Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Koliko ja znam ovo je pokrenuo "admin" i neki security team da prestanu hackerski napadi na server i forume s balkana i da se ljudi mogu informirat kako napravit svoj server i kako skriptat. Zar bi tu bilo uputstvo kako napravit svoj server da se CH favorizira? Daj promisli nebi bilo ni s od scriptinga da se favorizira CH jer...A kamoli jos uputstvo kako da ljudi prave svoj server :S

M-Gun

Citat: [CH]Jony_Man aka Lukas poslato Maj 18, 2009, 22:47:14 POSLE PODNE
Koliko ja znam ovo je pokrenuo "admin" i neki security team da prestanu hackerski napadi na server i forume s balkana i da se ljudi mogu informirat kako napravit svoj server i kako skriptat. Zar bi tu bilo uputstvo kako napravit svoj server da se CH favorizira? Daj promisli nebi bilo ni s od scriptinga da se favorizira CH jer...A kamoli jos uputstvo kako da ljudi prave svoj server :S

pa tak i treba napravis da ti se server nemore hackirat i to je to

Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 18, 2009, 23:19:05 POSLE PODNE
Citat: [CH]Jony_Man aka Lukas poslato Maj 18, 2009, 22:47:14 POSLE PODNE
Koliko ja znam ovo je pokrenuo "admin" i neki security team da prestanu hackerski napadi na server i forume s balkana i da se ljudi mogu informirat kako napravit svoj server i kako skriptat. Zar bi tu bilo uputstvo kako napravit svoj server da se CH favorizira? Daj promisli nebi bilo ni s od scriptinga da se favorizira CH jer...A kamoli jos uputstvo kako da ljudi prave svoj server :S

pa tak i treba napravis da ti se server nemore hackirat i to je to
Ko grom iz vedra neba  rofl
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

BooSteR

Ma Croherzegovina propala 100 na 100 :D................btw Dujma zivio........a dobio sam podatak da se gasi ovaj 4um.........htjeli vi to ili ne ;)

playingonch

Citat: ||-[NG]-BooSteR-|| poslato Maj 18, 2009, 23:34:38 POSLE PODNE
Ma Croherzegovina propala 100 na 100 :D................btw Dujma zivio........a dobio sam podatak da se gasi ovaj 4um.........htjeli vi to ili ne ;)

aha.. propala, mos mislit, ima ipak vise igraca nego na NG  ::)

BooSteR

Citat: Dionysus poslato Maj 18, 2009, 22:16:00 POSLE PODNE
A sta kad ti bana proxy?


hahaha ima preko 100.000 proxy servera..........kako si...ccc


Citat: [CH]LoLzi poslato Maj 18, 2009, 23:36:17 POSLE PODNE
Citat: ||-[NG]-BooSteR-|| poslato Maj 18, 2009, 23:34:38 POSLE PODNE
Ma Croherzegovina propala 100 na 100 :D................btw Dujma zivio........a dobio sam podatak da se gasi ovaj 4um.........htjeli vi to ili ne ;)




aha.. propala, mos mislit, ima ipak vise igraca nego na NG  ::)


Vidjecemo posle restarta NG ;)
Poslednja Izmena: Maj 18, 2009, 23:44:30 POSLE PODNE od ||-[NG]-BooSteR-||

JoeBullet

ne nemoj jos rusit.. reklamirat cu ovdje jedan site kad otvorim  :D

funky

hahaha poslije kojeg restarta...de lol booster imali ste ih 150000 tisuca restarta i niti jedan vam pomogao nije  ;)

BooSteR

Imali 1 restart.....a ti huljo dok si bio na NG srao si po CH.......zato mi nemoj sad te price  o0

vec 100 hiljada puta je receno da ce na CH bolje igrat 5 dobrh igraca nego 100 poput debelog boostera.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


BooSteR

Pliva postujem te zbog nekih stvari davno sto si uradio za mene.....pa te necu uvrijedit ;)

funky

nije da neces uvrijedit nego neznas sta rec...ti bi majku svoju prodo za 5 igraca,,,al neke stvari ne idu samo tak  ;) no jbg ljudi grijese,,,meni nije jasno zasto neki grijese tako cijeli zivot  ;) al bice vremena za sve  ;)
Puno srece u daljnjem radu  :P

BooSteR

Citat: [CH]Don_Vito poslato Maj 19, 2009, 01:43:12 PRE PODNE
nije da neces uvrijedit nego neznas sta rec...ti bi majku svoju prodo za 5 igraca,,,al neke stvari ne idu samo tak  ;) no jbg ljudi grijese,,,meni nije jasno zasto neki grijese tako cijeli zivot  ;) al bice vremena za sve  ;)
Puno srece u daljnjem radu  :P


Ma pusi ga romanopisac  8)

Bakan ko Balkan uvijek bacva baruta i vi nikako na zelenu granu da budete civilizirani i da se ne svadate. Da vi ne bi nagadali previse ja cu vam sve objasniti.
Sto se tice Baff-a on je napisao da on dobiva nekih 90% novca i jos neke stvari i sl i ja sam mu samo odgovorio da nije tako da sam ja to provjerio i da on to ne dobiva nego dobiva od njega besplatno server i njemu je krivo bilo sto sam ja to javno rekao ali zasto lagati?
Uostalom na PM mi je poslao tu pravu istinu da on dobiva besplatno server od njega.

Sto se tice ovog foruma, kad sam ga otvarao jedino od svih vlasnika servera tko me je podrzavao je Benjamin tj. Sop.
Svi vi ostali niste bas podrzavali, tj neki su bili za ali nisu htjeli nista poduzeti, a neki su totalno protiv bili. I benjamin je fino na svom forumu napisao temu i poslao mail ljudima i pitao tko oce pomoci u prijevodu i sl i organizirao je ljude a ja sam planirao da ce i ostali serveri organizirati svoje ljude ali nazalost nisu.
I to je razlog zbog kojeg ja njega cijenim, jer me on jedini tada podrzao i sada me i dalje podrzava, i imaju problema nekih sa tim Koljenom i ja sam se osjetio duzan i odlucio sam da mu pokusam pomoci da to rijesimo i nadam se da cemo uspjeti do kraja rijesiti.
A to sto je najvise ljudi sa CH to ste vi krivi sto niste ostale obavijestili i sl i sto su ocito na CH jedino malo ozbiljniji i spremni za rad, mozda ih je sad nesto manje iako koliko vidim onaj RPG/DM server radi super, mozda se varam ali to nije ni bitno, bitna je ekipa pa makar i 3 igraca samo bila.

A da mi nesto ovdje posebno favoriziramo CH onda ne bi niti jedan ni smod niti mod bio sa nekog drugog servera nego bio samo sa CH bio, takoder bi i gore stajao veliki banner od CH i sl. stvari i zato molim da svi vi koji niste upuceni da se ne javljate i da ne nagadate.
I nadam se da ce svi ovi koji su se ovdje dosli svadati napustiti forum jer ne podrzavam takve korisnike.

Ch forum proradio a di je backup??