[GM] ®Balkan-MostWanted •RolePlay•

Započeo Eazy_Eye, Jul 17, 2011, 14:31:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Mozes mi reci di da maknem onu "ikonu" S.
                                                                 R.
                                                                 B.

Iskreno mi i nije baš neš' :/

Al' za trud 6/10  ;)


Citat: Eazy_Eye poslato Jul 17, 2011, 16:16:03 POSLE PODNE
Citat: Mirsad_korajac poslato Jul 17, 2011, 16:00:57 POSLE PODNE
prejak mod jos samo da su kuce i bizovi postavljeni..
bas zbog bizova i kuca sam digo ruke uglavnom :D ;)
Pa trebao si pitati za pomoc.




Mod ti je prejak neg ajd pomazi xD
Probam compile:
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4049) : error 017: undefined symbol "SetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4481) : error 017: undefined symbol "SetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4523) : error 017: undefined symbol "GetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4526) : error 017: undefined symbol "SetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(49263) : warning 219: local variable "sati" shadows a variable at a preceding level

Citat: Mrki_Drakula poslato Jul 23, 2011, 04:34:29 PRE PODNE
Mod ti je prejak neg ajd pomazi xD
Probam compile:
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4049) : error 017: undefined symbol "SetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4481) : error 017: undefined symbol "SetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4523) : error 017: undefined symbol "GetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(4526) : error 017: undefined symbol "SetPVarInt"
C:\Users\Crysis\Desktop\Udri Ga Kolega\gamemodes\UGKRolePlay.pwn(49263) : warning 219: local variable "sati" shadows a variable at a preceding level

otvori temu u  pomoc oko pawn skriptanja :) ovi erori nisu u serveru :D jer si nes novo dodavao :)
stavi tamo temu i odg cu ti :)

E nema veze..sredio sam bio mi s*ebana verzija pawna....nego ja sam ubacio GarHouse..msm nisam ubacio kao FilterScriptu nego sam oko 60% koda iz GarHousa prebacio direktno u mod, te sam dodavao MSG_BOX i INPUT cuda....par stvari..preveo ga ceo i  komande i tekst....i radi mi solidno..ubacio sam da ima kljuceve, da ocitava kljuceve za tvog gm-a..al samo me jedno zeza..nije u vezi kuca..

Uvezi ovih bizzova sto si ti dig'o i ruke i noge (ko dzukela neka, sram te bilo)...

Znaci...po normalnom GF dodaje se u ono biz.cfg...tako je uvedeno i kod tebe...ladno dodam, ladno nema niceg...xDD

Jel zna neko mozda kao FS gde da nadjem neki dobar Dynamic (nije potrebno) Business System, ali da nije payday onako glup, nego naprimer igrac kupi neku robu, cena robe se uracunava u kasu radnje (ajd nije ni to vazno) ...samo da radi kako treba

Citat: Mrki_Drakula poslato Jul 26, 2011, 03:26:50 PRE PODNE
E nema veze..sredio sam bio mi s*ebana verzija pawna....nego ja sam ubacio GarHouse..msm nisam ubacio kao FilterScriptu nego sam oko 60% koda iz GarHousa prebacio direktno u mod, te sam dodavao MSG_BOX i INPUT cuda....par stvari..preveo ga ceo i  komande i tekst....i radi mi solidno..ubacio sam da ima kljuceve, da ocitava kljuceve za tvog gm-a..al samo me jedno zeza..nije u vezi kuca..

Uvezi ovih bizzova sto si ti dig'o i ruke i noge (ko dzukela neka, sram te bilo)...

Znaci...po normalnom GF dodaje se u ono biz.cfg...tako je uvedeno i kod tebe...ladno dodam, ladno nema niceg...xDD

Jel zna neko mozda kao FS gde da nadjem neki dobar Dynamic (nije potrebno) Business System, ali da nije payday onako glup, nego naprimer igrac kupi neku robu, cena robe se uracunava u kasu radnje (ajd nije ni to vazno) ...samo da radi kako treba

ovako moras ubaciti i u game od jer kod mne je sve u gmodu izbrisano za beizeve :)

Zašto ti neradi GarHouse FS i ja cu morati dignuti ruke :D.Ali nedam se ja jos sad sam poceo ubacivati auta sa SAMI pa mi se jos vise radi ali nece da radi GarHouse

Svidja mi se mod, jedino ima neceg sto je NonRP, sto sam zapazio, no ne mogu se sad sjetiti sta. Imas dobrih mapa, no imas i losih. Vijecnica mi se ni malo ne svidja, kao ni trg jer je predjikasto (presareno)
No opet, odlican mod, nisam ga preuzeo.
Last nick: Vectro64

Citat: Platon poslato Jul 26, 2011, 13:28:03 POSLE PODNE
Zašto ti neradi GarHouse FS i ja cu morati dignuti ruke :D.Ali nedam se ja jos sad sam poceo ubacivati auta sa SAMI pa mi se jos vise radi ali nece da radi GarHouse

inace ja sam se malo pomucio oko moda i ubacio sve kuce na serv preko GarHouse ali odustao od tog moda jer treba jos punoo da se edituje..