Glavni razgovor #3

Započeo Correlli, Novembar 12, 2010, 11:24:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mikic95

Citat: LuKsA poslato Februar 05, 2011, 23:31:10 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad poslato Februar 05, 2011, 23:02:01 POSLE PODNE
Ah kako je na MTA lako napravit race, kad imaš sve one pickupove iz map editora. U sampu bi to moro sve ručno stavljat. :)

Ma nema veze :D, ali nije ni tamo prelako.. tako da..

Mislim da je pomoću ove FS najlakÅ¡e napravit race,  http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=143764&highlight=rrace

poznaticovik

Pogle prijavu BestOneu za MTA lik kao da piše oproštajno pismo prije samoubojstva -.-'

Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 09:37:40 PRE PODNE
Pogle prijavu BestOneu za MTA lik kao da piše oproštajno pismo prije samoubojstva -.-'
Aaa :D
Idem na natjecanja iz hrvatskog, imam srece sto sam ''darovit na jeziku'' pa se mogu lijepo sporazumjeti sa svakim, gramatika mi je isto tako jaka strana, kao i brzo pisanje :)
Onda, zasto nebi napisao malo dulje kad mogu, imam volje, strpljenja itd...
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 10:10:49 PRE PODNE od Chris
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 09:40:14 PRE PODNE
Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 09:37:40 PRE PODNE
Pogle prijavu BestOneu za MTA lik kao da piše oproštajno pismo prije samoubojstva -.-'
Aaa :D
Idem na natjecanja iz hrvatskog, imam srece sto sam ''darovit na jeziku'' pa se mogu lijepo sporazumjeti sa svakim, gramatika mi je isto tako jaka strana, kao i brzo pisanje :)
Onda, zasto nebi napisao malo dulje kad mogu, imam volje, srtpljenja itd...

ma pravi momak  ;D

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 09:40:14 PRE PODNE
Citat: Matt' poslato Februar 06, 2011, 09:37:40 PRE PODNE
Pogle prijavu BestOneu za MTA lik kao da piše oproštajno pismo prije samoubojstva -.-'
Aaa :D
Idem na natjecanja iz hrvatskog, imam srece sto sam ''darovit na jeziku'' pa se mogu lijepo sporazumjeti sa svakim, gramatika mi je isto tako jaka strana, kao i brzo pisanje :)
Onda, zasto nebi napisao malo dulje kad mogu, imam volje, srtpljenja itd...
Evo odmah jedna greska xD...

Nego...
Jedva cekam da se otvori MTA Sekcija, uff, bit ce to dobro...
@Chris - Pisao sam ovo u takvoj brzini da nebi mogao vidjeti... Tako da, mislim da se prasta... A i znas onu izreku, ''tko prizna pola mu se prasta'', ja priznajem pa mi ostaje samo 50%, a ti si admin pa mozes mi ispravit ovo editom ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



BestOne previse se hvalisas.. Nemoj me krivo shvatit, ali dosadan si vise. Stalno pises ja idem na vaka natjecanja, naka, ja sam ti prvi u ovome u onome, dosadan si covjece, imamo i mi uspjeha pa se nehvalisamo

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 10:09:19 PRE PODNE
Nego...
Jedva cekam da se otvori MTA Sekcija, uff, bit ce to dobro...
@Chris - Pisao sam ovo u takvoj brzini da nebi mogao vidjeti... Tako da, mislim da se prasta... A i znas onu izreku, ''tko prizna pola mu se prasta'', ja priznajem pa mi ostaje samo 50%, a ti si admin pa mozes mi ispravit ovo editom ;)
Ma znam ispravio sam al nebi ti se ovo oprostilo na natjecanju... to sam mislio xD

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 10:10:59 PRE PODNE
BestOne previse se hvalisas.. Nemoj me krivo shvatit, ali dosadan si vise. Stalno pises ja idem na vaka natjecanja, naka, ja sam ti prvi u ovome u onome, dosadan si covjece, imamo i mi uspjeha pa se nehvalisamo
Da,mogo bi se hvalit cijeli dan sto sam sve u zivotu postigao,ali nije mi to cilj.Ovo je forum da se nauci Scriptat i sl.

