Nesto o duhovima

Započeo []Flynâ„¢, Oktobar 03, 2010, 16:32:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kolko vi godina imate da se userete od ove teme i čitanje teksta? 7, manje?
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2010, 15:13:09 POSLE PODNE od Nik Delgad




ne vidim razloga zasto se imate bojati?? mozete i meni objasniti da se i ja prepanem hahahah xD

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 04, 2010, 15:01:55 POSLE PODNE
haha ne lockajte temu pls pa nisam ja strasljiv kao ovo dijete lol


nisi strasljiv? mozemo se kladit da kad bi se susreo s jednom od ovih svih nabrojenih situacija da bi se zasro(oprostite na izrazu)
i samo mi nemoj sad reci da nebi  :-\

Zlatan_Ibrahimovic

 :-\ hhh nezz ali priznajem da je svako kukavica u ovom casu...jedino nekad se bojim xD

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 04, 2010, 15:28:18 POSLE PODNE
:-\ hhh nezz ali priznajem da je svako kukavica u ovom casu...jedino nekad se bojim xD
kukavica? eno ti tamo na drugoj stranici vidi postove od correllia,shigia i mene, strah je prirodan i nemoze se kontrolirati

Zlatan_Ibrahimovic

pa jeste tako je Bog stvorio a vi mislite da je to Isus (izvinite ako vas vrijedjam)...

Ludi Istina je!!  Evo jedan mi vrag po kuci skace i neda mi mira xD

Zajebavam se..Naravno da to postoji..makar nekad se i userem kad idem u noci na WC bez ikakvih prizivanja netko pokuca na vrata

To mozete napraviti govoreci 3 puta Bloody Mery
Ali mora biti iza ponoci i nesmiju svijetlit uliscne lampe..a ako zivite negdje gdje se ne gase lampe onda samo iza ponoci u zrcalo recite 3 puta Bloody Mery

Sto se moze dogodit: 1. Netko ce vam istog trenutka kada ste rekli 3 puta Bloody Mery pokucati na vrata makar nema nikoga tamo!

2. Pocet ce vam kapat krv iz uha!

Ne nisu zajebancije !

Provjerite ako zelite ! (ako ste face!)

Correlli

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 04, 2010, 15:39:12 POSLE PODNE
pa jeste tako je Bog stvorio a vi mislite da je to Isus (izvinite ako vas vrijedjam)...

Za nas je Bog = Otac, Sin (Isus Krist) i Sveti Duh, to jest Presveto Trojstvo. I mi to ne mislimo nego znamo, a ako misliÅ¡ počinjati vjerske svaÄ'e onda ti mogu odma dati ban da izbjegnemo sve to.

rado ali ne smijem....evo sada gledam na youtube likove koji snimaju kako govore bloody mary..i nista im..isto tako postoje i parodije sa tim..nisu parodije ali se glupiraju sa tim.....

Zlatan_Ibrahimovic

correlli necu se svadjati... i ovo sad sto je rekao ovaj Boris za bloody mary to je istina ali ne postoji svugdje...

moram dovesti nekoga da snima kako govorimo bloody mary

Citat: [BP]Boris poslato Oktobar 04, 2010, 15:59:37 POSLE PODNE
moram dovesti nekoga da snima kako govorimo bloody mary

To sa krvavom Mary je laž da veće nema -.-

Zlatan_Ibrahimovic

ali u mraku  :D ne bi sigurno izdrzao hhhh

ovo me sjetilo kad je moj frend igro dead space i to tamo oko ponoci uvjek,pa se kasnije plasio svega

Zlatan_Ibrahimovic