[GM] ®Balkan-MostWanted •RolePlay•

Započeo Eazy_Eye, Jul 17, 2011, 14:31:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEST IP !!! 178.63.80.210:8804
Uvod:
Pozdrav ljudievo doso je i dan da nisam doceko otvaranje svog
servera mada sam se mnogo trudio oko njega i potrosio vremena
Mod je editovan od StreetStoresa kad sam poco da skriptam izabro sam najgluplji mod da editujem pa nisam izaso na kraj sa njim
Ako cvam se mod nesvidja imate barem lepe mape koj emozete iskoristiti napominjem mod nije skroz dovrsen pa je moguce da ima bagova !!!


Opis:
Kao sto rekoh ovo je edit StreetStories-a ima dosta izmenjenih mapa , novih komandi , popravljenih bagova i tako to
neradi mi print screen dugme pa nmg da uslikam kakvo je mada mape mozete videti one neke koje sam stavio na forum


Evo nesto malo slika :)

Ovako na serveru kapije od bandi otvarate iskljucivo pritoskom Alt...ali tada morate napustiti vozilo pa o5 uci u njega :)
Vrata zatvora vam moze otvara ti samo policajac i tako vas uvede u posetu..policajac koji pusti zatvorenika dobija wanted levele kao i zatvorenik


-Poslovi nisu menjani
- Organizacije

1.PD
2.FBI
3.Vojska
4.Bolnicari
5.LCN
6.Corleone
7.Vlada
8.Hitman
9.bajkeri
10.taxi
11.balas
12.corleone
13.Grove
14.Vagos
15.Crips


To bi bilo to opis sam brzo ispiso jer nisam kod kuce :)

Download:
http://www.2shared.com/file/wOgoBpV2/Balkan-MostWanted__Role_Play_2.html
Poslednja Izmena: Jul 22, 2011, 21:00:22 POSLE PODNE od Eazy_Eye

bila bi i dobra koja slika tih mapa, da nemoram skidat bzvz

ali ugl. steta sto ti je propao server...
Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 14:35:46 POSLE PODNE od [MRP] Bedi


Citat: pinG poslato Jul 17, 2011, 14:41:29 POSLE PODNE
Å teta Å¡to ti je propao server.


Daj nam koju sliku.
kazem ti neradi mi duglme print sceen brate...imas u mapama banku i j amislim kao neku trznicu
Nek uslika neko ko je skino mod :) ako mu nije tesko :)
Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 14:45:38 POSLE PODNE od Eazy_Eye

Citat: Eazy_Eye poslato Jul 17, 2011, 14:42:52 POSLE PODNE
Citat: pinG poslato Jul 17, 2011, 14:41:29 POSLE PODNE
Å teta Å¡to ti je propao server.


Daj nam koju sliku.
kazem ti neradi mi duglme print sceen brate...imas u mapama banku i j amislim kao neku trznicu

a neradi ni F8 ?

Probao sam mod, cini se dobar, ma odlican ali nisam probao owner ship i to nadam se da nije zbugano ?Ali sve u svemu, vidi se da je puno truda ulozeno.

Jedno pitanje, di ti se u scriptfilesima spremaju statsi u korisnici nema, niti u  users di ti se to sprema?
I di ti je server_log ?

Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 15:32:33 POSLE PODNE od Suzuki

Citat: Suzuki poslato Jul 17, 2011, 15:19:26 POSLE PODNE
Probao sam mod, cini se dobar, ma odlican ali nisam probao owner ship i to nadam se da nije zbugano ?Ali sve u svemu, vidi se da je puno truda ulozeno.

Jedno pitanje, di ti se u scriptfilesima spremaju statsi u korisnici nema, niti u  users di ti se to sprema?
I di ti je server_log ?


server_log ce ti se aktivirati :) sam
u users ti se nalaze statusi ;)

cristiane

Postavi slike i opiši malo bolje šta si sve uradio do sutra. (ne radi ti print screen imaš F8)
Poslednja Izmena: Jul 17, 2011, 15:51:15 POSLE PODNE od Koksildo

aha, sorry upalio sam serv u raru dok jos nisam extractao pa mi se nije pojavilo to ali kada sam extractao se pojavilo, sve pohvale koliko vidim dobar owner ship lijepo sve :)

prejak mod jos samo da su kuce i bizovi postavljeni..

Citat: Mirsad_korajac poslato Jul 17, 2011, 16:00:57 POSLE PODNE
prejak mod jos samo da su kuce i bizovi postavljeni..
bas zbog bizova i kuca sam digo ruke uglavnom :D ;)

dali ja mogu s drugog moda samo prebaciti kuce u ovaj?


Dobar GM nisam ga testao nego samo ovako malo lutao po skripti nego što ti znači ovo:RENT HOTEL PARK,Nowi Rent zatvor !!!,RentbolnicaL000000000000000000000000000000000000000000,Nowi rent ;),Rentbike eazy-e,i to one mape imaš jedno 3 puta Opština šta ti je to koje su ti najbolje mape uzeo sam tržnicu,carownership,banku ovo ostalo bih uzeo ali nezz gdje je šta i neke mape Eazy_E otkud da znam koja je to mapa??

Alo Dane, smanji ta slova, i stavi normalnu boju, i naravno smanji spam.


Prijava sMOD - ovima..