Nesto o duhovima

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 03, 2010, 16:32:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Svi ste culi za dugove samo je pitanje da li vjerujete u njih...evo vam jedan blog pa ga malo citajte  ::) ja kada sam ga procitao u 1 minuti sam se 30 puta okrenuo iza ledja da vidim jeli sigurno .... :-X
http://www.mysterywithus.com/2008/06/09/prizivanje-duhova/

Zlatan_Ibrahimovic

haha...moze biti i to ,ali samo znam da duhovi lutaju svijetom  :-*

Correlli

Ako si kršćan, musliman žid ili pripadnik Bahá'í religije (sve su to Abrahamske religije) onda je normalno da ćeš vjerovati u postojanje duše (duha). A što se tiče prizivanja duhova (spiritizam), to pustite na miru ako želite imati normalan život i dalje, ne petljajte se sa vragom.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 16:51:46 POSLE PODNE od Don Correlli

Zlatan_Ibrahimovic

pa necu se ja petljati s vragom znam kakve oni namjere imaju oni te nadmudre to ide ovako....oni ti daju sve sto zelis samo da vjerujes u njih i kasnije im budes rob...  :-X

ja hocu da citam ono ali kada god procitam jednu recenicu ja se okrenem da vidim jeli sigurno..evo sada i ovo pisem i okrecem se  ??? ja sam pravoslavac  ;D a oni govore da ne postoji duh,ali niko ne zna u sta da vjerujemo

Correlli

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 16:56:54 POSLE PODNE
ja sam pravoslavac  ;D a oni govore da ne postoji duh,ali niko ne zna u sta da vjerujemo

Tko oni? Popovi? Ne znam, ne čitam mnogo o Pravoslavlju, moje zanimanje za vjere je usmjereno u Katolicizam (koje vjere sam i sam pripadnik) i Islam.
Ali znam da se Pravoslavlje ne razlikuje puno od (Rimo)Katolicizma - isto vjeruje u Isusa Krista, ali ne priznava Papu za vrhovnog poglavara Crkve i koristi drukčiji kalendar od Katolicizma, ali po mojoj logici Pravoslavlje bi trebalo vjerovati u postojanje duše ako vjeruje u Isusa Krista.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 17:05:02 POSLE PODNE od Don Correlli

ma ko ce znati vise..moj prijatelj je ateista  ;D
ali pazi nesto zanimljivo..ovaj moj prijatelj koji je ateista,ja ga znam 7 godina...on je dok smo ja i on bili vami,zajebavali se..iz cista mira psovao Boga,Isusa Hrista...dodje kaze Bog je retardiran i tako to..i sljedeci dan je izbacen iz skole zbog necega sta nije uradio  ??? slucajsnost ili ne..ako ne vjerujes nemoj  >:(

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 16:32:08 POSLE PODNE
Svi ste culi za dugove samo je pitanje da li vjerujete u njih...duhova

Dugove ? Naravno da sam čuo u dugove i vjerujem u njih :D

LoL

Musliman sam i vjerujem u duhovna biča ( Meleci i Å ejtani ) odnosno ( AnÄ'eli i Ä'avoli ).. valjda je to kod vas tako..

Correlli

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 17:06:05 POSLE PODNE
ma ko ce znati vise..moj prijatelj je ateista  ;D
I moj najbolji prijatelj koji mi je ko brat je ateist :).

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 17:06:05 POSLE PODNE
ali pazi nesto zanimljivo..ovaj moj prijatelj koji je ateista,ja ga znam 7 godina...on je dok smo ja i on bili vami,zajebavali se..iz cista mira psovao Boga,Isusa Hrista...dodje kaze Bog je retardiran i tako to..i sljedeci dan je izbacen iz skole zbog necega sta nije uradio  ??? slucajsnost ili ne..ako ne vjerujes nemoj  >:(
Zašto nebi? Doživio, vidio i čuo sam i bolje stvari od toga.

