[GM] United v1 0.3c LARP edit

Započeo cristiane, Januar 26, 2011, 21:11:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

neznam ja skriptat hehe aj mi recite kako da dam nekom Rank up ja kucam /rank i pise mi smo da napisem ime kome cu dati rank al neznam kako da nekom dam Rank UP

Upises /giverank i ID i koji ces rank da mu das 0-6

Mirnas_Tajic

dali postoji opcija da promjenis mjesto radjanja

cristiane

Citat: Mirnas_Tajic poslato Februar 16, 2011, 22:11:09 POSLE PODNE
dali postoji opcija da promjenis mjesto radjanja
Kakvog bolan radjanja

Nemam sad vremena pregledavati sve postove sta kome fali.

Citat: djuka poslato Februar 16, 2011, 21:24:21 POSLE PODNE
primetio sam kada se prodaje biznis...ne vracaju se pare...i da li moze nekako da se  ubace nova vozila za prodaju???
oke...a da li moze neko drugi da pomogne???

Mirnas_Tajic

ma Radjanje jbg  :D ono mjesto spawna zelim da promjenim na drugu lokaciju i zelim da ona bicikla pobrisem i da kazem da ovaa skripta ima Bugg velik,i gore u selu auta padaju sa neba a ta auta su na /v buy hahah

franjoxx

gm ima puno bugova barem kojih sam ja otkrio ali sta bi vi pa decko se potrudio i to vam dao besplatno a znate onu staru "poklonjenom konju se negleda u zube"

Mirnas_Tajic

pa "HVALA TI" ja sam se momku zahvalio za Gm je odlicannn  8) al mi malo nije jasam i tako npr kako da org Event kako da oznacim Markere i to

Dobra je samo da sredim malo ove Baze i ovaj Salon i to je to :) Hvalaaaaaa =)


nemogu vjerovat...covjek se potrudio editat,a vi se bar buggove nemozete potrudit ispravit,pa dajte malo postovanja.  :D

A znas li koja je komanda za uzmanje oruzja u bandi

pogledaj po onim picku-upovima tako nesto...mada meni se nisu prikazivali :S

Moze ko onaj salon popravit kad kupit auto da se spawna pred salonom a ne tam negde u pm xD


pa pogledaj po /stats koji ti je id auta koji je tvoj pa samo onda kucaj /getcar taj id i portaces ga do sebe xD