Glavni razgovor #12

Započeo BloodMaster, Oktobar 03, 2011, 22:29:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: panameR. poslato Novembar 08, 2011, 19:56:52 POSLE PODNE
Pozz , znam da moj glas nista ne znaci ovdje ali, ja bih htjeo predlozit novog Super Moderatora... a to je Gotti747 Zasto?
Pa covjek je jedan od ozbiljnijih na ovom forumu, malo je takvih, a i dugo je ovdje.
Postove ove nije dobio spam-om u Glavnog razgovoru kao neki , vec pogledajte da skoro u svakoj temu u temi 'Razgovor u vezi PAWN-skriptanja' njegov nick je u svakoj temi zato jer svakome hoce pomoc a ne spam-at da je prekrsio pravila ili nesto je krivo napiso, i meni je u par slucajeva pomogao... Njegova to duznost nije u svakoj temi o skriptanju nego u 3 pdf-a od CH... Znaci decko voli radit i pratit pravila foruma i ostalo... Eto to je od mene... Mozda cu dobit ban sad neam pojma...  

ÄŒestitamo,upravo si zaradio ban. Prvo,sad za sad nam ne treba novi S. Moderator,drugo,mi smo nekoliko puta govorili da se vi ne bavite sa tim.
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2011, 20:19:01 POSLE PODNE od Koksildo

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: panameR. poslato Novembar 08, 2011, 19:56:52 POSLE PODNE
Pozz , znam da moj glas nista ne znaci ovdje ali, ja bih htjeo predlozit novog Super Moderatora... a to je Gotti747 Zasto?
Pa covjek je jedan od ozbiljnijih na ovom forumu, malo je takvih, a i dugo je ovdje.
Postove ove nije dobio spam-om u Glavnog razgovoru kao neki , vec pogledajte da skoro u svakoj temu u temi 'Razgovor u vezi PAWN-skriptanja' njegov nick je u svakoj temi zato jer svakome hoce pomoc a ne spam-at da je prekrsio pravila ili nesto je krivo napiso, i meni je u par slucajeva pomogao... Njegova to duznost nije u svakoj temi o skriptanju nego u 3 pdf-a od CH... Znaci decko voli radit i pratit pravila foruma i ostalo... Eto to je od mene... Mozda cu dobit ban sad neam pojma...  


Ako je zbog toga prijedlog onda bi svako mogao dobiti smoda...Ali vecina samo pomazu kad je lagano,a cim je nesto teze nikad ne odgovaraju.Tako meni vecinom nisu pomagali pa i mene briga za njima, necu ni ja njima pomagat'.Iako sam se susretao sa tim situacijama.

cristiane

Nema svrhe uopšte o tome raspravljati,mi biramo onog za koga mislimo da zaslužuje i sve ove do sad što smo izabrali nismo pogriješili niti se pokajali. Dosta o toj temi,da ne bi bilo još bancheka.

Zlatan_Ibrahimovic

Evo da promijenim temu  ;D

Poz ljudi ,sta se radi itd :D
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2011, 22:34:37 POSLE PODNE od DJ LuxZillo


Zlatan_Ibrahimovic

Ja evo sjedim,zurim i samo refresham BS :D

Hahahaahahha.....Sedim...i nesto lepoooo jedemm xD

Citat: DJ LuxZillo poslato Novembar 08, 2011, 22:24:26 POSLE PODNE
Citat: panameR. poslato Novembar 08, 2011, 19:56:52 POSLE PODNE
Pozz , znam da moj glas nista ne znaci ovdje ali, ja bih htjeo predlozit novog Super Moderatora... a to je Gotti747 Zasto?
Pa covjek je jedan od ozbiljnijih na ovom forumu, malo je takvih, a i dugo je ovdje.
Postove ove nije dobio spam-om u Glavnog razgovoru kao neki , vec pogledajte da skoro u svakoj temu u temi 'Razgovor u vezi PAWN-skriptanja' njegov nick je u svakoj temi zato jer svakome hoce pomoc a ne spam-at da je prekrsio pravila ili nesto je krivo napiso, i meni je u par slucajeva pomogao... Njegova to duznost nije u svakoj temi o skriptanju nego u 3 pdf-a od CH... Znaci decko voli radit i pratit pravila foruma i ostalo... Eto to je od mene... Mozda cu dobit ban sad neam pojma...  


Ako je zbog toga prijedlog onda bi svako mogao dobiti smoda...Ali vecina samo pomazu kad je lagano,a cim je nesto teze nikad ne odgovaraju.Tako meni vecinom nisu pomagali pa i mene briga za njima, necu ni ja njima pomagat'.Iako sam se susretao sa tim situacijama.

Za sve ostalo a i za i ono najlakse su u duznosti moderatori odredjenog podforuma a ne ostali (na ostalima je samo njihova dobra volja), inace hvala na predlogu iako o ovome odlucuje administracija.

btw: Srecna slava svim pravoslavnim vernicima koji slave ! (sa malim zakasnjenjem)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pozz svima ja sam nov na ovom forumu  8)

Zlatan_Ibrahimovic

Dobro Dosao novi forumasu Igi :D
Poslednja Izmena: Novembar 09, 2011, 14:32:39 POSLE PODNE od DJ LuxZillo

SoNNix

dobrodosao,procitaj pravila u zivaj sa nama

Dobro dosao lijepo se provedi :D

Last nick: Vectro64

...Neno...

Ovo nije board Predstavite se!

Ako mu zelite pozelit srecu na forumu i dobrodoslicu,postajte u temu ako ju je otvorio ili mu posaljite na pM!!!


Igra neko SA:MP ? hahahahah :D :D :D
Nego oce bit sta od olimpijskih igara,ono sto je gotti prico ?
Ne igram SA:MP vise..