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 10:10:59 PRE PODNE
BestOne previse se hvalisas.. Nemoj me krivo shvatit, ali dosadan si vise. Stalno pises ja idem na vaka natjecanja, naka, ja sam ti prvi u ovome u onome, dosadan si covjece, imamo i mi uspjeha pa se nehvalisamo
Meni nije u cilju se hvaliti, nego mi je cilj biti sto bolji skripter, ovo su sve ''sporedne'' stvari na ovom forumu.
A ti nemoras imati tako jaku reakciju, tko ti brani, otvori temu i ako oces gore napisi 1000 postova o svojim uspjesima, ja cu ih napisati 2000 o svojim... (salim se)...
Kazem ti, samo opusteno, relax
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Mikic95

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 10:10:59 PRE PODNE
BestOne previse se hvalisas.. Nemoj me krivo shvatit, ali dosadan si vise. Stalno pises ja idem na vaka natjecanja, naka, ja sam ti prvi u ovome u onome, dosadan si covjece, imamo i mi uspjeha pa se nehvalisamo

Slušaj ovaj Vic što je napisao mafica: "Ima ih puno koji spamaju, neću sad navodit tko" , a pogledaj njegovo vrijeme online i broj njegovih postova.

Vrijeme online: 2 dan(a), 12 sat(i) i 27 min.

Postovi:  324
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 10:19:56 PRE PODNE od [CRP] ..Hawks..

Citat: [CRP] ..Hawks.. poslato Februar 06, 2011, 10:16:12 PRE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 06, 2011, 10:10:59 PRE PODNE
BestOne previse se hvalisas.. Nemoj me krivo shvatit, ali dosadan si vise. Stalno pises ja idem na vaka natjecanja, naka, ja sam ti prvi u ovome u onome, dosadan si covjece, imamo i mi uspjeha pa se nehvalisamo

Slušaj mu ovaj Vic što je napisao: "Ima ih puno koji spamaju, neću sad navodit tko" , a pogledaj njegovo vrijeme online i broj njegovih postova.

Vrijeme online: 2 dan(a), 12 sat(i) i 27 min.

Postovi:  324
Ah... Spam... Kako neki ljudi mogu tako spamati... (meni nije stalo do postova)
Recite mi, koju FS da napravim radje, a nemojte se zamarati postovima xD
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



   
Ukupno vremena provedeno online:    17 dan(a), 22 sat(i) i 4 min.
Ukupno Postova:    1637 postova

Eto moje.. Ja bi trebo imat barem jos 100-200 postova s obzirom na registraciju i vreme provedeno na forumu.

Bestone hvalisas se i to jako, stalno pricas o sebi, umisljen si sinko ;)

Vilko - A cuj, znas kad smo igrali na tvom serveru, ti cijelo vrijeme pricas ''Sinko, 20h na BS u jednom danu??'',''Sinko, 12h na serveru u jednom danu??'' (...)
Mislim, sta tebe briga ak cu ja visit na Stunt serveru 12h+, nisam ja kriv sto se ti brines za moje oci ili neznam ni sam sto, uglavnom, svatko ima svoj zivot, a ja, nisam tip koji ce igrat nesto (nogomet itd...) niti sam tip koji ima 5 iz tjelesnog, imam iz tjelesnog jedva 4, nemogu napravit kolut i ne fali mi bas nista, sad i nejdem na tjelesni zbog vrata, jos bolje, prije idem doma!
Da, ja neznam sta je sa tobom, petljas se u svacije zivote, poslozi prvo svoj, nitko nema poslozen zivot, ti imas? Pa da mozes slagat i tudji? E varas se! Nitko nema poslozen zivot, ''sinko!''.
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



cristiane

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 10:25:30 PRE PODNE
Vilko - A cuj, znas kad smo igrali na tvom serveru, ti cijelo vrijeme pricas ''Sinko, 20h na BS u jednom danu??'',''Sinko, 12h na serveru u jednom danu??'' (...)
Mislim, sta tebe briga ak cu ja visit na Stunt serveru 12h+, nisam ja kriv sto se ti brines za moje oci ili neznam ni sam sto, uglavnom, svatko ima svoj zivot, a ja, nisam tip koji ce igrat nesto (nogomet itd...) niti sam tip koji ima 5 iz tjelesnog, imam iz tjelesnog jedva 4, nemogu napravit kolut i ne fali mi bas nista, sad i nejdem na tjelesni zbog vrata, jos bolje, prije idem doma!
Da, ja neznam sta je sa tobom, petljas se u svacije zivote, poslozi prvo svoj, nitko nema poslozen zivot, ti imas? Pa da mozes slagat i tudji? E varas se! Nitko nema poslozen zivot, ''sinko!''.
Vilko je upravu,smanji malo to spamanje OVO JE BS NIJE STUNT SERVER,sta bi se desilo kad bi svi pisali kao ti i jos pojedini,host bi opteretili za 2 dana.A u svakoj temi spominjes neka svoja raznovrsna natjecanja,previse hvalis samog sebe a to nikog ne zanima.