Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


A jest, pro si, al' u ljustenju krompira :D Glasao sam za onoga sto je samo Pro skripter  :-*
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2011, 22:07:56 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: bombbomb poslato Novembar 09, 2011, 22:05:55 POSLE PODNE
Voleo bi da me glasate aca ladjevac http://dvoboj.com/265932
Znate kako je moj nick na CS 1.6? "Ma svi ste vi PRO :P " Izgleda da i na SA:MP-u ovo trebam pocet' koristit'  :D :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..


Gotti747 sta se radi? ;)
oni na CH forumu me jos nisu aktivirali jbm misa ,jel imas koji kontakt e-mail ;)

Citat: iljicmatteo poslato Novembar 09, 2011, 23:29:43 POSLE PODNE
Gotti747 sta se radi? ;)
oni na CH forumu me jos nisu aktivirali jbm misa ,jel imas koji kontakt e-mail ;)
pitaj Dude-a na PM !

Citat: iljicmatteo poslato Novembar 09, 2011, 23:29:43 POSLE PODNE
Gotti747 sta se radi? ;)
oni na CH forumu me jos nisu aktivirali jbm misa ,jel imas koji kontakt e-mail ;)

To si me mogao pitati i na pm :D Inace kako ti nije aktiviran acc vec ovoliko vreme?  :-X To ide dosta brze.. Vidi to sa Zoranom ili sa nekim drugim administratorima sa CH foruma ako si u kontaktu sa njima..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

jel ima neko potrebne include-ove za anti de amx ?
ak ima,molim vas da mi posalje na PM linkove za download,da ubacim u mod
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2011, 00:03:42 PRE PODNE od |W| KombinatoR

Citat: Gotti747 poslato Novembar 09, 2011, 23:33:14 POSLE PODNE
Citat: iljicmatteo poslato Novembar 09, 2011, 23:29:43 POSLE PODNE
Gotti747 sta se radi? ;)
oni na CH forumu me jos nisu aktivirali jbm misa ,jel imas koji kontakt e-mail ;)

To si me mogao pitati i na pm :D Inace kako ti nije aktiviran acc vec ovoliko vreme?  :-X To ide dosta brze.. Vidi to sa Zoranom ili sa nekim drugim administratorima sa CH foruma ako si u kontaktu sa njima..
evo poslo sam adminu dude pa cemo vidjet ;D

Citat: iljicmatteo poslato Novembar 10, 2011, 00:06:13 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Novembar 09, 2011, 23:33:14 POSLE PODNE
Citat: iljicmatteo poslato Novembar 09, 2011, 23:29:43 POSLE PODNE
Gotti747 sta se radi? ;)
oni na CH forumu me jos nisu aktivirali jbm misa ,jel imas koji kontakt e-mail ;)

To si me mogao pitati i na pm :D Inace kako ti nije aktiviran acc vec ovoliko vreme?  :-X To ide dosta brze.. Vidi to sa Zoranom ili sa nekim drugim administratorima sa CH foruma ako si u kontaktu sa njima..
evo poslo sam adminu dude pa cemo vidjet ;D

nisu u zadnja dva dana moderirani novo registrirani korisnici... aktivirao sam ti account sad...

Citat: Don Ivan poslato Novembar 10, 2011, 08:04:07 PRE PODNE
Dobro jutro ja sam novi clan
dobro jutro i tebi,valjalo bi da procitas pravila... ;)

inace,ne smijes tu pisat dobro jutro,dobar dan i tako...

mozes o necem drugom razgovarat ;)

Citat: Don Ivan poslato Novembar 10, 2011, 08:04:07 PRE PODNE
Dobro jutro ja sam novi clan

Takve postove nepotrebne brisem, samo da znate!
Last nick: Vectro64

Uf, ode mi keva na roditeljski, biće čupavo kad se vrati.

Šta vi radite?
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2011, 17:25:45 POSLE PODNE od monkeypantzz


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: monkeypantzz poslato Novembar 10, 2011, 17:25:36 POSLE PODNE
Uf, ode mi keva na roditeljski, biće čupavo kad se vrati.

Å ta vi radite?

:D

Poslednja Izmena: Novembar 10, 2011, 18:07:21 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jel dobro ?




Makar jos fali i logo xD
Poslednja Izmena: Novembar 10, 2011, 19:17:13 POSLE PODNE od [TG] P!xel
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer