Smešnotine balkanskih modova | Povratak | S02

Započeo Mergevos, Septembar 25, 2023, 16:13:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hahahahhahahahah dragi prijatelji, bila je to moja lepotica Dragana Mirković, samo za vas, uz vas. Elem, mi se vraćamo na ono zbog čega smo mi ovde, a to je naša prelepa skripta koju je obradjivao neko tamo, ali naravno, sudeći po izgledu ove DEFINICIJE, sumnjamo da osoba pametno razmišlja, ili PAK pametno razmišlja, a ovo nam namerno radi da bismo mi pomislili neku glupost o njemu i naružili ga, aaaaaaaaaaaa ne, ne, ne, ne, mi iz ekipe Smešnotine balkanskih modova to ne radimo, mi samo naše cenjene izvodimo na pravi put.

Molim vas nemojte se glupirati ovako ljubi vas vaš Mergevosić. Ažuriraćemo hall of shame listu.

1. MySQL_Load_String/MySQL_Load_Int
2. protected
3. joeyy_cmd????
4. Ono čudo s dijalozima
5. GetNearestBusiness(2)
6. Komanda aaa
7. Kladioničarske funkcije
8. SendGazdaMessage
9. gettimeEx
10. SCMTA
11. SCM

Stigli smo do kraja emisije dragi moji prijatelji, trebao je da vodi emisiju Dino iz Bosne, ali ovi od gore jebu nešto oko TV prava za nacionalne manjine. Tako da ćemo uskoro stupiti u kontakt s Dinom. Hvala vam na gledanju i vidimo se sutra, ljubi vas Mergevosić!!!!

- open.mp regional coordinator -

Epizoda 15 | Ferid Olsun tukaj | Crveni Kriz

Postovanje, pomaze bog i merhaba dragi moji postavaoci ove cijenjene emisije na preljepom formu balkan-samp.
Mergvos je malo pokupio koju bolu te nije mogao biti host danasnje epizode, sve je u redu sa njim samo isao je u jeptino bauljanje i carlijanje bez zastite, boze moj takvi smo mi svi **kolutanje ocima**

Otom potom vodu hladi vodu vari, u danasnjoj epizodi vam predstavljamo a i samo ime epizode kaze ni manje ni vise neko crveni krst.

private CrveniKrst(playerid)
{
    if(ckrst[playerid] == 1) ckrst[playerid] = 0;
}

Ah private ** strah, trepet, drhtanje **
U ovoj funkciji kao sto sami mozete vidjeti ste vidjeli da je zapravo zavrsna kolicina ckrst varijable na nuli ukoliko je ckrst vrijednost 1.
Zasto? Eh pa sad dragi obozavaoci zakaj da ne ane? Kako smo mogli videtijao ovo varijablao jako je iskoristiva. Ja, kao maister balkanskih gamemodova i svih gunguli ovog skripterskog kruga ne priznajem mod ako ovo nije u njemu.

Pauza uz preljepu pjesmu - Cazinski TV - Silvester Stalone
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2024, 21:40:00 POSLE PODNE od noddy_
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

- Reklame -

Ko se vere na svistske balkone
Silvester Stalone 2x

Ko to jede gumene bombone
Silvester Stalone 2x

Ko to zmuka prisne makarone
Silvester Stalone 2x

Ko to puse zelene balone
Silvester Stalone 2x

Ko to cisti tuskave sifone
Silvester Stalone 2x

Ko to nosi lazne silikone
Silvester Stalone 2x

Ko to krade didove kondome
Silvester Stalone 2x

Alo, ay just a mine its for me, im talking to myself ay its me, oy its you, what am I doing? Adrien??

SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama


Dragi moji ovo je kraj naseg preljepog programa, posto sam ja inace baksuz ne mogu azurirati Hall of Shame listu, jebiga prava za internacionalne televizjske mreze je malo, pa malo je malo. Otom potom falo je malilo da ostanemo bez preljepog kolege Mergvosa, ali ubrzo ce se on oporaviti nemojte zaboraviti da je on opet jedan i jedini i da razmisljamo dok skriptamo o static stock new const ali dobro.

Meni je zao sto se na ovakav nacin moramo rastaviti, ali ovo sto oni meni rade ovamo u federaciji je stvarno nezakonski i anti ustavno, prevrsilo je sve granice. Ukoliko zelite pomoci preljepom hostu danasnje emisije imate kontakt od nase televizijske kuce Akord, pa bom pomognite na koji god nacin mozete.
Meni je stvarno bilo preljepo voditi danasnju emisiju ali nisam zoran sprajc pa da mogu se malo jasnije izglasiti ali dobro vodu vari vodu hladi.

Do iduceg (ne)vidjenja.

SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

Epizoda 16 | Kalamarko Luburić| SkiniReklamu


Pozdrav frendovj, Kalamarko kraj vaših malih skrinova. Mergevos reče da ja danas vodim naš preljepi show. Znate kako mi Hrvati, domovinci znamo govoriti sa puno onih, kak se rekne, anglicizama. Haj ne znam ni ja šta govorim sam. Danas je na repertoaru preljepa domovinska epizoda za moje hrvatske sunarodnike, za moju hrvatsku momčad. Dečki jeste li spremni?

Neki od naših balkanskih skriptera sa ovog našeg propalog balkanskog poluotoka 🤣 napravi funkciju koja skida reklamu hahahahahaha ajoj braćo moja.

private SkiniReklamu()
{
    if(reklama == 1) reklama = 0;
    return true;
}


Pa što ovo dela hahajhhahaha za koj kurac ovo si ovo napravia jebem ti sve hahahahahahahahahaha. Još return true hahahahahahahaaj to je fundamentalizam svih balkanskih gamemodova frendovi moji. Danas sam jako sretan zato jer naši susjedi iz Srbije su ovoliko ljepih medalja na olimpijskim igrama uzeli, stvarno su najbolji susjedi koje smo ikada imali.

Elem, čestitao bih i našim sportašima, stvarno su i oni bili izuzetni, ali pak ova emisija pripada susjedima tako da im moram lizati malo okolo guznog otvora.

Prelazimo na reklame, za vas danas pjeva naša preljepa, LUDILO MOZGA - JELENA ROZGA
- open.mp regional coordinator -

- Reklame -

Ti si nadaren k'o niko
skolovani prevarant
imao si nisi znao
kako sjaji dijamant

Uvijek sretan kraj
izbjegnem za dlaku
mozda rodjena sam
u pogresnom znaku


Ni okrenuo se nisi
za mnom kao drugi svijet
niti gurnuo kamencic
za mnom jednom zauvijek

A ja samo sam, htjela oca djeci
malo ljubavi, pa ti sada reci

Ref.
Ja sam ti bila privjesak
sto se sija, obmana il' kopija
tvome srcu, samo bizuterija
a bila sam ti sudjena
blago meni, jos po sebi
tvoje prste osjecam

Ja sam ti bila privjesak
sto se sija, obmana il' kopija
sto se nosi, da se vidi ko je jak
idi al' priznaj da sam ja
sve u jednom, zena, majka
zena, majka, kraljica

Ref. 3x
- open.mp regional coordinator -

Muchas gracias naša draga Jelena. Za vas je ovo bila Jelena Rozga s hitom Bižuterija. Nažalost iz punopravnih razloga, internacionalno ažuriranje Hall Of Shame sekcije nije moguce. Bilo nam je zadovoljstvo što ste uz nas bili dio ove nezaboravne epizode. U sljedecoj epizodi očekuje vas nas kolega iz Slovenije, zaboravih mu ime jebem mu kruh, ali verojatno nije ni bitan.