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Oktobar 03, 2010, 17:14:22 POSLE PODNE
Musliman sam i vjerujem u duhovna biča ( Meleci i Å ejtani ) odnosno ( AnÄ'eli i Ä'avoli ).. valjda je to kod vas tako..
Da, naravno. Ali govorimo i o duši čovjeka.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 17:15:29 POSLE PODNE od Don Correlli

Ja verujem u duhove verujem u boga. Verujem u majku prirode da nam podarila moc i da snjom mozemo upravljati samo da znamo kako.

Ja kako bi rekao meni bog uvek pomogne i ucini nesto za mene. Uvek u jakni nosim krst za sobom za srecu. I uvek mi pomogne ( Ovo istinu pricam ne mojte misliti da izmisljam )  , stalno mi se dogodi sreca.
Molio sam se bogu da mi ucini to. Za par dana se to ostvarilo. I uvek mi se osvari kad mu se molim. Svake noci se molim i zahvaljujem mu se za sve sta je ucinio za mene.

Moj drug je takodje imao isti slucaj , prizivao je duhove. Sada stalno ima problema. Nekad mu se desi da mu se pale i gase svetla. Neko mu kuca na vrata. Upali sva svetla ode gore sve je ugaseno. Pocne da pali svetlo , a na kraju se samo upali. Tako je jednom sa drugom otisao i mislio da mu komsija stalno kuca i istukli su ga. A na kraju nije bio komsija , nezna se ko , ja bi rekao duh. I sve to se desava preko noci njemu. I stalno ga prate 3 boje to jest kad je sam kuci prividjaju mu se.  :)



EDIT:

Jednom kada je bio u Bosni prizivao je svoga dedu u kojoj kuci je umro. Ta kuca je u sumama naci daleko od grada. Deda mu odgovarao na slova. Baba mu je mislila da se zeza. Ona je pitala dali prihvatas mog novog muza? I naravno komunikacija je nestala. Od tad ga prati nesreca.
I u sumi se zna desiti da vidi lisce u obliku coveka ili psa itd.

Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 17:21:59 POSLE PODNE od StrimHosting

Correlli

Citat: StrimHosting poslato Oktobar 03, 2010, 17:18:50 POSLE PODNE
Moj drug je takodje imao isti slucaj , prizivao je duhove. Sada stalno ima problema. Nekad mu se desi da mu se pale i gase svetla. Neko mu kuca na vrata. Upali sva svetla ode gore sve je ugaseno. Pocne da pali svetlo , a na kraju se samo upali. Tako je jednom sa drugom otisao i mislio da mu komsija stalno kuca i istukli su ga. A na kraju nije bio komsija , nezna se ko , ja bi rekao duh. I sve to se desava preko noci njemu. I stalno ga prate 3 boje to jest kad je sam kuci prividjaju mu se.  :)

To su posljedice igranja sa spiritizmom. Vjerojatno je neÅ¡to poÅ¡lo naopako kad je prizivao duhove. ÄŒitao sam takve stvari na forumima vezanim uz spiritizam. ÄŒitao sam i da se u takvim slučajima može duha otjerati, ustvari reći mu neka otiÄ'e. Treba ga pozvati, zahvaliti se mu za posjetu i zamoliti ga da otiÄ'e. Tako sam čitao na tim forumima gdje se ljudi skupljaju i pričaju oko toga i prizivaju duhove. To je napisao jedan korisnik koji se time bavi već dugo vremena.
Poslednja Izmena: Oktobar 03, 2010, 17:25:49 POSLE PODNE od Don Correlli


a ja sam se usrao.. :D sorry na izrazu
nego corelli kako ti toliko znas??u svakom slucaju,ljudi citaju razne stvari na internetu i onda samo umisljaju da to vise

Correlli

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 03, 2010, 17:34:52 POSLE PODNE
a ja sam se usrao.. :D sorry na izrazu
nego corelli kako ti toliko znas??u svakom slucaju,ljudi citaju razne stvari na internetu i onda samo umisljaju da to vise

Ne, nije sve umišljanje, jer i Crkva to priznava. Mislim, priznava spiritizam i upozorava ljude da se ne igraju sa time je to je vražji posao. Mrtvima treba mir, a ne prizivanje.

Spooky. Malcice sam se najezio.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji