[GM] EuroGaming RolePlay | 2014 Version

Započeo Farkias, Jul 29, 2014, 16:42:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Prejak mod ,nisi trebao objavljivati
One life RolePlay
Poslovi:0%
Registracijaž:0%
Login:0%
Systems:0%
CoS:0%

Farkias jel mozes da mi das id boje ove kao zuta sto je skoro citav gm od nje i ako moze neko da mi da jos id crvene Hvala Unaprijed!.
One life RolePlay
Poslovi:0%
Registracijaž:0%
Login:0%
Systems:0%
CoS:0%


CitatIma, samo parkiraš auto.

nestane mi paintjob,.




i

kako maknut tuning ?


Mod je odlican sve pohvale.interesuje me odakle da kupim alat za da mogu da pljackam banku

Citat: <M4K5!M> poslato Jul 30, 2014, 18:57:31 POSLE PODNE
Mod je odlican sve pohvale.interesuje me odakle da kupim alat za da mogu da pljackam banku

Nalazi se odmah pored moto salona, iza zgrade. Pogledaj malo :)

sredio sam

CitatMod je odlican sve pohvale.interesuje me odakle da kupim alat za da mogu da pljackam banku

samo kucas /kupialat   

nije stavljeno da moras biti na mjestu

:)
Poslednja Izmena: Jul 30, 2014, 19:37:03 POSLE PODNE od davax



Kad se registrujem jednom i drugi put kad ulazim pise mi pogresan passvord u cemu je problem ?

Citat: Spaha poslato Jul 30, 2014, 20:48:11 POSLE PODNE
Kad se registrujem jednom i drugi put kad ulazim pise mi pogresan passvord u cemu je problem ?

To se nikako mi nije dešavalo, još sam i server imao. Moguće da pogrešan password kucaš.



Farise, ima jedan problem kad stavljas mapu ili komandu moras da odbijes nesme da stoji uz zid tako receno.. Mora da se odbija na desnou stranu, ako ne odbijes izbacuje odma errore.  Npr.
//MERCATOR//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Nesmije tkao mapa da stoji odma errore izbacuje..
new mercatorbeograd;
SetDynamicObjectMaterial(mercatorbeograd, 0, 10386, "mountainsfs", "ws_stonewall", 0);

////Mora ovako od zida da je odbijes brate msm da si me skonto.. To mi je problem, svaki put kad stavim mapu novu to dobije i moram je odbijat i sve je ok.. Ali oduzme mi mnogo vremena brate.:P?
              new mercatorbeograd;
              mercatorbeograd = CreateDynamicObjectEx(19377,1318.521,-1384.953,8.711,0.000,0.000,270.107,500.000,500.000);
Poslednja Izmena: Jul 31, 2014, 11:52:12 PRE PODNE od Hamza_Demirovic

ukucam ja tacan pasvord ali mi se u scriptfiles u folderu korisnici pise ime i kad otvorim prazno sve nece nikako da se uloguje na server :(

Idem ga testat ali po odgovorima milism da je 20/20 (100/100)