[GM] United v1 0.3c LARP edit

Započeo cristiane, Januar 26, 2011, 21:11:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

kod bandi nema da se uzme gun gledo sam i kod sebe i kod druga ima ovaj isti mod i neama samo /we za admina moze

cristiane


kako objasni mi kako pls molim te sta treba i dje treba


molim vas molim vas odgovor to za bande posto pravim server za par dana otvaram  znaci kad udjem u mod dje da udjem i sta onda kad udjem dje da ubacim to i kako ssta treba sve dje da udjem ono 1 po 1 recite mi po redu sve sta treba da uradim da ubcim to

Citat: neso97 poslato Februar 19, 2011, 19:26:02 POSLE PODNE
molim vas molim vas odgovor to za bande posto pravim server za par dana otvaram  znaci kad udjem u mod dje da udjem i sta onda kad udjem dje da ubacim to i kako ssta treba sve dje da udjem ono 1 po 1 recite mi po redu sve sta treba da uradim da ubcim to


smiri se.. :D
i prevedi nam ovo da ti pomognemo

Citat: neso97 poslato Februar 19, 2011, 19:26:02 POSLE PODNE
molim vas molim vas odgovor to za bande posto pravim server za par dana otvaram  znaci kad udjem u mod dje da udjem i sta onda kad udjem dje da ubacim to i kako ssta treba sve dje da udjem ono 1 po 1 recite mi po redu sve sta treba da uradim da ubcim to


Nemoj pravit server ako ces ubacivat ovaj gm...svako ga moze imat i bcie ti na srv 1 igrac stalno a taj 1 ces biti ti ;)

cristiane

Citat: ZeRo123 poslato Februar 19, 2011, 22:38:23 POSLE PODNE
Nemoj pravit server ako ces ubacivat ovaj gm...svako ga moze imat i bcie ti na srv 1 igrac stalno a taj 1 ces biti ti ;)
Joj nemoj mu ti samo dijeliti savjete sa ovim gm si imao 30 igraca na onim generation serveru vec kako se zove toliko je bio glup da sam zaboravio i kako se zove.

A ocu ovaj GM mod predobar mi je i svidja mi se samo ovo me zanima neznam dje da gun ubacim i kako dje se to nalazi da ubacim da ima i gun a Mod ovaj ce mi biti tako da necu da mjenam i dobar je imam exodus ima da banda uzme gun ali ima jedan bug ovaj mi je bolji 100puta i svesamo mi to recite dje to bude da ubacim gun u bande pls i kako da ga ubaci

Ubacio sam mod i razgledo ga i nije los ... 8)

Evo ja ga koristim za svoj srw naravno malo ga editujem Mapa izmjenio sam par stvari ali nista bitno samo me zanima kako da dodam jos auto u ona Autosalon Irnes

Gde je car owner ship na modu ? ne mogu ga naci

DOLE kraj ono svjetionika na plazi ljep je carownership

e mozeli vlasnik reci sto sam pito ga da ubacim za gun i dje i kako

Citat: Djankaa poslato Februar 20, 2011, 11:06:45 PRE PODNE
Evo ja ga koristim za svoj srw naravno malo ga editujem Mapa izmjenio sam par stvari ali nista bitno samo me zanima kako da dodam jos auto u ona Autosalon Irnes

Ovako ides:  public OnGameModeInt(); 

AddStaticVehicleEx ,  pise ti  SALES vehicle (prodaja vozila) i samo dodajes kordinate ispod koje si snimio gdje da ti se vozilo nalazi..

Zatim pod public IsAnOwnableCar(vehicleid) povecas broj za onoliko koliko si dodao vozila..