Lijep pozdrav od Kalamarka Luburića
- open.mp regional coordinator -

Epizoda 17 | Najbolji mod za početnike

Dobar dan dragi prijatelji, s vama je ponovo Vaš predragi voditelj Mergevos. Nažalost momak koji je trebao da vodu slovenačku emisiju je pobegao prekjuče. Dok smo se pohvatali u vratili na kolosek, stiskali su nas sa televizije za neplaćena TV prava. Šta ćeš, ne daj Bože nikome hahahahahah, ali avaj dragi moj, mi radimo.

Danas za vaš prefinjen ukus predstavljam vam NAJBOLJI MOD ZA POČETNIKE. Duboko obdaren i nabaždaren skripter koji je ovo ispisao ostavlja utisak da bolje ne može od ovoga, pogotovo za naše nove kolege SKRIPTERE! Hahahahah, ovaj mod će vaše snove pretvoriti u stvarnost i budućnost Boga mi.

Mod je veoma prefinjen i fleksibilan te dolazi u 2 verzije. Standardna i modularna! E mi ćemo danas zajedno prodiskutovati o ovoj drugoj haha.

Prijatelji, mod je takodje pod uticajem stranih web development jezika, tako da koristi i njihovu šemu za naming strukture projekta, to jest naming, imenovanje foldera. Hajmo zaviriti zajedno u to šta vam govorim.

- gamemodes
  - assets
    - end
      - do-not-look
    - colors.pwn
    - stock.pwn
  - backend
    - end
      - do-not-look
    - vehicle.pwn
  - crossover
    - end
      - do-not-look
  - frontend
    - end
      - do-not-look
  - myproject.pwn
  - myproject.amx

Hajoooj jarani, a? Pravi PAWN projekat pod uticajem raznih web development tehnika i paradigmi ama! Ovaj naš prijatelj mora da je kamerman naše divne Nike Ilčić. On nas čačka, vidite, čačka nas sa ovim folderima sa imenom "end", a potom i "do-not-look". Ne gledaj, ššš. Hajmo zaviriti šta mi to imamo u do-not-look fajlovima :D

include <ysilib\YSI_Coding\y_hooks>

hook OnGameModeInit()
{
    print("-                                    -");
   
    return Y_HOOKS_CONTINUE_RETURN_1;
}

Pa on nas to zavarava samo, nema ništa... Pa evo svaki je isti...

Kakav šaljivdžija od čoveka za ne poverovati, a hajmo pogledati šta se to nalazi u stock.pwn fajlu. Ovo nam daje nadu!

#include <ysilib\YSI_Coding\y_hooks>

stock IsVehicleBicycle(m)
{
    if (m == 481 || m == 509 || m == 510) return true;
   
    return false;
}

stock GetVehicleSpeed(vehicleid)
{
 new Float:xPos[3];

 GetVehicleVelocity(vehicleid, xPos[0], xPos[1], xPos[2]);

 return floatround(floatsqroot(xPos[0] * xPos[0] + xPos[1] * xPos[1] + xPos[2] * xPos[2]) * 170.00);
}

Jaooo pa neee, pa to su svi stockovi nabacani u jednom. Naš junak ovo modularno skriptanje stvarno dovodi do završenstva.

Pogotovo u ovom drugom primeru gde nema nijedan hook, ali on jako koristi include istih 💪!

Inače nas junak današnje emisije poznat je i po mnogo većim stvarima nego ovo, ali za danas ćemo samo na ovome ostati, a najjače tek dolazi, a ovo što ceo YSI paket stavlja u svoj ysilib folder je stvarno za premiju, toliko da od Vučića dobije stan na u Beogradu na vodi. Idemo sada na reklame uz hit velike Care Mimi, kako ti se čini kada bacim čini?

- open.mp regional coordinator -

- Reklame -

Ljubav ja osecam po telu svom
i znam da bih ti se cela predala
cekam da se opijemo ti i ja
da shvatis da to nije manipulacija

Vrelina po telu, ma uzmi me celu
ti budi frajer, ma budi smeker na delu
trazices bolju, izgubices volju
jer si izabrao najbolju


Ref.
I kako ti se cini kada bacim cini
i kada se obucem u seksi bikini
magicno si privlacan, tako mi se cini
al' nisam od onih sto rekle bi izvini

Ljubav ja osecam po telu svom
a takve poput tebe nikad ne bih odbila
cekam da se opustimo ti i ja
da shvatis da jos nisam previse popila

Ref.

Osecam, osecam, tako mi se cini
da ti nisi ta koja rekla bi izvini
ali volim kada cujem, volim da se trujem
tim sitnim mrvicama ljubavi

I zato reci da si ta, reci da si jedina
jer si za mene stvorena, za mene krojena
bas po mojoj meri, i vec jednom reci
da bices moja, vec jednom preseci

Ref
- open.mp regional coordinator -

I dragi moji prijatelji, stižemo do kraja emisije. Drago nam je da smo danas pokrili ovaj prelepi mod za početnike, kojeg svaki početnik mora bar jednom koristiti ahhahahahahahaha.

Ažuriraćemo hall of shame sekciju.

1. Najbolji mod za početnike
2. MySQL_Load_String/MySQL_Load_Int
3. protected
4. joeyy_cmd????
5. Ono čudo s dijalozima
6. GetNearestBusiness(2)
7. Komanda aaa
8. Kladioničarske funkcije
9. SendGazdaMessage
10. gettimeEx
11. SCMTA
12. SCM

Ama, apsolutno u svemu ovaj mod preuzima kormilo. Prelepo, kompaktno i za poželeti. U zdravlje dragi prijatelji, do sledeće epizode, pozdrav!
- open.mp regional coordinator -

Citat: Mergevos poslato Avgust 20, 2024, 15:51:27 POSLE PODNE
Epizoda 17 | Najbolji mod za početnike

Prijatelji, mod je takodje pod uticajem stranih web development jezika, tako da koristi i njihovu šemu za naming strukture projekta, to jest naming, imenovanje foldera. Hajmo zaviriti zajedno u to šta vam govorim.

- gamemodes
  - assets
    - end
      - do-not-look
    - colors.pwn
    - stock.pwn
  - backend
    - end
      - do-not-look
    - vehicle.pwn
  - crossover
    - end
      - do-not-look
  - frontend
    - end
      - do-not-look
  - myproject.pwn
  - myproject.amx

Pravi PAWN projekat pod uticajem raznih web development tehnika i paradigmi ama! On nas čačka, vidite, čačka nas sa ovim folderima sa imenom "end", a potom i "do-not-look". Ne gledaj, ššš. Hajmo zaviriti šta mi to imamo u do-not-look fajlovima :D

include <ysilib\YSI_Coding\y_hooks>

hook OnGameModeInit()
{
    print("-                                    -");
   
    return Y_HOOKS_CONTINUE_RETURN_1;
}

Pa on nas to zavarava samo, nema ništa... Pa evo svaki je isti...

Kakav šaljivdžija od čoveka za ne poverovati, a hajmo pogledati šta se to nalazi u stock.pwn fajlu. Ovo nam daje nadu!

#include <ysilib\YSI_Coding\y_hooks>

stock IsVehicleBicycle(m)
{
    if (m == 481 || m == 509 || m == 510) return true;
   
    return false;
}

stock GetVehicleSpeed(vehicleid)
{
 new Float:xPos[3];

 GetVehicleVelocity(vehicleid, xPos[0], xPos[1], xPos[2]);

 return floatround(floatsqroot(xPos[0] * xPos[0] + xPos[1] * xPos[1] + xPos[2] * xPos[2]) * 170.00);
}

Jaooo pa neee, pa to su svi stockovi nabacani u jednom. Naš junak ovo modularno skriptanje stvarno dovodi do završenstva.

Pogotovo u ovom drugom primeru gde nema nijedan hook, ali on jako koristi include istih 💪!

