Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Jebo majku najbolji je kad locka teme ahhahaha :D

A sto kazes bistar je, normalno, odrastao covjek ;)

Drz se, ostani bar kao obican korisnik

sad kad treba lockat teu zovite momka da napise post pa lockajte xDD
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Nema me sada ko banovati  :D Srecno i ostani sa nama makar kao obican korisnik







(Ne shvatajte ozbiljno ovo prvo SMOD-ovi :D)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 19:09:57 POSLE PODNE
A sto kazes bistar je, normalno, odrastao covjek ;)

Odrastao čovjek ima 16 godina :)

Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 19:09:57 POSLE PODNE
sad kad treba lockat teu zovite momka da napise post pa lockajte xDD

Haha, baÅ¡ sam htio reć'...  :D

Citat: Gotti747 poslato Jul 24, 2011, 19:11:27 POSLE PODNE
Nema me sada ko banovati  :D

OćeÅ¡ da ti pokažem?  :D :D

cristiane

Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 19:09:57 POSLE PODNE
Jebo majku najbolji je kad locka teme ahhahaha :D
Et sad imaš ban za psovanje.

Citat: Gotti747 poslato Jul 24, 2011, 19:11:27 POSLE PODNE
Nema me sada ko banovati

Blago tebi, mene obično Koksildo bana..
Mrzi me 8)

Momče, sretno ti dalje, ako nećeš bit ovdje..

cristiane

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 19:21:54 POSLE PODNE

Blago tebi, mene obično Koksildo bana..
Mrzi me 8)
Ma čini ti se da te mrzim,niti koga volim ovdje niti koga mrzim,ban dajem samo onome ko ga zasluži.
Dok ovdje ima dosta njih koji mene mrze,Å¡to govori dole navedena slika.

BaÅ¡ Å¡teta Å¡to mene ne zanima Å¡ta mi ko govori van ovog foruma,joÅ¡ manje me ne zanimaju jadne budale koje nakon zaslužene sankcije izražavaju svoj seljački bijes po chatovima psovajući.Ko je baÅ¡ tolika faca neka doÄ'e uživo mi psovati zbog bana ili na ovim forumu poslije unbana.

Hvala momci, znači mi to  ^^
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 19:42:24 POSLE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 19:21:54 POSLE PODNE

Blago tebi, mene obično Koksildo bana..
Mrzi me 8)
Ma čini ti se da te mrzim,niti koga volim ovdje niti koga mrzim,ban dajem samo onome ko ga zasluži.
Dok ovdje ima dosta njih koji mene mrze,Å¡to govori dole navedena slika.

BaÅ¡ Å¡teta Å¡to mene ne zanima Å¡ta mi ko govori van ovog foruma,joÅ¡ manje me ne zanimaju jadne budale koje nakon zaslužene sankcije izražavaju svoj seljački bijes po chatovima psovajući.Ko je baÅ¡ tolika faca neka doÄ'e uživo mi psovati zbog bana ili na ovim forumu poslije unbana.
Ma ja te mrzim! xD....
A za sliku nemam commentara -.-

Citat: [A]Mario_ poslato Jul 24, 2011, 19:58:37 POSLE PODNE
Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 19:42:24 POSLE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 19:21:54 POSLE PODNE

Blago tebi, mene obično Koksildo bana..
Mrzi me 8)
Ma čini ti se da te mrzim,niti koga volim ovdje niti koga mrzim,ban dajem samo onome ko ga zasluži.
Dok ovdje ima dosta njih koji mene mrze,Å¡to govori dole navedena slika.

