Nesto o duhovima

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 03, 2010, 16:32:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Niste jedini

Ja ponekad cujem ruzne glasove,korake,lupanje,hodanje na tavanu,ali rijetko kada,nisam nikome nista skrivio nit sam pozivao duhove,ali u njih vjerujem jer sam krscanin,mozete probati nazivati duhove ali zavisi na kakvog naletite...
TuT
Map
[Map]Caffe Bar
[Map]Novi Burger

sta ovo svi tu nes o duhovima,a tamo di ja zivim u PM nis nikad se nije dogodilo,al ja ti nevjerujem u nista

@Boris neznam dali se usudim ispricat, jer ni pod kroju cjenu nezelim da se to vrati, jer bi prolupo na zivce(bez sale)... No evo, prije dve godne ja, brat i ujak u pordumu smo naslu uidici(neznam kak se pise) plocu, ja sam reko da puste to, no brat mi je reko da sam pickica... I tako mi stavimo to na pod, a moj ujak i brat se zahebavaju ono tipa:dodji duse i sl. I tada, casa sa stola se pomaknula preko cjelog stola.. Brat je istrco van i skocio u ruze, a ujak osto nepokretan na par sekundi skup samnom i u misli mi je iz cista mira dosla slika neke objesene nasmijane zene... Reko sam da necete vjerovati, ali ja iza toga stojim.

Inace Astro show isto ako ste maloljetni priziva duhove na vas,to sam citao negdje...zato kad sam ja gledao nisam spavao nocima kao da je nesto u meni..i zna lupati ispred moje kuce svasta,sada kada ne gledam taj astro show normalno je sve
I ovaj mjesec ko da sam bio zacaran,svasta lose mi se desilo,stao sam na cavao i bas sam na cavao taj skocio,mah neda mi se pricati tj pisati xD
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2010, 12:58:10 POSLE PODNE od [CH 3.0.0]Jizzy

mozda je o istina a mozda i nije nas je nocu strah mraka i zbog toga moreju bit i prividi a mozda i ne ja vjerujem u duhove a nikad jih necu prozivat
Mario_Balukcic

Zlatan_Ibrahimovic

ako si sam u kuci i ako si duzan nekom od svoje umrle porodice tad te prate duhovi...

Meni se  svasta desava kad sam sam kuci , prividja mi se covek pa prodje kroz mene i s vasta.. Zato kad sam sam ne mrdam sa stolice :D

Zlatan_Ibrahimovic

ovdje bome neko prica i lazi ...  ;D

Astro Show poziva duhove? Ja ti pozovem duha sada i kažem kakva te budućnost čeka i daj mi pare. To svaka budala može radit.




Ko laze? Pa ne moras verovati ja ti samo kazem.

Citat: StrimHosting poslato Oktobar 04, 2010, 14:30:32 POSLE PODNE
Ko laze? Pa ne moras verovati ja ti samo kazem.

:D...Pa on nije reko da ti lazes.. -.- A ti si se sam prozvao... xD
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Citat: Nik Delgad poslato Oktobar 04, 2010, 14:18:48 POSLE PODNE
Astro Show poziva duhove? Ja ti pozovem duha sada i kažem kakva te budućnost čeka i daj mi pare. To svaka budala može radit.
Omg nisi skuzio..ako gledas te astro show emisije time sto oni gledaju u buducnost duhovi se stvaraju u kuci ili sta vec

ljudska psiha radi razne stvari..nekoliko puta umisllis da je duh kod tebe i onda stvarno mislis...ako ste krsteni uvijek je tu andjeo cuvar...tako kazu...a da duh dodje treba se pozvati...a vi ga ne zovete tako sto pogasite svjetla i zovete ga na mobilni -.-

Zlatan_Ibrahimovic


Zlatan_Ibrahimovic

haha ne lockajte temu pls pa nisam ja strasljiv kao ovo dijete lol