Glavni razgovor #1

Započeo matejdz, Maj 05, 2009, 20:04:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

To sa Sopom vidite, sto se tice toga tu se nisam mijesao. Ja sam samo rjesavao nase "hakere".

BooSteR

Ma bgti......evo ovo je bilo na nasem forumu.....tema + mail


Otvorena je nova Balkanska stranica za skriptanje(ucenje kako skriptati,razni tutorijali itd...)
Na tom forumu pokusavamo postici da svi suradjivamo fino a ne da se svadjamo sa clanovima ostalih servera i ostalog...

Pa tko zeli nauciti skriptati(ili malo se usavrsiti :D ) neka posjeti www.balkan-samp.com/forum

Pozeljno je da vam ime bude u ovom formatu "||-[NG]-VASE IME-||"
NPR: ||-[NG]-MrBaff-|| , ||-[NG]-Sale-|| , ||-[NG]-Skora-|| , ||-[NG]-Tas0|| , ||-[NG]-Booster itd...-||   //btw: vako lijepa imena samo mi imamo :D

jednostavno da se zna da ste clan NG-a (to je ovaj tag [NG] ) a ovo ostalo je mali ukras i svi koji smo sa NG-a stavljamo tako pa... ;)

u potpis isto da stavite ovaj kod[/s]


[center][url=http://www.ng-samp.com][img]http://i41.tinypic.com/2i88ahl.png[/img][/url][/center]
sto bi izgledalo OVAKO >>>>>




ili ovaj kod
[center][url=http://www.ng-samp.com][img]http://i42.tinypic.com/2qicoz4.png[/img][/url][/center]
sto bi izgledalo OVAKO >>>>>


tako da ako netko klikne na vas potpis da ga automatski prebaci ovamo ;) (malo publiciteta nikom ne skodi ;) )

Preporucam svima da bar probaju skriptati(al ako neide neide nema svatko talent za to ;) ) kako bi znali davat bolje prijedloge i kako bi znali sto mozemo na serveru jos uraditi a sta ne :D , a tko zna...mozda vam platimo za neku uslugu u skriptanju(kad se naucite) :D

Hvala,Vas NG ;)

to ja imam odavno na lg forumu stavio sam i lg baner :)




JoeBullet

ALO TO RAZGOVARAJTE PREKO PMa.. NECU SVADE JEL JASNO? rekli nema svade a ima na svakom kutu... PRESTANITE ZADRIVAT U TUDE SERVERI - SVI !
privremen lock dok se ne smirite

matejdz

Citat: admin poslato Maj 19, 2009, 05:00:53 PRE PODNE
Bakan ko Balkan uvijek bacva baruta i vi nikako na zelenu granu da budete civilizirani i da se ne svadate. Da vi ne bi nagadali previse ja cu vam sve objasniti.
Sto se tice Baff-a on je napisao da on dobiva nekih 90% novca i jos neke stvari i sl i ja sam mu samo odgovorio da nije tako da sam ja to provjerio i da on to ne dobiva nego dobiva od njega besplatno server i njemu je krivo bilo sto sam ja to javno rekao ali zasto lagati?
Uostalom na PM mi je poslao tu pravu istinu da on dobiva besplatno server od njega.

Sto se tice ovog foruma, kad sam ga otvarao jedino od svih vlasnika servera tko me je podrzavao je Benjamin tj. Sop.
Svi vi ostali niste bas podrzavali, tj neki su bili za ali nisu htjeli nista poduzeti, a neki su totalno protiv bili. I benjamin je fino na svom forumu napisao temu i poslao mail ljudima i pitao tko oce pomoci u prijevodu i sl i organizirao je ljude a ja sam planirao da ce i ostali serveri organizirati svoje ljude ali nazalost nisu.
I to je razlog zbog kojeg ja njega cijenim, jer me on jedini tada podrzao i sada me i dalje podrzava, i imaju problema nekih sa tim Koljenom i ja sam se osjetio duzan i odlucio sam da mu pokusam pomoci da to rijesimo i nadam se da cemo uspjeti do kraja rijesiti.
A to sto je najvise ljudi sa CH to ste vi krivi sto niste ostale obavijestili i sl i sto su ocito na CH jedino malo ozbiljniji i spremni za rad, mozda ih je sad nesto manje iako koliko vidim onaj RPG/DM server radi super, mozda se varam ali to nije ni bitno, bitna je ekipa pa makar i 3 igraca samo bila.

A da mi nesto ovdje posebno favoriziramo CH onda ne bi niti jedan ni smod niti mod bio sa nekog drugog servera nego bio samo sa CH bio, takoder bi i gore stajao veliki banner od CH i sl. stvari i zato molim da svi vi koji niste upuceni da se ne javljate i da ne nagadate.
I nadam se da ce svi ovi koji su se ovdje dosli svadati napustiti forum jer ne podrzavam takve korisnike.

admin je ovo lijepo srocio, i tko ima imalo pameti zna da je admin u pravu...

Citat: JoeBullet poslato Maj 19, 2009, 14:30:19 POSLE PODNE
ALO TO RAZGOVARAJTE PREKO PMa.. NECU SVADE JEL JASNO? rekli nema svade a ima na svakom kutu... PRESTANITE ZADRIVAT U TUDE SERVERI - SVI !
privremen lock dok se ne smirite

Nemoj vise LOCKati Glavni Chat... Samo podijeli BANane ;)

M-Gun

haha najvise sam se smijao za almira,plivu i drvenog ahahhah lol

Drveni je pinokio  ;)


Odsutan dok ne doÄ'em.


