Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

A sta kad ti bana proxy?

DiEgo

Citat: Dionysus poslato Maj 18, 2009, 21:22:09 POSLE PODNE
Slazem se s matejom...

Al sta je lagao, sta se dogodilo?

s cime se slazes ako neznas o cemu se radi xD

DiEgo

sry na DP ali Sale ima pravo..forum favorizira CH i sve se vrti oko toga..
..jedini cilj koliko vidim vam je podignut malo CH..jer je u katastrofalnom stanju..to mozemo svi potvrdit..
..Baff je otisao i podupirem ga..Dujma i cijeli GF ne zeli imat posla s vama i opet imaju pravo...
..ili zatvorite forum ili ce ovo bit drugi forum od CroHerze..ionako su samo vasi igraci tu..

funky

Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:24:42 POSLE PODNE
sry na DP ali Sale ima pravo..forum favorizira CH i sve se vrti oko toga..
..jedini cilj koliko vidim vam je podignut malo CH..jer je u katastrofalnom stanju..to mozemo svi potvrdit..
..Baff je otisao i podupirem ga..Dujma i cijeli GF ne zeli imat posla s vama i opet imaju pravo...
..ili zatvorite forum ili ce ovo bit drugi forum od CroHerze..ionako su samo vasi igraci tu..


decki potpuno ste smjesni...neka vas bude sramota sviju sto ovak pisu...neka vas bude sram vasih postova...jer su nezreli i neutemeljeni...

DiEgo

e vito..pssst molim te...
..procitaj si tekst jos jednom i skuzi sta si napisao...

playingonch

Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:24:42 POSLE PODNE
sry na DP ali Sale ima pravo..forum favorizira CH i sve se vrti oko toga..
..jedini cilj koliko vidim vam je podignut malo CH..jer je u katastrofalnom stanju..to mozemo svi potvrdit..
..Baff je otisao i podupirem ga..Dujma i cijeli GF ne zeli imat posla s vama i opet imaju pravo...
..ili zatvorite forum ili ce ovo bit drugi forum od CroHerze..ionako su samo vasi igraci tu..


1.ako nas ima najvise tu ili su dosli spammat ili ucit skriptat poput mene
2. Ovo se opce ne vrti sve oko CH, neznam sad di ali je admin u jednom postu napisao da su svi dobrodosli, i da nek se i GFovci prikljuce
3. da si malo citao o ovom projektu skuzio bi da je cilj sprijeciti ovakve hakerske napade na CH, posto jos nije skroz u funkciji
dogodilo se sto se dogodilo i sad se pomaze CH da dignemo forum, da se to dogodilo sa GF forumom 100 posto sam siguran da bi admin svoju pomoc ponudio i Dujmi
3. oko toga sa baffom on je pricao da radi za tog hostera pa dobiva neke djelove, admin je samo rekao, da on zna istinu i da nije tako.... tolko o tom tvojem postu..

jos nesto, ako najvise CHovaca ima tu to znaci da je CH dobro izreklamirao ovaj Site (n00be) jer su se slali i mailovi i na svakom forumu od svakog servera je pisalo

funky

eo procitao sam...skuzio sam da sam napisao da si maloumni deckic koji misli da ako je usao u pubertet da je pokupio svu pamet svijeta...niti me zanima sta je pricano prije niti me zanima sta se dogaÄ'alo...zanima me samo ovo sto svi pljujete po ch i slicno...momci moji reci cu vam jednu stvar...da smo htjeli biti to sto ste vi svi radili na chu kad ste osnivali svoje servere i mi bi reklamirali...druga stvar...sta vi mislite da od nas na chu nema jedan barem koi zna napravit neki hack na smfu i sjebat privremeno neki forum??? budimo realni danas svaka Å¡uÅ¡a to zna....btw dečko meni je zao da ti tako razmisljas..i meni je zao sto se mozda nije ukljucilo 150 igraca sa nga u ovaj projekt nego 150 sa CHa...meni je zao sto vecinu tema rade ovde CH igraci...ali to nije jer se favorizira ch nego jer se ch ukljucio u ovaj projekt i jer smo mi skroz za to..i protiv reklama i ostalih sranja koje svi noviji serveri rade po nasem forumu i nasim serverima...citaj malo gore BALKAN SAMP...dakle nemozes generalizirati taj pojam...ako znas sto to znaci generalizirati...ako ne...rijecnik nepoz.rijeci i naci ces brzo ... Balkan samp je opcenit i vrlo sirok pojam...dakle tako se svi trebaju odnosit prema ovom projektu i ovom svemu...a to sto vi ne shvacate neke stvari e to je vec druga prica...meni je i zao da se najvise ljudi sa cha ukljucilo u taj projekt...meni je zao sto vas sa drugih servera nema 1000 ....onda bi forum bio pravo popunjen bilo bi puno skripti puno znanja...al ovako...vama nitko nije kriv sto se ch najvise ukljucio u projekt..pa te molim da ubuduce pazis sta i kako pises...ako si me shvatio naravno....zivio

DiEgo

ne nego je CH pokrenuo to i zato vas je puno -.-
..u nijednoj recenici nisam vrijedao tebe ili CH zato nemoj ni ti mene..
..ovo je jedna vrsta promocije CH servera...
..dosla vam je ta ideja o sprecavanju hackerskih napada jer ste vi u govnima i vi biste dobre odnose s svima..neide to tako :D

funky

Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:35:31 POSLE PODNE
ne nego je CH pokrenuo to i zato vas je puno -.-
..u nijednoj recenici nisam vrijedao tebe ili CH zato nemoj ni ti mene..
..ovo je jedna vrsta promocije CH servera...
..dosla vam je ta ideja o sprecavanju hackerskih napada jer ste vi u govnima i vi biste dobre odnose s svima..neide to tako :D


ti si decko stvarno noob...mislio sam da za tebe ima pomoci...ali ovakav oblik rasprave/konverzacije jos nisam imao...na tako nisko intelektualnoj razini jos nisam bio pa tako niti necu...uzivaj momak  ;)

DiEgo

Vito poklopi se usima..napisao si 20 recenica nista nisi reko -.-
..slobodno zatvarajte forum ako vam je bio plan ovo sta si napisao...
..pozz

DiEgo

Hahahha...dobro si me nasmijao..cek imas 10 ili 12 god ?
nemam ja sta s tobom pricat kad nemozes normalno razgovarat..bez vrijedanja..

funky

Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:37:49 POSLE PODNE
Vito poklopi se usima..napisao si 20 recenica nista nisi reko -.-
..slobodno zatvarajte forum ako vam je bio plan ovo sta si napisao...
..pozz


ja sam u 20 recenica rekao nesto sto ti nemozes razumjeti sto dokazujes svojim ispadima...al neka naucit ces...nadam se da i za takve ima vremena  ;)

playingonch

Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:35:31 POSLE PODNE
ne nego je CH pokrenuo to i zato vas je puno -.-
..u nijednoj recenici nisam vrijedao tebe ili CH zato nemoj ni ti mene..
..ovo je jedna vrsta promocije CH servera...
..dosla vam je ta ideja o sprecavanju hackerskih napada jer ste vi u govnima i vi biste dobre odnose s svima..neide to tako :D


koji si ti n00b to je stvarno nevjerojatno, nije nam slucajno dosla ideja o sprecavanju hackera omg

neznam dal si skuzio ali je ovo vec 3 puta u mjesec dana da je CH forum hackan omg

i nije ovo nikakva vrsta promocije CH, ja nigdje ne vidim da se CH nekako posebno istice, dobro ima najvise CH clanova, to nije krivnja admina  ::)

to ste krivi VI

mogo je i Baff na svakom podforumu poput Sopa napisat da se ovaj forum otvara, ali vjerojatno nije, mogo je i Dujma ali je on protiv ovog projekta, tolko o tome...

funky

Citat: [CH]LoLzi poslato Maj 18, 2009, 22:40:40 POSLE PODNE
Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:35:31 POSLE PODNE
ne nego je CH pokrenuo to i zato vas je puno -.-
..u nijednoj recenici nisam vrijedao tebe ili CH zato nemoj ni ti mene..
..ovo je jedna vrsta promocije CH servera...
..dosla vam je ta ideja o sprecavanju hackerskih napada jer ste vi u govnima i vi biste dobre odnose s svima..neide to tako :D


koji si ti n00b to je stvarno nevjerojatno, nije nam slucajno dosla ideja o sprecavanju hackera omg

neznam dal si skuzio ali je ovo vec 3 puta u mjesec dana da je CH forum hackan omg

i nije ovo nikakva vrsta promocije CH, ja nigdje ne vidim da se CH nekako posebno istice, dobro ima najvise CH clanova, to nije krivnja admina  ::)

to ste krivi VI

mogo je i Baff na svakom podforumu poput Sopa napisat da se ovaj forum otvara, ali vjerojatno nije, mogo je i Dujma ali je on protiv ovog projekta, tolko o tome...

brale nemoj pokusavat...vidis da decko ne kuzi...de nek si prepise ovo pa nek odnese profi iz jezika pa nek mu kaze "sto je pisac zelio time reci"... ;)

playingonch

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 18, 2009, 22:42:06 POSLE PODNE
Citat: [CH]LoLzi poslato Maj 18, 2009, 22:40:40 POSLE PODNE
Citat: DiEgo poslato Maj 18, 2009, 22:35:31 POSLE PODNE
ne nego je CH pokrenuo to i zato vas je puno -.-
..u nijednoj recenici nisam vrijedao tebe ili CH zato nemoj ni ti mene..
..ovo je jedna vrsta promocije CH servera...
..dosla vam je ta ideja o sprecavanju hackerskih napada jer ste vi u govnima i vi biste dobre odnose s svima..neide to tako :D


koji si ti n00b to je stvarno nevjerojatno, nije nam slucajno dosla ideja o sprecavanju hackera omg

neznam dal si skuzio ali je ovo vec 3 puta u mjesec dana da je CH forum hackan omg

i nije ovo nikakva vrsta promocije CH, ja nigdje ne vidim da se CH nekako posebno istice, dobro ima najvise CH clanova, to nije krivnja admina  ::)

to ste krivi VI

mogo je i Baff na svakom podforumu poput Sopa napisat da se ovaj forum otvara, ali vjerojatno nije, mogo je i Dujma ali je on protiv ovog projekta, tolko o tome...

brale nemoj pokusavat...vidis da decko ne kuzi...de nek si prepise ovo pa nek odnese profi iz jezika pa nek mu kaze "sto je pisac zelio time reci"... ;)

ma, a kolko je projekt ucinkovit mogu dokazat na sebi u 2-3 tjedna sam od nicega dosao na nesto... neces skuzit pa jezikom za gl*pane

prije 2 tjedna skoro 3 jedva sam znao ubaciti objekt .. ne sramim se reci, nikad nisam sprobavao, nikad vidio i nisam znao

sad ubacujem bande, baze, eventove, bizove, kuce itd. tako da forum je barem za mene jako ucinkovit...

mislim na ovom forumu imas skoro citav SA:MP wiki preveden, znam kad sam i ja jedan dio prevodio....

a ako se tebi citaju TuTovi na sa-mp.com idi slobodno, ali vjerujem da bi bilo 10-15 puta teze s obzirom da nije prevedeno, pogotovo za novake poput mene  ::)