[GM] EuroGaming RolePlay | 2014 Version

Započeo Farkias, Jul 29, 2014, 16:42:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

probao sam staviti neku bez veze komandu koja inace radi ali mi je dosao error zasto?

Citat: Mato RP poslato Jul 31, 2014, 19:56:29 POSLE PODNE
probao sam staviti neku bez veze komandu koja inace radi ali mi je dosao error zasto?

Do tebe je.

E moj farki steta sto je server proprao nakon svega....:/ ulg mod kida 10ka :)

Farise, aj pomozi? Kako da napravim kad neko kupi kola i izadje sa servera da se ona ne izloguju.(da ne nestaju) Nego hocu da su stalno tu, sta treba da izbrisem, molim te pomozi. Hvala za mod.. 10/10


Citat: Spaha poslato Jul 31, 2014, 17:55:13 POSLE PODNE
ukucam ja tacan pasvord ali mi se u scriptfiles u folderu korisnici pise ime i kad otvorim prazno sve nece nikako da se uloguje na server :(
Jaoo pa napravljeno da u scriptfiles ne prikaze tacan pass :) ako pokusavas Faris-u da vidis pass

================================================
Radovi:
[FILTERSCRIPT] Jetpack
[FILTERSCRIPT] Glasanje
[MAP] NG Hospital
[MAP] NG Ostrvo

================================================
NouZI Gaming Loading: 30% BaySide
================================================
POTREBAN MAPPER ZA MAPANJE ENTERIJERA
================================================


Farise, oces pomoc brate, napiso sam ti i na poruku i ovde ti nista...!  :-[ :-[ :-[

Zasto ako se stavi neka filterskripta fs nece raditi? ucita ju ali nece raditi!

Odlično svaka čast Farise...
Mato stavi pod ongamemodeinit u modu
SendRconCommand("loadfs imefs");

Momci moze  da mi pomogne neko?
Kako da sredim kad igrac kupi kola i kad izadje sa servera da se ne izloguju, nego da stoje i dalje tu..Sta treba izbrisat i Hvala unapred..  :-X :-X
I igrac ako nije na server da mu stoje tu gde ih je parko ne  kd on udje onda su tek tu.. Mislim da ste me razumeli.

Citat: Hamza_Demirovic poslato Avgust 01, 2014, 17:38:58 POSLE PODNE
Momci moze  da mi pomogne neko?
Kako da sredim kad igrac kupi kola i kad izadje sa servera da se ne izloguju, nego da stoje i dalje tu..Sta treba izbrisat i Hvala unapred..  :-X :-X
I igrac ako nije na server da mu stoje tu gde ih je parko ne  kd on udje onda su tek tu.. Mislim da ste me razumeli.

Pogledaj klasični UnderPoint, tamo je napravljeno da ostaju vozila nakon što igrač ode offline.

Ja sam pravio da nestanu, pa kad se igrač vrati da se vrate. Bolje ti je ostavi to, to je napravljeno radi laga..

Mozes ti da izvuces pa da mi posalje u pm ili ovdE? Molim te. Hvala unapred   :-\