[GM] ®Balkan-MostWanted •RolePlay•

Započeo Eazy_Eye, Jul 17, 2011, 14:31:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Platon poslato Jul 26, 2011, 13:28:03 POSLE PODNE
Zašto ti neradi GarHouse FS i ja cu morati dignuti ruke :D.Ali nedam se ja jos sad sam poceo ubacivati auta sa SAMI pa mi se jos vise radi ali nece da radi GarHouse
Garhouse inace nije za RP :) al ne znam sta vam tu ne radi :D izgleda da ce te svi vi dici ruke kao sto sam i ja to uradio :D al pobednici uvek idu do kraja :D
Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 26, 2011, 14:33:35 POSLE PODNE
Svidja mi se mod, jedino ima neceg sto je NonRP, sto sam zapazio, no ne mogu se sad sjetiti sta. Imas dobrih mapa, no imas i losih. Vijecnica mi se ni malo ne svidja, kao ni trg jer je predjikasto (presareno)
No opet, odlican mod, nisam ga preuzeo.
Sto se tice mapa mni s sve savrsene kao sto mislim da je i drugima al opet svako ima svoj ukus izgleda da nisam trebo da vam dam mod sa mapama jer znam da ce 80% njih pokrati mape za svoj mod :D i tako ce svaki server biti sa istim mapama :D

GM je odlican samo na Domaci server a kad ga stavis na Host Sranjee!!! Sve koci nemozes da se Logiras :@
All Capone

Zavisi od hosta  ;)

Ja upravo sredjujem server i skoro 80% koda sam uzeo odavde, kao i sve mappinge (jer je predobar, a mene mrzi da radim..)

GarHouse radi odlicno sa ovim, jedino sto morate da podesite kodove da rade sa gamemodom, jer se mesaju response....

Ja sam sredio GarHouse i nemam problema sa njim, isto tako napravio sam moj Dynamic Bizz System tako da nemam problema ni sa tim vise xD

Naravno, Creditse dobijaju:
Easy_E - Osnova Moda, Mapping...
[03]Garsino - Uzeo 60% koda iz njegovog GarHouse skripte, naravno preveo sam kodove, preveo skriptu, i ubacio par mojih stvari...


Mada, ako vam nesmeta (msm na tebe easy), da ja stavim Credits: BALKAN-SAMP (link) i FORUM.SA-MP (link) to jest da tako creditsujem ceo forum, da nebi morao da pisem za svaku filterscriptu ili bar da uzmem 2% koda opet moram dati credits...



Istina, mod je stvarno oke, samo neznam dali ce bas igraci volit igrat na gamemodu koji se radi u selu, obicno samo po LSu igraju.. Mada moram priznat da je meni vec LS dosadio pa bi i ja presao na nesto drugo.. Ali eto... u svakom slucaju mod je lijepo napravljen

PING GAMING
Gaming Community

Forum Nickname: Kudrow
Forum Status: Super Moderator
Postova: 50+
Karma: +8/-0
Online serveri: CS 1.6, COD 4
URL Foruma: www.ping-gaming.com
Vlasnik Community-a: Korda



Citat: Kudrow poslato Jul 27, 2011, 22:12:07 POSLE PODNE
Istina, mod je stvarno oke, samo neznam dali ce bas igraci volit igrat na gamemodu koji se radi u selu, obicno samo po LSu igraju.. Mada moram priznat da je meni vec LS dosadio pa bi i ja presao na nesto drugo.. Ali eto... u svakom slucaju mod je lijepo napravljen

Potpis .. isto vrijedi i za mene ....

Dosadilo je vise u LS -u ja kad sam u selu ja se radujem xD

AL sve u svemu dobar GM

Kod mene sam preradio u drzave xD

LS - Beograd, Okolina tog grada je drzava srbija, u njoj spadaju par sela, kao sto je Sremska Mitrovica (tu stoji glavna bolnica - Kamenica kao u pravom zivotu, postoji jos i Bac, i jos par ostalih...)

LV - Zagreb, okolina tog grada je drzava hrvatska, u njoj spadaju takodje par sela i opstina, samo sto ja neznam ni jedno xD molio bih hrvate da mi ispisu par sela i tih cuda sto bi voleli da vide na serveru...

SF - Sarajevo, dok se iznad SF-a nalazi jos jedan grad, Banja Luka, tu je drzava Bosna i Hercegovina, bolje reci delovi Federacije i ...nzm xD...takodje..kao i u ostalim delovima, ima sela, i tih cuda..

Ima jos jedan grad, to je zapravo skinut NewYourk, te sam ga spustio dole, ispod SF-a, to je Crna Gora, a glavni grad je Podgorica ;)

Ima i jos jedan grad, nalazi se pored Crne Gore, to je drzava Makedonija, glavni grad Skoplje, ima par jezera naravno kao sto su Ohridsko, i jos par....ima grad Ohrid, i jos par ostalih....


E sad, nzm jel sam zaboravio koju drzavu...nego sve je uradjeno onako kao zapravo...U beogradu nacete trgove kao sto su trg Republike, trg Cara Lazara, Trg Nikole Spasica....ima i bulevara kao bulevar Kralja Aleksandra...bulevar Kralja Milana.....tu su mostovi kao Brankov Most, most "Gazela"....naravno i spomenici...Pobednik (spomenik), Spomenik Knezu Mihailu, Spomenik neznanom junaku na Avali...parkovi kao Kalemegdan, Karađorđev park....ulice, muzeji..sve kao zapravo...

Uradjeno je skoro za svaku drzavu tako...(TRAZIO SAM PO WIKIPEDIJI, lol)

Verujem da ce ovaj server (sto ja SAM radim) uspeti....

xD


Naravno, server koristi kao osnovu ovaj mod, tako da ako bude trebalo mogu da dam GameMastera ili Admina scripteru osnovnog moda..(iako sam uzeo samo deo moda)...:)

Isto tako, sve filterscripte i delove iz skripti koje sam uzimao od drugih scriptera, svi su dobili creditse
Poslednja Izmena: Jul 28, 2011, 14:45:58 POSLE PODNE od Mrki_Drakula

Nisi morao tu postati al aj :D

btw. Svaki server mora da uspije, samo ako se trudis i zalazes za njega. Znam iz licnog iskustva. :)

Znam, znam da lici na marketing, ali nisam stavio ni ip, niti nista, samo sam pokazao svima da je moguce od nekog obicnog moda (ovog, msm nije ovo mod od 500 000 redova...) da se napravi nesto dobro, ja se jako trudim da ovo uspe. Sad sam trenutno u Makedoniji (U Ohridu) na odmoru, ali svejedno ja i odavde radim. :D


Ovaj gamemod koriste onaj server Noxicus... al gamemod je onako dobar je al isto i nije

Zbog cega nije? Ja nevidim nigde nijedan gm da je skroz odlican, da nemoras nista da menjas.
Gm je extra, imas celu osnovu, pa ti na njega radi sta hoces. Jedini bug koji sam pronasao jeste kod rentanje kola, kada iznajmis kola, pa kada ih /unrentcar vise nemozes da iznajmis nijedna druga.



ahah hvala svima..da jedno sto ce vas pomuciti ostavljeni bagovi ali to ce resiti onaj ko je voljan..tako da sretno svima koji radesa ovim GM-om ;) <3

ALI BRATE PAZI SAMO U HITMAN I PD,VOJSKA I FBI IMA OPREMA U DRUGIM ORG NEMA
MAX