Nesto o duhovima

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 03, 2010, 16:32:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

lord shigi,jesi citao nesto sa onog gore bloga....

sada necete vjervati sta mi je bilo..ja na kompu i odjednom poce nesto lupati gore na krovu  ??? ja se usro,samo se krstim,mislio sam zvati mamu da dodje jbt  :-X(ne nije smijesno)...

Citat: Don Correlli poslato Oktobar 03, 2010, 17:14:40 POSLE PODNE


Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Oktobar 03, 2010, 17:14:22 POSLE PODNE
Musliman sam i vjerujem u duhovna biča ( Meleci i Å ejtani ) odnosno ( AnÄ'eli i Ä'avoli ).. valjda je to kod vas tako..
Da, naravno. Ali govorimo i o duši čovjeka.

Volim gledati dokumentarce o duhovima i čitati neke priče, nekad me i bude strah toga, ali ne vjerujem baÅ¡ u to :O Jesam jednom noćio na selu kod nane i čuo kao da neÅ¡to hoda na tavanu.... al... Isto, mrzim da budem sam u kući po noći, osjećam kao da nisam sam :S      

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 17:50:44 POSLE PODNE
lord shigi,jesi citao nesto sa onog gore bloga....

sada necete vjervati sta mi je bilo..ja na kompu i odjednom...

Hah, ja neki dan ulazim na Balkan SA:MP kad mi se nekakva slika otvori, nit je imam na kompu nit... Kao neka krvava djevojčica, sa pola glave u bijeloj haljini  :-X
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 17:57:39 POSLE PODNE od ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH]

i ja cujem kao neko hodanje na tavanu...ali moze biti pacov ili nesto drugo...

Ja jednom kada sam bio sam u kuci. Naci video sam coveka tolko sam se uplasio da sam skoro pao u nesvest ( Al bukvalno ne sala ) skoro mi je srce stalo.. Dok mi nisu dosli roditelji nisam mrdno sa stolice , nit sam isao na wc ni nista ....

Prije jos kad skoro ni nisam verovao u boga probudio sam se u sred noci i cuo kako neko hoda i kako se cuje lancic... I tako stalno cujem korake i lancic.
Od kad nosim sa sobom krst i brojanicu nema vise tog.
Takodje imam i svetu hartiju dodirnuto svetom kozom.
Imam puno svetih stvari u sobi i sad mi se ne desava to hodanje itd.

ja jesam musko ali kada je pitanje o duhovima userem se...jbg...da meni tako bude ne znam sta bi uradio....

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 18:12:19 POSLE PODNE
ja jesam musko ali kada je pitanje o duhovima userem se...jbg...da meni tako bude ne znam sta bi uradio....

Sta bi to trebalo znacit?Muskarac je ljudsko bice isto kao zena i svako drugo biće i prema tome normalno je da ima osjecaj straha i sl.Po tome sto si ti reko ispada da se muskarci neboje nicega ili se eventualno boje duhova - sto je daleko od relanog.

Inace vjerujem u postojanje duhova,ali ne u onome smislu da ti nicim izazvani stoje iza leda i gledaju sta radis,hodaju po tavanu,kucaju na vrata,pale i gase svjetla i sl.
U price o spiritizmu nezelim ulazit jer mi je u cilju drzat se sto dalje od toga u svakom smislu a isto bi preporucio i drugima,nekad uistinu vrijedi ono "Å to manje znas,to bolje".

pod onome sam mislio reci da muskarci su malo hrabriji od zena...ali ne uvijek  :D

A jbg, ova priča mi je vec poznata, a o duhovima znam i previse. Sa samo 12 godina(sad imam 14) dozivio sam nesto strasno sa svojim ujakom i bratom...
Mislim neisplati mi se pričat, jer znam da necete vjerovat  :-X... Recimo da smo se igrali 'prizivanja duhova'  :(....
Od tad moj brat vodi blog o nadrealnom (telekineza-v)...

svi se plse da slusaju i govore o tome...a svi vole da slusaju i pricaju o tome..... :-\pricaj,slusamo  :P

Zlatan_Ibrahimovic

nitko ne prati sto sam ja rekao xD... evo imam jedan prijedlog pogledajte dokumentarac "Dolasci" pa cete sve naci ima 54 dijelova tako nes... :)
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 19:41:21 POSLE PODNE od Luis Mendoza

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 18:12:19 POSLE PODNE
ja jesam musko ali kada je pitanje o duhovima userem se...jbg...da meni tako bude ne znam sta bi uradio....
strah je prirodan i to je normalno da se ljudi svega boje
aj zamisli da nema straha na planeti zemlji
pa jbt ljudi se nicega nebi plasili slobodno bi se bacali si zrgada i tako, pa se bolje bojati nego ne bojati
MOJE MISLJENJE

Correlli

Citat: \\!~!//DeFox\\!~!// poslato Oktobar 03, 2010, 19:56:11 POSLE PODNE
strah je prirodan i to je normalno da se ljudi svega boje
aj zamisli da nema straha na planeti zemlji
pa jbt ljudi se nicega nebi plasili slobodno bi se bacali si zrgada i tako, pa se bolje bojati nego ne bojati
MOJE MISLJENJE

Krali bi, ubijali i radili svakakve zločine jer se nebi bojali ni Boga.

Citat: Don Correlli poslato Oktobar 03, 2010, 20:02:00 POSLE PODNE
Citat: \\!~!//DeFox\\!~!// poslato Oktobar 03, 2010, 19:56:11 POSLE PODNE
strah je prirodan i to je normalno da se ljudi svega boje
aj zamisli da nema straha na planeti zemlji
pa jbt ljudi se nicega nebi plasili slobodno bi se bacali si zrgada i tako, pa se bolje bojati nego ne bojati
MOJE MISLJENJE

Krali bi, ubijali i radili svakakve zločine jer se nebi bojali ni Boga.
tako je!

Bez straha mi vjerovatno nebi ni postojali.

Primjer: Covjek se ne boji divljih životinja, ne štiti pećine s vatrom, ne boji se boriti s životinjom. Već bi mi odavno izumrli.

Čovjek je biće koje ima razum, a taj razum je zapravo skup strahova koji nas drži sigurnim.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Kada sam procitao ovaj text, usro sam se. Oprositite na izrazu. :D

Last nick: Paradox