Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 12:10:25 POSLE PODNE
Ako budem davao mod,on ce ici Borisu..
A ako budem prodavao,svi cete imati sansu kupiti,pa ko ponudi najvise i ko bude najbrzi mod je njegov :D

Daj nekom jako sposobnom, tj. nekom za koga mislis da zna jako dobro skriptat, vodit server, biti snalazljiv, vodit forum i sl.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Takvih je veoma malo,nazalost..

Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 12:14:39 POSLE PODNE
Takvih je veoma malo,nazalost..

Nije ih malo, nego oni organizirani vode servere ili im se neda vodit...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 12:20:49 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 12:14:39 POSLE PODNE
Takvih je veoma malo,nazalost..

Nije ih malo, nego oni organizirani vode servere ili im se neda vodit...

Ko kaze? Pa ja npr. vise ne vodim servere, a mislim da sam dosta sposoban oko toga (ne nudim se za to Aleksandar jer sam se ja vec odavno rjesio sampa i nemislim se vise u to upetljat).
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 10:25:30 PRE PODNE
Vilko - A cuj, znas kad smo igrali na tvom serveru, ti cijelo vrijeme pricas ''Sinko, 20h na BS u jednom danu??'',''Sinko, 12h na serveru u jednom danu??'' (...)
Mislim, sta tebe briga ak cu ja visit na Stunt serveru 12h+, nisam ja kriv sto se ti brines za moje oci ili neznam ni sam sto, uglavnom, svatko ima svoj zivot, a ja, nisam tip koji ce igrat nesto (nogomet itd...) niti sam tip koji ima 5 iz tjelesnog, imam iz tjelesnog jedva 4, nemogu napravit kolut i ne fali mi bas nista, sad i nejdem na tjelesni zbog vrata, jos bolje, prije idem doma!
Da, ja neznam sta je sa tobom, petljas se u svacije zivote, poslozi prvo svoj, nitko nema poslozen zivot, ti imas? Pa da mozes slagat i tudji? E varas se! Nitko nema poslozen zivot, ''sinko!''.

Haloooo imas naocale! 20h, 12h briga me, ali kad ti ucis? Kad imas vremena za prijatelje, cure, druzenje i igranje nekih sportskih aktivnosti? Ni necudim se sto si rekao da si imao curu pa te ostavila, premalo vremena provodis s njom..
Iz tjelesnog imas jedva tu cetvorku jer uopce neradis tjelesni, potrudi se malo, idi van igraj nogomet, kosarku, rukomet i ostale aktivnosti, ne samo sjedit i spamat po BSu!

Petljam se u svacije zivote? Prvi put sam se upetljo u neciji zivot, i to u tvoj, jer previse vremena ovdje sjedis i pametujes svima, promisli.. Ja imam poslozen zivot, jer se brinem oko njega, cistim ga od nepotrebnih stvari, isto tako kako i cistim svoje racunalo!

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 11:28:18 PRE PODNE
Omg, urota protiv mene xD
I da RedMan, ono sto si rekao da si ''popravio komp'', mene uvjek zovu kad treba instalirati Windowse u informatici, kad komp ne radi zovem se ja, kad projektor ne radi opet sam tu ja, kad trolovi od profesora neznaju antivirusni install tu sam JAAA!
Matt' - Napisao sam sveti BS forum da ispadne vise teksta, on je normalni forum ko ostali. I da, ja u 30 dana imam 300 postova sto nije puno!
cristiane - znam da ovo nije Stunt Server ali cjelo vrijeme na stunt serveru to prica

Jel hoces da se ja pocmem hvalisat? Imo sam 24-26 kompjutera proslo ljeto kod kuce, u mjesec dana sam morao sve kompjutere sastavit i instalirat windowse, naci drivere na internetu (na svima su isti xD) i jos uz to sam imao vremena ici van, igrat nogomet i druzit se s frendovima, ganjat cure po gradu i igrat se nekih igara.

Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 12:55:10 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 12:20:49 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 12:14:39 POSLE PODNE
Takvih je veoma malo,nazalost..

Nije ih malo, nego oni organizirani vode servere ili im se neda vodit...

Ko kaze? Pa ja npr. vise ne vodim servere, a mislim da sam dosta sposoban oko toga (ne nudim se za to Aleksandar jer sam se ja vec odavno rjesio sampa i nemislim se vise u to upetljat).

U potpunosti se slazem.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat
Ni necudim se sto si rekao da si imao curu pa te ostavila, premalo vremena provodis s njom..
To se i meni desilo,ali onda sam doso pameti.Jbt znate s kakvom sam plavusom hodo i prekinem radi jebenog kompa (GG-a)



Pricate tu imate cure ovo ono a dal jedan od vas ima vise od 12 godina  :'(


Pa kak znaš kolko godina imaju? Ja sad mogu na profil stavit da imam 20 a neam.




