[GM] United v1 0.3c LARP edit

Započeo cristiane, Januar 26, 2011, 21:11:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


e mozeli mi ko reci komande da kad si admin da sam na duznosti i gamemaster da je na duznosti i nemogu nigdje kupiti oruzije i kad sam banda posto bande oce oruzije pa dje mogu kupiti i koja je komanda i mozeli komanda kad sam admin da sam sebi dam gun pls odgovor

cristiane

Citat: neso97 poslato Februar 14, 2011, 09:41:17 PRE PODNE
e mozeli mi ko reci komande da kad si admin da sam na duznosti i gamemaster da je na duznosti i nemogu nigdje kupiti oruzije i kad sam banda posto bande oce oruzije pa dje mogu kupiti i koja je komanda i mozeli komanda kad sam admin da sam sebi dam gun pls odgovor

/adminduty [admin na duznosti]
/gmduty [gamemaster na duznosti]
/givegun [admin daje oruzje]

Kad si u mafiji oruzje mozes kupovati u bazi.

Koji eventi imaji i koje su komande ako znas

Otvori skriptu kucaj u search Eventi izbacite ti pocetak skripte sa evetnima pa pogledaj xD

cristiane

Citat: matematicar poslato Februar 14, 2011, 11:35:14 PRE PODNE
Otvori skriptu kucaj u search Eventi izbacite ti pocetak skripte sa evetnima pa pogledaj xD
Nece mu nista izbaciti,jer evente smo izbacili iz skripte bit ce predstavljeni na United serveru.Tako da to cete morati samo skriptati.

ne radi komanda za davanje orzuja.... kucam /givegun nece

cristiane

Citat: matematicar poslato Februar 14, 2011, 12:17:26 POSLE PODNE
ne radi komanda za davanje orzuja.... kucam /givegun nece
/weaponequip ili skraceno /we

ok hvala puno..a koja je komanda za uzimanje oruzja bandama...npr u yakuzi

cristiane

Citat: matematicar poslato Februar 14, 2011, 12:39:22 POSLE PODNE
ok hvala puno..a koja je komanda za uzimanje oruzja bandama...npr u yakuzi
A covjece pregledaj malo imas u bazama pickupe dodjes na njega i pise ti sta da kucas.



i mozeli samo jso ovo reko si mi ovo za admina ali nema ovo u bandama da uzmem gun kad udjem u grove teritoriu samo imaju kuce da se kupe a nema da uzmem gun a kod yakuza samo ima HQ i udjem i samo kuca ima nema nista ako znas komande moes li mi reci pls tek pravim mod i otvaram za par dana server a i kad sam lspd ili fbi ili Swat nema komandi da ubacim u auto lspd sam a nema komandi da ubcim u auto /tazer neradi a /cuff isto nece da nisu mozda druge komande ajde mi reci komdane za
da ga tazer da ne mrda
da mu stavim lisice
da ga ubacim u auto posto nema tamo a i jos nmg ako sma lspd fbi ili swat uzeti nigdje oruzije ajde mi malo objasni i te komande daj
Poslednja Izmena: Februar 15, 2011, 12:32:25 POSLE PODNE od neso97

dajte ljudi....vi vjerujete avastu ( dosta anti virusa trazi da ih kupis,dok to nenapravis reci ce ti cak da imas virus u system32)

>:(

a za gamemod....provjereno,radi i odlican  ;)

(a tko jos event nezna skriptat,nek mi se obrati u PM) sto drugo da kazem?
Poslednja Izmena: Februar 16, 2011, 20:44:40 POSLE PODNE od OiSkora

primetio sam kada se prodaje biznis...ne vracaju se pare...i da li moze nekako da se  ubace nova vozila za prodaju???