Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 24, 2011, 12:38:07 POSLE PODNE
Omfg!
Od sinpc od kad mi je grom udario u kucu cijeli kvart nema interneta ni TV programa,
Et zvacu one tamp iz ADSL-a da donesu novi modem jer msm da ne crko :S.
Nadam se da cu danas mpc bit na kompu a ne preko moba :S

xD Mafica HT Mostar kolko dolaze kod mene redovno moram pravit i kavu i keks im nacet :P
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Pozdrav,

Evo samo da vas obavjestim da sam si skinuo status Co-Administratora.

Uglavnom zbog toga što ja neću nikoga da zavlačim. Nisam dovoljno aktivan, posebno u zadnje vrijeme, tako da je bolje da neko aktivniji i bolji dobije tu poziciju. Sad, kako je raspust, samo izlazim sa rajom, curom, zezam se i tako to, i zbog toga nemam dovoljno vremena za ovu stranicu.

Hvala,

s' poštovanjem, Alen.

:-*
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 24, 2011, 15:00:48 POSLE PODNE
Pozdrav,

Evo samo da vas obavjestim da sam si skinuo status Co-Administratora.

Uglavnom zbog toga što ja neću nikoga da zavlačim. Nisam dovoljno aktivan, posebno u zadnje vrijeme, tako da je bolje da neko aktivniji i bolji dobije tu poziciju. Sad, kako je raspust, samo izlazim sa rajom, curom, zezam se i tako to, i zbog toga nemam dovoljno vremena za ovu stranicu.

Hvala,

s' poštovanjem, Alen.

:-*

:'(

Aj, ti si legenda od covjeka...  8)

Ostani makar na balkan-sampu... Sretno  :'(

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 24, 2011, 15:00:48 POSLE PODNE
Pozdrav,

Evo samo da vas obavjestim da sam si skinuo status Co-Administratora.

Uglavnom zbog toga što ja neću nikoga da zavlačim. Nisam dovoljno aktivan, posebno u zadnje vrijeme, tako da je bolje da neko aktivniji i bolji dobije tu poziciju. Sad, kako je raspust, samo izlazim sa rajom, curom, zezam se i tako to, i zbog toga nemam dovoljno vremena za ovu stranicu.

Hvala,

s' poštovanjem, Alen.

:-*

Uvek si bio car i ostao, bio ti admin ili ne...

Srecno dalje!

@мσмαк. ^ [5]. Sretno i dalje, nadam se da ces ostati na Balkan SAMPu..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Poslao sam Prijavu za EVENT #2 na natjecanju za mapanje/skriptanje super moderatoru BloodMaster.
Može li mu netko od administracije reći da pogleda PM.

Citat: CrniGavran poslato Jul 24, 2011, 16:52:28 POSLE PODNE
Poslao sam Prijavu za EVENT #2 na natjecanju za mapanje/skriptanje super moderatoru BloodMaster.
Može li mu netko od administracije reći da pogleda PM.


Već sam pogledao ;)

pitanje: jel ozemo ja i protivnik u natjecanju za mappanje, mappati na razlicitim mjestima?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 24, 2011, 16:54:48 POSLE PODNE
Citat: CrniGavran poslato Jul 24, 2011, 16:52:28 POSLE PODNE
Poslao sam Prijavu za EVENT #2 na natjecanju za mapanje/skriptanje super moderatoru BloodMaster.
Može li mu netko od administracije reći da pogleda PM.


Već sam pogledao ;)
I? Ocijeni barem :)
Poslednja Izmena: Jul 24, 2011, 17:04:37 POSLE PODNE od CrniGavran

Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 17:01:13 POSLE PODNE
pitanje: jel ozemo ja i protivnik u natjecanju za mappanje, mappati na razlicitim mjestima?

Ne, onda nema smisla... Netko pravi burg a ti benzu... I na temelju čega da vas ocjenimo? Natječete se tko će napraviti bolje istu lokaciju i ideju...