@Vilko - Znas, mene vise niti zanimaju cure (NEMOGU IH IMAT) niti me zanima tjelesni, nezanima me tjelesni kako se kaze ''ni pola posto'', bas me briga za njega (nmg nist na tjelesnom)... I da znas, da vise vremena provodis za kompom to si sretniji, evo npr. imas igrice gdje igras sa RL ljudima i tamo si neki svoj lik, pa bolje to nego se vani mucit, radje RP-am ovdje nekog kineza da pobjegnem od svoje nesretne sadasnjosti, tako da... (,) da si u mojoj situaciji razmislio bi dali bi vani ganjao cure ili igrao nogomet ili bi tu kako ti kazes ''opsjedao forum'' (ja kazem ''pomazem na forumu i radim 10 ljudima pola moda jer ih nemam srca odbiti'')
Vidim, nitko me ne dozivljava ni 2%, svi mislite da sam neki NO-LIFER, ne shvacate da ja imam ozbiljnih problema i da imam razlog zasto nemam cure niti ne igram nogomet, kosarku (...) sa ''obicnim sretnicima'' (svom djecom vecinom...)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Dečko dragi ako ti bježiš od realnosti u igru odi psihologu ozbiljno ti govorim, popričaj malo s njim jer ti to nije zdravo. Šta ćeš ti cijeli život rpat u nekoj igri? Nikad ne radit i slično?
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 14:42:39 POSLE PODNE od Nik Delgad




Citat: Nik Delgad poslato Februar 06, 2011, 14:42:06 POSLE PODNE
Dečko dragi ako ti bježiš od realnosti u igru odi psihologu ozbiljno ti govorim, popričaj malo s njim jer ti to nije zdravo. Šta ćeš ti cijeli život rpat u nekoj igri? Nikad ne radit i slično?
Nik, da znas, u pravu si... Msm, bolje biti tamo, nije ni tamo lose, bolje sigurno nego trenutno ;)
Mislim, to je cak i super, bar po meni, sigurno se moze platit ili uzornim ponasanjem doc do kompa i onda sam na konju, mogu se iskljucit totalka, zaboli me, nikad necu bit niko i nista i nikad me nitko nece dirat, zivjet cu u svojoj nesreci :(
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Daj admini banajte ga covjece, ako ostane bez BSa mogu se kladit da ce otic van i igrat se s frendovima -.-
Nemozes lovit cure radi onog problema? Zasto im govoris?
Radje ces sjedit za kompom, pustit da ti oci odu, i glumit kineza? Halo decko, odi u realan zivot i glumi kineza, mozda ga i nemoras glumit, neznam odakle si. Preporucam ti jednu dobru masazu mozga kod psihologa..

Mikic95

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 14:39:49 POSLE PODNE
@Vilko - Znas, mene vise niti zanimaju cure (NEMOGU IH IMAT) niti me zanima tjelesni, nezanima me tjelesni kako se kaze ''ni pola posto'', bas me briga za njega (nmg nist na tjelesnom)... I da znas, da vise vremena provodis za kompom to si sretniji, evo npr. imas igrice gdje igras sa RL ljudima i tamo si neki svoj lik, pa bolje to nego se vani mucit, radje RP-am ovdje nekog kineza da pobjegnem od svoje nesretne sadasnjosti, tako da... (,) da si u mojoj situaciji razmislio bi dali bi vani ganjao cure ili igrao nogomet ili bi tu kako ti kazes ''opsjedao forum'' (ja kazem ''pomazem na forumu i radim 10 ljudima pola moda jer ih nemam srca odbiti'')
Vidim, nitko me ne dozivljava ni 2%, svi mislite da sam neki NO-LIFER, ne shvacate da ja imam ozbiljnih problema i da imam razlog zasto nemam cure niti ne igram nogomet, kosarku (...) sa ''obicnim sretnicima'' (svom djecom vecinom...)

Neću da se svaÄ'am niti iÅ¡ta, ali pa ovom tvom Å¡ta si napisao ja bi zaključio da ti trebaÅ¡ psihologa posjetit. Tebi kad bi starci isključili net na 5-6 dana, ja mislim da bi se ti ubio.

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 15:02:24 POSLE PODNE
Daj admini banajte ga covjece, ako ostane bez BSa mogu se kladit da ce otic van i igrat se s frendovima -.-
Nemozes lovit cure radi onog problema? Zasto im govoris?
Radje ces sjedit za kompom, pustit da ti oci odu, i glumit kineza? Halo decko, odi u realan zivot i glumi kineza, mozda ga i nemoras glumit, neznam odakle si. Preporucam ti jednu dobru masazu mozga kod psihologa..
Ima i tu problem ...
Nemam frendova, svi me mrze, svi su u skoli culi za izraz no-lifer i sad sam ja tamo totalka iskljucen... Kad me banaju, a to nece ubrzo ja msm, odem ja na freeroam i rokam.
I da, nisam ja kao neki, da zezaju sve po spisku ako imaju problem... Ja sam vise osamljeni lik, samo mi se nemojte petljati u zivot jer se ja ne petljam u vas, makar vi ste svi sretnici naspram mene, zavidim vam...
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 15:14:32 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...