M-Gun

a di smo ja i dexter  >:( hmmm ja cu nas stavit ja i dexter spameri  xD

hahaha svaki 2. posta M-Gunov hahhahahahahhahahahahhahahahah


funky

Citat: admin poslato Maj 19, 2009, 05:00:53 PRE PODNE
Bakan ko Balkan uvijek bacva baruta i vi nikako na zelenu granu da budete civilizirani i da se ne svadate. Da vi ne bi nagadali previse ja cu vam sve objasniti.
Sto se tice Baff-a on je napisao da on dobiva nekih 90% novca i jos neke stvari i sl i ja sam mu samo odgovorio da nije tako da sam ja to provjerio i da on to ne dobiva nego dobiva od njega besplatno server i njemu je krivo bilo sto sam ja to javno rekao ali zasto lagati?
Uostalom na PM mi je poslao tu pravu istinu da on dobiva besplatno server od njega.

Sto se tice ovog foruma, kad sam ga otvarao jedino od svih vlasnika servera tko me je podrzavao je Benjamin tj. Sop.
Svi vi ostali niste bas podrzavali, tj neki su bili za ali nisu htjeli nista poduzeti, a neki su totalno protiv bili. I benjamin je fino na svom forumu napisao temu i poslao mail ljudima i pitao tko oce pomoci u prijevodu i sl i organizirao je ljude a ja sam planirao da ce i ostali serveri organizirati svoje ljude ali nazalost nisu.
I to je razlog zbog kojeg ja njega cijenim, jer me on jedini tada podrzao i sada me i dalje podrzava, i imaju problema nekih sa tim Koljenom i ja sam se osjetio duzan i odlucio sam da mu pokusam pomoci da to rijesimo i nadam se da cemo uspjeti do kraja rijesiti.
A to sto je najvise ljudi sa CH to ste vi krivi sto niste ostale obavijestili i sl i sto su ocito na CH jedino malo ozbiljniji i spremni za rad, mozda ih je sad nesto manje iako koliko vidim onaj RPG/DM server radi super, mozda se varam ali to nije ni bitno, bitna je ekipa pa makar i 3 igraca samo bila.

A da mi nesto ovdje posebno favoriziramo CH onda ne bi niti jedan ni smod niti mod bio sa nekog drugog servera nego bio samo sa CH bio, takoder bi i gore stajao veliki banner od CH i sl. stvari i zato molim da svi vi koji niste upuceni da se ne javljate i da ne nagadate.
I nadam se da ce svi ovi koji su se ovdje dosli svadati napustiti forum jer ne podrzavam takve korisnike.

ma ovdje neki moraju dokazat zasto ih smatraju balkancima pa se tako i ponasaju...jbg nemos ti od pite napravit tepsiju to ce uvijek tako bit dok ne shvate neke stvari da se svijet ne vrti samo oko njih  ;)

M-Gun

Citat: [JKJ]Rider_Pr0 poslato Maj 19, 2009, 16:43:37 POSLE PODNE
hahaha svaki 2. posta M-Gunov hahhahahahahhahahahahhahahahah

de ti vidis da je svaki drugi post moj ????

Mozd' je on to prosjek racunao..  ;)

evo primjer:zadnja 3 psota ovde u Glavnom Chatu xD hahah

BooSteR

Citat: admin poslato Maj 19, 2009, 05:00:53 PRE PODNE
Bakan ko Balkan uvijek bacva baruta i vi nikako na zelenu granu da budete civilizirani i da se ne svadate. Da vi ne bi nagadali previse ja cu vam sve objasniti.
Sto se tice Baff-a on je napisao da on dobiva nekih 90% novca i jos neke stvari i sl i ja sam mu samo odgovorio da nije tako da sam ja to provjerio i da on to ne dobiva nego dobiva od njega besplatno server i njemu je krivo bilo sto sam ja to javno rekao ali zasto lagati?
Uostalom na PM mi je poslao tu pravu istinu da on dobiva besplatno server od njega.

Sto se tice ovog foruma, kad sam ga otvarao jedino od svih vlasnika servera tko me je podrzavao je Benjamin tj. Sop.
Svi vi ostali niste bas podrzavali, tj neki su bili za ali nisu htjeli nista poduzeti, a neki su totalno protiv bili. I benjamin je fino na svom forumu napisao temu i poslao mail ljudima i pitao tko oce pomoci u prijevodu i sl i organizirao je ljude a ja sam planirao da ce i ostali serveri organizirati svoje ljude ali nazalost nisu.
I to je razlog zbog kojeg ja njega cijenim, jer me on jedini tada podrzao i sada me i dalje podrzava, i imaju problema nekih sa tim Koljenom i ja sam se osjetio duzan i odlucio sam da mu pokusam pomoci da to rijesimo i nadam se da cemo uspjeti do kraja rijesiti.
A to sto je najvise ljudi sa CH to ste vi krivi sto niste ostale obavijestili i sl i sto su ocito na CH jedino malo ozbiljniji i spremni za rad, mozda ih je sad nesto manje iako koliko vidim onaj RPG/DM server radi super, mozda se varam ali to nije ni bitno, bitna je ekipa pa makar i 3 igraca samo bila.

A da mi nesto ovdje posebno favoriziramo CH onda ne bi niti jedan ni smod niti mod bio sa nekog drugog servera nego bio samo sa CH bio, takoder bi i gore stajao veliki banner od CH i sl. stvari i zato molim da svi vi koji niste upuceni da se ne javljate i da ne nagadate.
I nadam se da ce svi ovi koji su se ovdje dosli svadati napustiti forum jer ne podrzavam takve korisnike.


Pre vise se ulizujes u dupe sopu ;)