[GM] ®Balkan-MostWanted •RolePlay•

Započeo Eazy_Eye, Jul 17, 2011, 14:31:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dane poslato Jul 17, 2011, 19:43:36 POSLE PODNE
Dobar GM nisam ga testao nego samo ovako malo lutao po skripti nego što ti znači ovo:RENT HOTEL PARK,Nowi Rent zatvor !!!,RentbolnicaL000000000000000000000000000000000000000000,Nowi rent ;),Rentbike eazy-e,i to one mape imaš jedno 3 puta Opština šta ti je to koje su ti najbolje mape uzeo sam tržnicu,carownership,banku ovo ostalo bih uzeo ali nezz gdje je šta i neke mape Eazy_E otkud da znam koja je to mapa??
to ti rent ispred hotelea i hotel i tako to brate malo testiraj nemoj samo da uzimas mape ;) :D

Supp ti je GM  ;D ;D ;D ;D Mores mi napraviti map????



Solidan gm nije mi nest posebno...
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [TG] UseR poslato Jul 18, 2011, 17:12:40 POSLE PODNE
Solidan gm nije mi nest posebno...
Dzaa se trudis refresh temu da moj mod ide dol da svi ne vide ali ne brini vice ga svi hahah
LOL

Citat: [TG]_MosT_WanteD_ poslato Jul 18, 2011, 17:19:32 POSLE PODNE
Citat: [TG] UseR poslato Jul 18, 2011, 17:12:40 POSLE PODNE
Solidan gm nije mi nest posebno...
Dzaa se trudis refresh temu da moj mod ide dol da svi ne vide ali ne brini vice ga svi hahah
haha budale dobar mod 8/10

Citat: [TG]_MosT_WanteD_ poslato Jul 18, 2011, 17:19:32 POSLE PODNE
Citat: [TG] UseR poslato Jul 18, 2011, 17:12:40 POSLE PODNE
Solidan gm nije mi nest posebno...
Dzaa se trudis refresh temu da moj mod ide dol da svi ne vide ali ne brini vice ga svi hahah
hahah
dobar mod 8/10
hvala :)

Mod inace nije dovrsen tako da se treba jos raditi na njemu u svakom slucaju hvala :D



Terba,sve ok dobro si odradio na ovom GM-u




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: SEJFO poslato Jul 19, 2011, 00:39:57 PRE PODNE
Terba,sve ok dobro si odradio na ovom GM-u

Hvala :)

[quote author]
Dodaj kuce i bice Extra Nisi trebo objavljivat !
[/quote]

Eto ako oces mozes ti ubaciti kuce ili bilo ko i nek postavi link ako nije tesko
ja sam od ovog digo i ruke i noge xD

Citat: Eazy_Eye poslato Jul 17, 2011, 14:31:42 POSLE PODNE
Uvod:
Pozdrav ljudievo doso je i dan da nisam doceko otvaranje svog
servera mada sam se mnogo trudio oko njega i potrosio vremena
Mod je editovan od StreetStoresa kad sam poco da skriptam izabro sam naj[cenzura]lji mod da editujem pa nisam izaso na kraj sa njim
Ako cvam se mod nesvidja imate barem lepe mape koj emozete iskoristiti napominjem mod nije skroz dovrsen pa je moguce da ima bagova !!!


Opis:
Kao sto rekoh ovo je edit StreetStories-a ima dosta izmenjenih mapa , novih komandi , popravljenih bagova i tako to
neradi mi print screen dugme pa nmg da uslikam kakvo je mada mape mozete videti one neke koje sam stavio na forum


Evo nesto malo slika :)

Ovako na serveru kapije od bandi otvarate iskljucivo pritoskom Alt...ali tada morate napustiti vozilo pa o5 uci u njega :)
Vrata zatvora vam moze otvara ti samo policajac i tako vas uvede u posetu..policajac koji pusti zatvorenika dobija wanted levele kao i zatvorenik


-Poslovi nisu menjani
- Organizacije

1.PD
2.FBI
3.Vojska
4.Bolnicari
5.LCN
6.Corleone
7.Vlada
8.Hitman
9.bajkeri
10.taxi
11.balas
12.corleone
13.Grove
14.Vagos
15.Crips


To bi bilo to opis sam brzo ispiso jer nisam kod kuce :)
Sad si stavio slike, pa sam i vidio kakav je. Pa, po slikama je dobar, sada ću testirati bugove.

Download:
http://www.2shared.com/file/wOgoBpV2/Balkan-MostWanted__Role_Play_2.html

Ja sam pokusao da ubacim garhouse ali sve sam stavio ljevo i u cfg ali pridem kuci i nece da se pojavi nista skido sam ovo sto je on uradio 8 kuca i to nece da mi se ucita nez sta je ???