[GM] EuroGaming RolePlay | 2014 Version

Započeo Farkias, Jul 29, 2014, 16:42:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Svaka cast mod je perfektan.  ;)
Edit: koji admin lvl najveci 1338 ili kako vec ili admin lvl 6-7 ?
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2014, 22:20:58 POSLE PODNE od Hardwell92

Citat: Hardwell92 poslato Avgust 03, 2014, 22:08:29 POSLE PODNE
Svaka cast mod je perfektan.  ;)
Edit: koji admin lvl najveci 1338 ili kako vec ili admin lvl 6-7 ?

1338

1340 je najveci admin znam ja :D
Samp Stories RP - 2023 - USKORO !

e farki jel mi mozes dati komandu koja je da moze admin biti do 1 do 6 level i od 1337 do 1340? a ne ovo 500 600 700 level

Odličan GM. Ima sve potrebno za jedan gm. Malo sam ga testao i sve radi odlično. Naravno svatko si još može malo doraditi i prilagoditi svojim potrebama ali već je sada spreman za korištenje. Po meni bi se mogli još doraditi poslovi da budu zanimljiviji i to je to. Desetka za GM jedan od najboljih objavljenih ovdje.

Izvinite.
Mozete mi pomoci, posto Faris nema vremena?
Problem:Ovako kad igrac izadje sa server nestane i njegovo vozilo  kad udje tu je, pa bi zele da tto sredi i kad se on izloga i uloga da mu bude tu ne da nestaje.
Sta treba da izbrisem ili dodam.?Hvala unapred.. (Probo sam sa Underpoint moda ali ne radi..) :-X :-X :-X

Odlican Gamemod inace FarkiAS tvoji modovi su jako dobri!
od 1 do 10-10+

Kako da dam nekom admina pise mi samo admin 1338 + rcon kako da napravim normalno kad si vlasnik da das admina onako /postaviadmina kakko da to napravim

Citat: Matrix123 poslato Avgust 06, 2014, 16:10:01 POSLE PODNE
Kako da dam nekom admina pise mi samo admin 1338 + rcon kako da napravim normalno kad si vlasnik da das admina onako /postaviadmina kakko da to napravim

Ukini provjeru za Rcon. (Isplayeradmin)

E izvini ali gde da nadjem tu komandu pod cemu je da mi se to vise ne desava to sa + rcon


Moze meni mala pomoc kada ubacim mod prekopiram ono u server.cfg restartujem srw ali on nece da radi nece da se upali da neko moze na njega da udje?????



A kako se kreira event ja tu nista ne razumjem nisti nemogu neznam pokrenuti event jel ima nekakav video o teme na youtube?