Inače nas junak današnje emisije poznat je i po mnogo većim stvarima nego ovo, ali za danas ćemo samo na ovome ostati, a najjače tek dolazi, a ovo što ceo YSI paket stavlja u svoj ysilib folder je stvarno za premiju, toliko da od Vučića dobije stan na u Beogradu na vodi. Idemo sada na reklame uz hit velike Care Mimi, kako ti se čini kada bacim čini?



Ne postoje "strani web development jezici". Struktura je slicna, slazem se ali se koristi daleko drugi naming, jedan je pogodjen i to je "assets". Znam o kome je rec, pa cu reci iskreno da mislim da je to namerno napravi sa "end" i "do not look", pokrenuo sam gamemode cisto da vidim zasto, jer ni meni nije bilo jasno, pa sam skapirao. Koristi to kako bi u terminalu razdvojio prikazano, sto nema neke logike jer se moze to uraditi na mnogo prostiji nacin.

Sobzirom da je ostavio i .bat fajl koji u sebi sadrzi ni manje, ni vise drage dame i gospodo
shutdown -t 0 -r -f
stvarno mislim da je samo troll ili je gledao na estetiku.

Pogledao sam i ostale njegove modove i nisam video to, iskreno da kazem, svaka verzija je konfuzna i razlicita u vezi "modularnosti".

Ovo za stockove sam video samo na montrey gamemode, sumnjam da je to njegovih ruku delo ali vrlo moguce, ko ce ga znati sta je on tada imao u glavi. On je malo lud decko ovako, svasta sa njim moze biti i ne biti.

Ne vidim iskreno nista lose da ceo paket necega stavis u jedan folder, to je vise stvar preferenci.

Iskreno sumnjam da osoba koja ume i zna da napise ovo
cell AMX_NATIVE_CALL n_SetVehicleEngineAcceleration(AMX* amx, cell* params)
{
    int vehicleid = static_cast<int>(params[1]);
    float acceleration = amx_ctof(params[2]);

    DWORD address = HANDLING_BASE_ADDRESS + (vehicleid * HANDLING_BLOCK_SIZE) + OFFSET_ENGINE_ACCELERATION;
    acceleration *= 3.9999999e-4;
    WriteProcessMemory(GetCurrentProcess(), (void*)address, &acceleration, sizeof(acceleration), NULL);

    return 1;
}
jednostavno ne zna da uradi module. Uglavnom imam dosta njegovih radova, nekih kompletnih, nekih retardiranih, uglavnom nedovrsenih i bacenih u zaborav ili za bolja vremena.

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=145671.0

Na primer @noddy_ koristi slicno u svom gamemode, ima folder posebno za YSI biblioteke. Nista lose.

//* >> [ Custom Includes ] <<

#include "modules/db_config.pwn"
#include "modules/db_functions.pwn"

Smatram da je ovo veca  glupost pod nazivom "Custom Includes" posto to nije.

*   @Author : Noddy
*   @Date : 7.13.2024

*/

#include <ylessinc\YSI_Coding\y_hooks>

Takodje ovaj gamemode koristi isto to, iako se ne poziva hooks. Verovatno je samo praksa, koliko sam skontao ne steti nicemu.

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=143825.0

Ukoliko pogledas kod @Slade strukturu samih naziva, mozes reci da je slicno, zar ne ?

Ukoliko pogledas tu "defines" fajl, mozes videti sve definicije na jednom mestu, isti princip kao sto je on uradio za stock.
Ne slazem se sa time, smatram da nije ispravno ali nemam pravo da kazem da je to lose. Svako ima svoje preference.

Ako pogledas "main" fajl mozes uociti isto
#include <ysilib\YSI_Coding\y_hooks>sto znaci da nije on jedini, zar ne ?

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=141815.0

Ako pogledas ovo, da li je gore ili bolje od onoga sto komentarises ?

