Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 06, 2011, 15:40:46 POSLE PODNE
Citat: [CRP] ..Hawks.. poslato Februar 06, 2011, 15:29:52 POSLE PODNE
Naći ću ti ja curu, kod mene u Å¡koli ima ku*vi koje bi se za žvaku *ebale  :D

To nisu cure.

Jarane ja to furo davno, sad raÄ'e gledam da naÄ'em pametnu curu.

btw, naÅ¡ao sam je   ^^  Bolje se osječam nego kad sam bio sa nekom ljepoticom, a da je glupa  :r
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Correlli

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 15:43:25 POSLE PODNE
Correlli trazim strucno misljenje, trebali BestOne zabranu kompjutera, psihijatra ili nesto drugo?

Nije moja stvar, ne znam a i ne zanima me koji je njegov problem, niti se želim petljati u tuÄ'i život, ali najbolje bi mu doÅ¡ao razgovor sa roditeljima i sa stručnim licem.

BalkanGaming

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 06, 2011, 15:49:41 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 15:43:25 POSLE PODNE
Correlli trazim strucno misljenje, trebali BestOne zabranu kompjutera, psihijatra ili nesto drugo?

Nije moja stvar, ne znam a i ne zanima me koji je njegov problem, niti se želim petljati u tuÄ'i život, ali najbolje bi mu doÅ¡ao razgovor sa roditeljima i sa stručnim licem.
Brb... Nije Correli Psihijatar :O

Pozdrav ljudovi  ;)... Evo ja sam nazalost bolestan  :( ... Usao sam preko mobilnog i malo pogledao forum i video da su prijave za modove pa reko da dodjem da se prijavim  8) Optimista sam i mislim da cu biti primljen za moderatora :P Evo citam lektiru imam jos 200 strana  :o Ako ste culi za Pop Ciru i Pop Spiru (inace veoma glupa lektira... Ima i film ali nastavnik je rekao da ne priznaje gledanje filma  :-X )

Zasto glupa knjiga??
Kad sam to citao bas mi se svidila...

Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 15:59:03 POSLE PODNE
Zasto [cenzura]a knjiga??
Kad sam to citao bas mi se svidila...


Hihi glupa mi je zato sto sam tek na 100 strani xD Gde se svadjaju popovi i popadije  :-\

Citat: eXtreme poslato Februar 06, 2011, 16:00:03 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 15:59:03 POSLE PODNE
Zasto [cenzura]a knjiga??
Kad sam to citao bas mi se svidila...


Hihi [cenzura]a mi je zato sto sam tek na 100 strani xD Gde se svadjaju popovi i popadije  :-\
a za kad ti je lektira.Meni za sutra dosao sam do 66 str. ima oko 230 str.Ali mi mrsko citat + prva sam smjena u 7h

Citat: mafica .pwn poslato Februar 06, 2011, 16:02:53 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 06, 2011, 16:00:03 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 15:59:03 POSLE PODNE
Zasto [cenzura]a knjiga??
Kad sam to citao bas mi se svidila...


Hihi [cenzura]a mi je zato sto sam tek na 100 strani xD Gde se svadjaju popovi i popadije  :-\
a za kad ti je lektira.Meni za sutra dosao sam do 66 str. ima oko 230 str.Ali mi mrsko citat + prva sam smjena u 7h

Isto xD I ja sutra prva smena, prvi cas  ??? Samo neznam da li cu ici u skolu jer sam bolestan ubice me mama i tata ako me vide za kompom xD

Mikic95


Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 15:43:25 POSLE PODNE
Correlli trazim strucno misljenje, trebali BestOne zabranu kompjutera, psihijatra ili nesto drugo?
Ja ne trebam apsolutno nista osim interneta i GTA:SA sa SA:MP modifikacijom ;)
I da, ne saljite mi PM-ove u vezi RL (necu vam odgovorit), nikad nisam vidio takvu navalu Isuse, 30 poruka u 30 minuta omg
EDIT: Nisam gay i imam ''ono''
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 16:37:51 POSLE PODNE od BestOne.exe
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 06, 2011, 15:21:58 POSLE PODNE
Ajmo dosta sa ovim.

Da vi znate kolko' ja likova poznajem koji su tako furali patetiku na forumu, govorili da su izgubili roditelje, da nemaju nikoga, samo da bi bili u centru pažnje...

To je jadno stvarno.

Ja ne govorim da ti lažeÅ¡, al daj majket' prestani se preseravat. ( izvini na izrazu  -.-  )

Nisi ni počeo živjeti kako treba, a neka te depresija puca.

Tebi ne treba psihijatar, tebe treba odvesti da pogledaš neki dokumentarac ili nešto, o ljudima koji su npr. ostali nepokretni, bez nogu, bez roditelja ili tako nešto, ali se opet trude i uspjevaju u životu.

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 15:18:17 POSLE PODNE
Kada si seljačina

A ti nemaš nikome pravo govoriti da je seljačina.

Ja se ispričavam na izrazu ali imati 12 godina i skrivati se ko jazavac u kući? Po meni baš nije normalno

BalkanGaming

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 16:36:11 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 15:43:25 POSLE PODNE
Correlli trazim strucno misljenje, trebali BestOne zabranu kompjutera, psihijatra ili nesto drugo?
Ja ne trebam apsolutno nista osim interneta i GTA:SA sa SA:MP modifikacijom ;)
I da, ne saljite mi PM-ove u vezi RL (necu vam odgovorit), nikad nisam vidio takvu navalu Isuse, 30 poruka u 30 minuta omg
EDIT: Nisam gay i imam ''ono''
Zar te tako more??
Boga mi popularan No Lifer...(bez uvrede)

Necu se previse petljat u te vase (glupe) teme (mislim na temu oko BestOne-a), samo cu vam jedan video postavit, nadam se da cete se bar malo opametit..

http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 16:41:05 POSLE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:40:13 POSLE PODNE
Necu se previse petljat u te vase ([cenzura]e) teme (mislim na temu oko BestOne-a), samo cu vam jedan video postavit, nadam se da cete se bar malo opametit..

http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY
Ja nisam zapoceo temu o meni, ja sam samo rekao onak bezveze (dobro nije bezveze...) i vi ste poceli temu o meni i poceli govorit no-lifer tako da... JA OD NIKOG NE ZELIM NISTA
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 16:40:13 POSLE PODNE
Necu se previse petljat u te vase ([cenzura]e) teme (mislim na temu oko BestOne-a), samo cu vam jedan video postavit, nadam se da cete se bar malo opametit..

http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY
Lijepo.Eto vidis covjeka osto bez ruku,nogu svega ali opet ima volju za zivotom.