Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: cristiane poslato Februar 06, 2011, 10:43:19 PRE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 10:25:30 PRE PODNE
Vilko - A cuj, znas kad smo igrali na tvom serveru, ti cijelo vrijeme pricas ''Sinko, 20h na BS u jednom danu??'',''Sinko, 12h na serveru u jednom danu??'' (...)
Mislim, sta tebe briga ak cu ja visit na Stunt serveru 12h+, nisam ja kriv sto se ti brines za moje oci ili neznam ni sam sto, uglavnom, svatko ima svoj zivot, a ja, nisam tip koji ce igrat nesto (nogomet itd...) niti sam tip koji ima 5 iz tjelesnog, imam iz tjelesnog jedva 4, nemogu napravit kolut i ne fali mi bas nista, sad i nejdem na tjelesni zbog vrata, jos bolje, prije idem doma!
Da, ja neznam sta je sa tobom, petljas se u svacije zivote, poslozi prvo svoj, nitko nema poslozen zivot, ti imas? Pa da mozes slagat i tudji? E varas se! Nitko nema poslozen zivot, ''sinko!''.
Vilko je upravu,smanji malo to spamanje OVO JE BS NIJE STUNT SERVER,sta bi se desilo kad bi svi pisali kao ti i jos pojedini,host bi opteretili za 2 dana.A u svakoj temi spominjes neka svoja raznovrsna natjecanja,previse hvalis samog sebe a to nikog ne zanima.
Potpis.
BestOne ti si zaspamao forum  i Å¡ta si sada dobio s tim? I to Å¡ta ideÅ¡ na natjecanje iz QBasic-a boli nas ku*ac Å¡ta ti tu ideÅ¡ -.- I Å¡ta si najbolji u Informatici i Å¡ta ti dobro ide gramatika -.-
Ja san dobio 2 petice iz informatike jer sam popravio komp i nisan se hvalia koga brige Å¡ta sam ja to napravio?

poznaticovik

Citat: cristiane poslato Februar 06, 2011, 10:43:19 PRE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 10:25:30 PRE PODNE
Vilko - A cuj, znas kad smo igrali na tvom serveru, ti cijelo vrijeme pricas ''Sinko, 20h na BS u jednom danu??'',''Sinko, 12h na serveru u jednom danu??'' (...)
Mislim, sta tebe briga ak cu ja visit na Stunt serveru 12h+, nisam ja kriv sto se ti brines za moje oci ili neznam ni sam sto, uglavnom, svatko ima svoj zivot, a ja, nisam tip koji ce igrat nesto (nogomet itd...) niti sam tip koji ima 5 iz tjelesnog, imam iz tjelesnog jedva 4, nemogu napravit kolut i ne fali mi bas nista, sad i nejdem na tjelesni zbog vrata, jos bolje, prije idem doma!
Da, ja neznam sta je sa tobom, petljas se u svacije zivote, poslozi prvo svoj, nitko nema poslozen zivot, ti imas? Pa da mozes slagat i tudji? E varas se! Nitko nema poslozen zivot, ''sinko!''.
Vilko je upravu,smanji malo to spamanje OVO JE BS NIJE STUNT SERVER,sta bi se desilo kad bi svi pisali kao ti i jos pojedini,host bi opteretili za 2 dana.A u svakoj temi spominjes neka svoja raznovrsna natjecanja,previse hvalis samog sebe a to nikog ne zanima.

Very true , lik da acc napravi novi u 5min skupi 300 postova i sam se hvalisa i sve -.-' Kada mi napišeš tu Sveti forum BS odma shvatim da si djete

Omg, urota protiv mene xD
I da RedMan, ono sto si rekao da si ''popravio komp'', mene uvjek zovu kad treba instalirati Windowse u informatici, kad komp ne radi zovem se ja, kad projektor ne radi opet sam tu ja, kad trolovi od profesora neznaju antivirusni install tu sam JAAA!
Matt' - Napisao sam sveti BS forum da ispadne vise teksta, on je normalni forum ko ostali. I da, ja u 30 dana imam 300 postova sto nije puno!
cristiane - znam da ovo nije Stunt Server ali cjelo vrijeme na stunt serveru to prica
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Koliko vi imate godina pa se raspravljate o ovoj temi??

Aleksandar - Sto je s onim Utopia SAMP, cuo sam da ne radi?? :'(
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Odustao sam od tog..
Nemam vremena za vodjenje servera..

Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 11:38:46 PRE PODNE
Odustao sam od tog..
Nemam vremena za vodjenje servera..
A sto je s modom? Cuvas, objavis ili?
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Zasto bi objavio, pa nek proda ukoliko je dobar mod..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.


Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 11:49:14 PRE PODNE
Zasto bi objavio, pa nek proda ukoliko je dobar mod..
Hah, on nebi imao koristi ali imali bi mi :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Mod cuvam samo za sebe :D
Salim se,razmisljam sta da uradim sa njim..
Mozda ga dam ovom sto je samnom vodio server..
Mozda prodam..
Objavit sigurno necu..

Mikic95

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 11:57:08 PRE PODNE
Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 11:49:14 PRE PODNE
Zasto bi objavio, pa nek proda ukoliko je dobar mod..
Hah, on nebi imao koristi ali imali bi mi :)

Haha, pa radio je Mod od 0 i sad to da objavi  :-X  Mislim da bi ga radije zadržo za sebe nego dao nekim nepoznatim ljudima  :D

Upozorenje - dok ste pisali poruku netko je poslao novi odgovor. Možda trebate revidirati svoju poruku.

Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 11:59:27 PRE PODNE
Mod cuvam samo za sebe :D
Salim se,razmisljam sta da uradim sa njim..
Mozda ga dam ovom sto je samnom vodio server..
Mozda prodam..
Objavit sigurno necu..
Daj meni i Borisu da ga premjestimo u LS.

Citat: RedMan poslato Februar 06, 2011, 12:03:51 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar poslato Februar 06, 2011, 11:59:27 PRE PODNE
Mod cuvam samo za sebe :D
Salim se,razmisljam sta da uradim sa njim..
Mozda ga dam ovom sto je samnom vodio server..
Mozda prodam..
Objavit sigurno necu..
Daj meni i Borisu da ga premjestimo u LS.
I ja bi ga rado prebacio u LS, naravno, ako zelite
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ako budem davao mod,on ce ici Borisu..
A ako budem prodavao,svi cete imati sansu kupiti,pa ko ponudi najvise i ko bude najbrzi mod je njegov :D