Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Gotti747 poslato Jul 24, 2011, 23:45:15 POSLE PODNE
Citat: [MX]Vilko poslato Jul 24, 2011, 23:42:34 POSLE PODNE
Šta ja mogu kad čiter oće raspravljat samnom..
NareÄ'uje mi Å¡ta da radim, zato sam i pobrisao svoj rad sa madagaskara
A madagaskar bi mogo prijavit jer nemate licensu od Dzinerstudia za plaćenu temu :-*

Aj klinac odrasti pa posle pricaj nesto, popij mleko pa na spavanje  :-*

Ako mislis da sam cheater uvek mozemo odigrati 1 na 1 pa mi gledaj demoe pa vidi jesam li cheater, btw ovo ti nije CS:Balkan nego Balkan SA:MP, i naredjivacu ti ako hocu dok god sam vlasnik Madagaskara, mada ti vise nisi nista na tom sajtu ;)
E zbog ovog' sam prestao da igram CS ...Nije da se 'falim al dje god da dodjem budem banovan hihihih  :D :D :D
Ne igram SA:MP vise..

e ljudi jel vi mozete na http://forum.sa-mp.com/
???
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


necete vjerovat meni neradi na ovom forumu opcija "Trazi" i to cijeli dan. Jel kome jos to.

Mene izbaacuje natrag u google -.-''
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

joj, kako je spor Forum  >:(

Seli raspravu na www.cs-balkan.net  8) ja kolko znam i kolko sam one Busted movie gledo samo im je onaj jedan clan citer prve klase ....
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Sad nije...lol nisam uopce spavao..znak da je  pocelo ljeto kod mene :S

Popravljen ADSL, bio crko :D

Citat: [BC]crozzer poslato Jul 25, 2011, 12:10:05 POSLE PODNE
Djes ba Mafice ynaci popravio si
aham.
U mene u kucu grom udario svi osiguraci pali samo modem od ADSL-a crko, dok mojim susjedima crko bojler, DVD, komp, laptop, mobiteli, masina, telefon, ma sve, a u moju kucu udarilo i nista xD
Imala mi sestra jednu igracku nesto pjeva i nikad ta igracka nije radila, kad je ono uradilo odma pcoelo pjevat, bgm

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 24, 2011, 17:05:44 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Jul 24, 2011, 17:01:13 POSLE PODNE
pitanje: jel ozemo ja i protivnik u natjecanju za mappanje, mappati na razlicitim mjestima?

Ne, onda nema smisla... Netko pravi burg a ti benzu... I na temelju čega da vas ocjenimo? Natječete se tko će napraviti bolje istu lokaciju i ideju...


Citat: CrniGavran poslato Jul 24, 2011, 17:01:58 POSLE PODNE
Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 24, 2011, 16:54:48 POSLE PODNE
Citat: CrniGavran poslato Jul 24, 2011, 16:52:28 POSLE PODNE
Poslao sam Prijavu za EVENT #2 na natjecanju za mapanje/skriptanje super moderatoru BloodMaster.
Može li mu netko od administracije reći da pogleda PM.


Već sam pogledao ;)
I?

Ovo su sada prijave... Kada bude veliko natjecanje svi će glasati... Do tada se skripta drži u tajnosti ;)

Razumijem. No , zanima me tvoje mišljenje o skripti/mapi.


Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 25, 2011, 12:12:15 POSLE PODNE
Citat: [BC]crozzer poslato Jul 25, 2011, 12:10:05 POSLE PODNE
Djes ba Mafice ynaci popravio si
aham.
U mene u kucu grom udario svi osiguraci pali samo modem od ADSL-a crko, dok mojim susjedima crko bojler, DVD, komp, laptop, mobiteli, masina, telefon, ma sve, a u moju kucu udarilo i nista xD
Imala mi sestra jednu igracku nesto pjeva i nikad ta igracka nije radila, kad je ono uradilo odma pcoelo pjevat, bgm

mozda mu grom napunio bateriju :P










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Jesi ti osjetio elktricitet, ja inace imam fobiju od groma i munja, kad grmi ja moram da spavam ili pijem lijekove inace dozivim sok.

Moguce da ti je sve u kuci ostalo ugaseno osim ADSL-a, inace znam dosta o tome jer me to interesujue, a ne smijem da izstrazujem jer cu doziviti sok. Sta ces :P
Last nick: Vectro64