BaÅ¡ Å¡teta Å¡to mene ne zanima Å¡ta mi ko govori van ovog foruma,joÅ¡ manje me ne zanimaju jadne budale koje nakon zaslužene sankcije izražavaju svoj seljački bijes po chatovima psovajući.Ko je baÅ¡ tolika faca neka doÄ'e uživo mi psovati zbog bana ili na ovim forumu poslije unbana.
Ma ja te mrzim! xD....
A za sliku nemam commentara -.-

A jebiga covjek je popizditis :D xDD
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Hahahahahaha, mi sad kao tim koji pravi teme znaci theme club zavrsavamo jednu temu i sad ja kazem Ovo ce biti F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-O samo vidis glavni posta:


Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 18:59:42 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 24, 2011, 15:00:48 POSLE PODNE
Pozdrav,

Evo samo da vas obavjestim da sam si skinuo status Co-Administratora.

Uglavnom zbog toga što ja neću nikoga da zavlačim. Nisam dovoljno aktivan, posebno u zadnje vrijeme, tako da je bolje da neko aktivniji i bolji dobije tu poziciju. Sad, kako je raspust, samo izlazim sa rajom, curom, zezam se i tako to, i zbog toga nemam dovoljno vremena za ovu stranicu.

Hvala,

s' poštovanjem, Alen.

:-*
Žao mi je što si napustio administraciju,jer uvijek si bio car i uvijek ćeš biti.Pozdrav i čuvaj se,te navrati katkad na ovaj forum.

Pozdravi curu ;D , drugove itd .. lepo se zabavi u rl uzivaj i srecno i ja sam mng manje nego pre na bs-u a uskoro i necu mozda ni igrati komp vise dok je raspust itd ;D pametna odluka druze ;) ..

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 24, 2011, 19:51:37 POSLE PODNE
Hvala momci, znači mi to  ^^

Gadafi moj, nemoj samo da ideš sa foruma ^^

Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 19:14:20 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 19:09:57 POSLE PODNE
Jebo majku najbolji je kad locka teme ahhahaha :D
Et sad imaš ban za psovanje.

To je bila šala, više kao uzrečica, koristi se nekad kod nas. Jasno se vidi da nije ničiju majku opsovao nego je rekao bezveze.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:25:08 POSLE PODNE
To je bila šala, više kao uzrečica, koristi se nekad kod nas.
Ne znam kakva je to u vas šala psovati majku nekome,niti me ne zanima gdje se ta šala koristi,znam da se neće ovdje koristiti.

Citat: [MX]Djea poslato Jul 24, 2011, 21:25:08 POSLE PODNE
Jasno se vidi da nije ničiju majku opsovao nego je rekao bezveze.
Ne zanima me ni kako ti to vidiš,jasno se vidi kome se obrača.("Jebo majku" i "Jebo majku najbolji je kad locka teme",su sasvim dva različita pojma)

Djea ti si hercegovina 100 % ,,,,, ja sam od tamo kod nas je to uzreceica .... i ako nije lijepa nikako da je iskorjenimo .....
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 21:35:04 POSLE PODNE
Ne znam kakva je to u vas šala psovati majku nekome,niti me ne zanima gdje se ta šala koristi,znam da se neće ovdje koristiti.

Stvar je u tome da ne psuje majku nikome. Reći ''jebo majku'' nije psovanje ničije majke konkretno, ali je očigledno da ti to ne shvataš.

Citat: Koksildo poslato Jul 24, 2011, 21:35:04 POSLE PODNE
Ne zanima me ni kako ti to vidiš,jasno se vidi kome se obrača.("Jebo majku" i "Jebo majku najbolji je kad locka teme",su sasvim dva različita pojma)

U tome i jeste problem, što te ne zanima šta drugi misle već smatraš da si samo ti u pravu. To nije bilo namenjeno Alenu, niti bilo kome drugom. Ono je bilo u fazonu ''Kako je najjači kad locka teme''.

Ili recimo ovaj video: http://www.youtube.com/watch?v=2DlIv8I7F2M

Naziv je isti kao Systemov komentar, ali nije zato jer ga psuje već mu se divi koliko brzo može da složi tu kocku.

Nadam se da smo se razumeli.

@[A]Live Nisam, iz Srbije sam. I mi to koristimo ponekad.

Poslednja Izmena: Jul 24, 2011, 21:45:28 POSLE PODNE od [MX]Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.