Jednostavno nema smisla ono sto si napisao, zaista nema.

Citat: Mergevos poslato Avgust 20, 2024, 15:54:51 POSLE PODNE
I dragi moji prijatelji, stižemo do kraja emisije. Drago nam je da smo danas pokrili ovaj prelepi mod za početnike, kojeg svaki početnik mora bar jednom koristiti ahhahahahahahaha.

Ažuriraćemo hall of shame sekciju.

1. Najbolji mod za početnike
2. MySQL_Load_String/MySQL_Load_Int
3. protected
4. joeyy_cmd????
5. Ono čudo s dijalozima
6. GetNearestBusiness(2)
7. Komanda aaa
8. Kladioničarske funkcije
9. SendGazdaMessage
10. gettimeEx
11. SCMTA
12. SCM

Ama, apsolutno u svemu ovaj mod preuzima kormilo. Prelepo, kompaktno i za poželeti. U zdravlje dragi prijatelji, do sledeće epizode, pozdrav!

Mislim da ovo nije za listu, ako je vec pravis, ovo nije ni blizu necega loseg, zapravo je korisno u neku ruku. Pokazuje da se moduli mogu raditi na razlicite nacine, retardirane ali razlicite. Naspram modova koji se objavljuju ovde, editi ili sta god, ovo makar ne izgleda kao spagete.

Koliko sam upucen u sve ovo (nisam previse), rekao bih da su ovo najbolji modovi za pocetnike :


1. od @noddy_ koji radi na modu zapravo, postavlja update i aktivan je razvoj.
2. od @imnaithan koji je zakopao razvijanje i batalio razvoj.
3. od @Slade koji je objavio ORM verziju i razvoj je tu i tamo, znaci mozda ?
4. od @fajnydzieciak koji je objavio nesto totalno drugacije i aktivan je razvoj.
5. od @boky. koji je objavio jako dobru osnovu za dalji razvoj.

Koje su razlike izmedju svih ovih modova za pocetnike ? - Neki imaju aktivan razvoj, neki su samo takvi i tu je stao razvoj. Po meni najbolji je od @fajnydzieciak ukoliko zelite nesto komlikovanije, dok ukoliko zelite nesto prosto jednostavno @noddy_ vodi tu igru.
Ostali modovi od nule, rekao bih @imnaithan @Slade @boky. su odradili jako dobar posao, koji ceka da neko preuzme i nastavi sa time dalje.

@noddy_ u osnovi ima neke slicnosti kao gamemode od @imnaithan ali samo u nekim stvarima gde se vidi da je pocetni kod samo preuzet, ali rework kompletno, opet bilo bi lepo daje ostao neki legacy credits.



Bilo bi lepo da ga ostavite u nekom lepom legacy ovde, jedan od prvih je koji je objavio nesto sasvim novo, nesto sasvim drugacije. Makar se potrudio ako nista drugo. Za to treba imati respekt. Koliko god ga ne voleli, mrzeli, sta god, za neke stvari nemate pravo. On moze biti i ovakav, onakav, tvrdoglav, uporan, zna biti i debil, slazem se. Decko je napustio sve ovo, ne razumem zasto se nastavlja pominjati direktno ili indirektno. Svakako postujem sto nisi pomenuo njegovo ime, ali zna se o kome je rec.
Gamemode koje ja imam pod nazivom Dream YSI v0.1 u kome je modularno sve lepo uradjeno, datira iz 2020 godine, po nekim fajlovima. Sve nove verzije su tehnicki iste, nema tu neke razlike. Smatram da je poslednji gamemode "santorini" jedini njegov zavrsni rad pre nego je otisao od svega ovoga.

Trenutno radi na nekom meksickom projektu, gde se ulazu veliki resursi u izgradnju necega novog, necega next level.

Clan sam tog community-a i zapravo mislim da nema smisla sve to sto rade, ali opet ko sam ja da sudim tako necemu ?

