Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mikic95

Svi koji nastave raspravu bit će banani   :)
Ovdje svi imaju ista prava bez obzira na nacionalnost tako da nemojte lupetat gluposti !

Evo jedna slika kakav PP mi je Gavran poslao hahaah kakav bot majko mila..


cristiane

Citat: Saul_Hudson poslato Avgust 06, 2011, 14:10:03 POSLE PODNE
Jebem li vam majku onu nenormalnujel znate vi sta je Oluja???????? Protjerivanje i ubijanje Srba CIVILA i neduznih ljudi .....Pa vi koji cestitate na tome samo pokazujete koliko mrzite Srbe i sve sto ima bilo kakve veze sa nama a nama govorite da smo nacionalisti i pricate kako forum nije ni Hrvatski ni Bosnjacki ni Srpski ...Evo vi koji do sad niste shvatili forum je ANTI-SRPSKI(ovo vjerovatno necete procitat jer ce moj post biti obrisat) ,dvoumio sam se dal' da ovo napisem jer znam da mi slijedi ban ali neka ,retardi jedni nenormalni...Svaki iole pametan covjek moze vidjet da ovo nije zajednicki forum vec da se ovde srbi jebu u zdrav mozak.......Eto od mene pozdrav za sve normalne clanove i one koji ne cestitaju na "Odbrani domovice OLUJI" ...I da sad mi pade na pamet....Vasi generali Ante Gotovina i neznam ime drugog su osudjeni u hagu ZBOG ZLOCINA koje su pocinili u OLUJI,to znaci da samim tim Oluja nije nikakva "odbrana domovine" nego Zlocin ,jer su ljudi koji su to uradili osudjeni i ROBIJAJU u Hagu ..To je isto kao kada bi ja svim Srbima cestitao "oslobodjenje Srebrenice" ...ali meni nikad nepada na pamet to uraditi jer sam iole normalan,a i kad bi uradio naravno da bi popusio ban isti koji cu sada popusit ...E sad Koksildo fino to melom k'o covjeka da neobrises ovaj post neka ga barem procitaju pa mozda se neki i zapitaju ?? i izvinjavam se na pismenim greskama jer ste mi ovim postovima gore digli pritisak na 200 sa 150 ...I pozdrav svim normalnim clanovima foruma bilo mi je lijepo   :) :) :)  
Ne zanima me,neću uopšte da ulazim u takve rasprave.Tebi ide ban na 20 dana zbog psovanja. Ipak si već dobio.Koliko znam u Hrvatskoj je to državni praznik,tako da se neću uopšte zamarati sa tim.

Citat: [AwayFromKeyboard] Gotti747 poslato Avgust 06, 2011, 14:23:42 POSLE PODNE
Ja se ne raspravljam al' samo mi kazi ko je meni obrisao komentar gde sam cestitao Vidovdan tj. boj na Kosovu (28. jun 1389), a nije obrisan komentar o Oluji ?
Ja sam ti izbrisao komentar,objavljuješ praznike koji su bili prije mjesec dana.

Citat: Aleksandar? poslato Avgust 06, 2011, 14:19:33 POSLE PODNE
Cek,znaci ja cu sada staviti nick "KOSOVO JE SRCE SRBIJE" ili "SRBIN DO KOSKE" i niko mi nista nece smeti?
Ajde ne budi smesan,ti bi mi prvi dao ban :S
On je bio stavio nick "ponos hrvatske",hm šta ti tu smeta? A to za Kosovo je druga priča i bolje bi ti bilo da ne ulaziš u tu temu.


@[CRP]CrniGavran |a.k.a| Pičkolovac  - zaboravi ovaj forum.

I ajd samo nastavite.
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 15:36:48 POSLE PODNE od Koksildo