Citat: CrniGavran poslato Jul 24, 2011, 17:01:58 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 24, 2011, 16:54:48 POSLE PODNE
Citat: CrniGavran poslato Jul 24, 2011, 16:52:28 POSLE PODNE
Poslao sam Prijavu za EVENT #2 na natjecanju za mapanje/skriptanje super moderatoru BloodMaster.
Može li mu netko od administracije reći da pogleda PM.


Već sam pogledao ;)
I?

Ovo su sada prijave... Kada bude veliko natjecanje svi će glasati... Do tada se skripta drži u tajnosti ;)

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 24, 2011, 17:05:44 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 17:01:13 POSLE PODNE
pitanje: jel ozemo ja i protivnik u natjecanju za mappanje, mappati na razlicitim mjestima?

Ne, onda nema smisla... Netko pravi burg a ti benzu... I na temelju čega da vas ocjenimo? Natječete se tko će napraviti bolje istu lokaciju i ideju...
Mi mislimo istu temu samo razlicite lokacije, radi se o trgovini, samo zelimo laokaciju
btw. to bi bila mjesavina mappanja i skriptanja, moze li se to?

Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Momce, dolazi ponekad, srecno dalje :D
btw: Imam sad posla, kad zavrsim izazvacu ja nekog u mappanju :D

Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 17:08:06 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 24, 2011, 17:05:44 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 17:01:13 POSLE PODNE
pitanje: jel ozemo ja i protivnik u natjecanju za mappanje, mappati na razlicitim mjestima?

Ne, onda nema smisla... Netko pravi burg a ti benzu... I na temelju čega da vas ocjenimo? Natječete se tko će napraviti bolje istu lokaciju i ideju...
Mi mislimo istu temu samo razlicite lokacije, radi se o trgovini, samo zelimo laokaciju
btw. to bi bila mjesavina mappanja i skriptanja, moze li se to?



Onda bolje da se prijavite za ovaj event -.-

Ma može se to, ali prefix će odlučivati šta ćemo ocjenjivati...

Ako je [PAWN], ocjenjivati ćemo skriptu, te će mapa biti samo ukras..
Ako je [MAP], ocjenjivati ćemo mapu, te će skripta biti samo ukras :)

cristiane

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 24, 2011, 15:00:48 POSLE PODNE
Pozdrav,

Evo samo da vas obavjestim da sam si skinuo status Co-Administratora.

Uglavnom zbog toga što ja neću nikoga da zavlačim. Nisam dovoljno aktivan, posebno u zadnje vrijeme, tako da je bolje da neko aktivniji i bolji dobije tu poziciju. Sad, kako je raspust, samo izlazim sa rajom, curom, zezam se i tako to, i zbog toga nemam dovoljno vremena za ovu stranicu.

Hvala,

s' poštovanjem, Alen.

:-*
Žao mi je što si napustio administraciju,jer uvijek si bio car i uvijek ćeš biti.Pozdrav i čuvaj se,te navrati katkad na ovaj forum.

Citat: мσмαк. ^ [5]. poslato Jul 24, 2011, 15:00:48 POSLE PODNE
Pozdrav,

Evo samo da vas obavjestim da sam si skinuo status Co-Administratora.

Uglavnom zbog toga što ja neću nikoga da zavlačim. Nisam dovoljno aktivan, posebno u zadnje vrijeme, tako da je bolje da neko aktivniji i bolji dobije tu poziciju. Sad, kako je raspust, samo izlazim sa rajom, curom, zezam se i tako to, i zbog toga nemam dovoljno vremena za ovu stranicu.

Hvala,

s' poštovanjem, Alen.

:-*

E zbog tebe se najviše osjećam ponosnim što sam tebe savjetovao ja i DinkO da budeš SMOD i kada si ušao ti si bio najveći pogodak uvijek si se znao dobro našaliti i imati neke provale skroz si oke momak baš kakav ti je i nick. Bistar si što je najvažnije, nadam se da ćeš ostati na BS-u bar kao običan korisnik ako ništa drugo :)
Kristijan Stipić