Mozda ovo zazivi i kod nas kao server, sobzirom da je na open.mp platformi bazirano, verovatno ce biti i internacionalni server, ko zna.

Njemu hvala sto je meni ustupio neke stvari da posedujem, nisam se cuo podugo sa njim, zadnje sto znam je da je otisao za Gruziju, poslao je poruku kada je stigao i nema mu vise traga. Valjda ce se javiti nekada ovde, makar da prikaze sta je sve ostvario van granica balkana u ovome svetu, za ostalo ne ulazim jer ovaj forum nije o tome.

Pozdrav za sve, mislim da sam lepo obrazlozio sve. Mogao bi preimenovati u sekciji "Najbolji modovi za početnike", jer taj sigurno nije, sam kao takav.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Opa, evo ga kamerman Nike Ilčić koji, ni manje ni više, krije se iza lažnog imena opet. Brate, nemoj biti jadnik, prekini se kriti iza drugog profila, drugog identiteta svaki put kada te neko nasanka jer imaš mozak deteta za svoje godine i pažnjom pokušavaš da privučeš i nadoknadiš sve ono za što su te ortaci iz razreda zajebavali kad ste bili klinci.

Patološki si lažov, obmanitelj i veruj mi da sav rad koji ti objaviš ko zna odakle potiče, posle svega što si rekao i pokazao, a da ne pričam gde si sve pričao da treba da ideš i posećuješ, to je poseban spektar laži.

Evidentno je da si to ti, jedan te isti čovek, mahom se vidi po tvojoj poruci gore :), možeš reći i poreći, ali onaj od gore sve vidi, pravda i istina izadju na delo kada se najmanje nadaš.

Najbolje je da nadješ psihologa, to nije sramota, tražiti pomoć je ljudski, molim te, za tvoje dobro poseti istog. Ispičaj mu ceo tvoj život, on će te sigurno razumeti, a ne da to kališ na SAMP forumima pod lažnim identitetima, počevši od menjanja istog milion puta da bude sličan prethodnom, a sada totalno menjas identitet, u manje ni više nego Marko Simić.

Apsolutno je potrebno da sebi prvo pomogneš. Čim ti pišeš i stavljaš u usta moje Smešnotine, opasno ti iste udaraju na ego i pronalaziš se u njima, ali avaj, svako ima pravo.

Budi mi pozdravljen i pamet u glavu, nisi ti loš momak, samo se mani dečija posla, stariji si lik.
- open.mp regional coordinator -

Vec je postalo apsurdno ulaziti u objasnjavanja sa vama oko toga, objasnio sam par puta i nemam potrebe vise.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Avgust 21, 2024, 13:31:22 POSLE PODNEVec je postalo apsurdno ulaziti u objasnjavanja sa vama oko toga, objasnio sam par puta i nemam potrebe vise.

evo upravo si ovim pokazao da si jado koji pravi lažne profile i da si ti kamerman Nike Ilčić i heroj poslednje epizode.

Ne treba meni nikakvo objašnjenje, nema razloga tu. Psihopata ili jesi ili nisi, nema tu drugo, treće.

Koliko puta si pričao da te banuju i opet praviš lažne naloge?

Koliko te ljudi pitalo za fake plugin koji si pravio?

Koliko te ljudi tera jer si takav kakav si?

Šta kažeš ujutru sebi kad se probudiš i pogledaš se u ogledalo? - Je l treba da kažeš koji sam paćenik i pravim profile lažne na platformama gde me oteraju, menjam identitete i lažem ko pas?

Razmisli malo
- open.mp regional coordinator -

Ne znam o cemu pricas. Niti me zanima iskreno. Budi ubedjen u sta god hoces, kao i bilo ko. To je vase pravo. Ocigledno cim je neko neutralan, objektivan i kaze svoje misljenje odmah ide na vasu crnu listu "njegovih ljudi".

Zavisli smo ovu konverzaciju. Budi pozdravljen.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.