znaci ovdje ali, ja bih htjeo predlozit novog Super Moderatora... a to je Gotti747 Zasto?
Pa covjek je jedan od ozbiljnijih na ovom forumu, malo je takvih, a i dugo je ovdje.
Postove ove nije dobio spam-om u Glavnog razgovoru kao neki , vec pogledajte da skoro u svakoj temu u temi 'Razgovor u vezi PAWN-skriptanja' njegov nick je u svakoj temi zato jer svakome hoce pomoc a ne spam-at da je prekrsio pravila ili nesto je krivo napiso, i meni je u par slucajeva pomogao... Njegova to duznost nije u svakoj temi o skriptanju nego u 3 pdf-a od CH... Znaci decko voli radit i pratit pravila foruma i ostalo... Eto to je od mene... Mozda cu dobit ban sad neam pojma...  
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2011, 20:04:12 POSLE PODNE od panameR.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: panameR. poslato Novembar 08, 2011, 19:56:52 POSLE PODNE
Pozz , znam da moj glas nista ne znaci ovdje ali, ja bih htjeo predlozit novog Super Moderatora... a to je Gotti747 Zasto?
Pa covjek je jedan od ozbiljnijih na ovom forumu, malo je takvih, a i dugo je ovdje.
Postove ove nije dobio spam-om u Glavnog razgovoru kao neki , vec pogledajte da skoro u svakoj temu u temi 'Razgovor u vezi PAWN-skriptanja' njegov nick je u svakoj temi zato jer svakome hoce pomoc a ne spam-at da je prekrsio pravila ili nesto je krivo napiso, i meni je u par slucajeva pomogao... Njegova to duznost nije u svakoj temi o skriptanju nego u 3 pdf-a od CH... Znaci decko voli radit i pratit pravila foruma i ostalo... Eto to je od mene... Mozda cu dobit ban sad neam pojma...  

ma o tome administracija odluci

Citat: |W| KombinatoR poslato Novembar 08, 2011, 20:05:14 POSLE PODNE
Citat: panameR. poslato Novembar 08, 2011, 19:56:52 POSLE PODNE
Pozz , znam da moj glas nista ne znaci ovdje ali, ja bih htjeo predlozit novog Super Moderatora... a to je Gotti747 Zasto?
Pa covjek je jedan od ozbiljnijih na ovom forumu, malo je takvih, a i dugo je ovdje.
Postove ove nije dobio spam-om u Glavnog razgovoru kao neki , vec pogledajte da skoro u svakoj temu u temi 'Razgovor u vezi PAWN-skriptanja' njegov nick je u svakoj temi zato jer svakome hoce pomoc a ne spam-at da je prekrsio pravila ili nesto je krivo napiso, i meni je u par slucajeva pomogao... Njegova to duznost nije u svakoj temi o skriptanju nego u 3 pdf-a od CH... Znaci decko voli radit i pratit pravila foruma i ostalo... Eto to je od mene... Mozda cu dobit ban sad neam pojma...  

ma o tome administracija odluci

ok, ja sam samo dao prijedlog , nemoraju ga pogledat ali nije u redu da zbog svade  ignoriraju jednog od najboljih clanova ovog foruma
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_