Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Streetboy poslato Maj 02, 2015, 19:07:19 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato Maj 02, 2015, 18:37:01 POSLE PODNE
Ja zavrsavam trecu, sve su sanse da cu i u avgustu u skolu...
U koju si skolu? Sta ti je problem,koji predmet?

Gimnazija, problem matematika, izvlacio sam se u prvom i drugom, sada cemo videti...

Citat: Denis_Lapi poslato Maj 02, 2015, 20:25:48 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato Maj 02, 2015, 18:37:01 POSLE PODNE
Ja zavrsavam trecu, sve su sanse da cu i u avgustu u skolu...
A ti si od onih naprednijih sto zele da znaju vise pa ides i u avgust da ucis :-\ xD

Tako nekako :D

Cudi me da tebi ne ide matematika s obzirom na to da si vrlo dobar u programiranju,mada to je vjerovatno rezultat lijenosti..

A znas kako, matematiku nisam voleo ni u osnovnoj, bio sam odlican iz svih predmeta samo me ona zezala :D

A u vezi programiranja, nikad mi nije trebala neka 'velika' matematika sto se tice toga, samo neke osnovne funkcije :P

A ono,nije neophodno da se zna matematika,ali nacin razmisljanja se "vadi" iz matematike,ali to je sve vezano za interesovanje,da te nesto zanima lako bi ga naucio..

Citat: Mr.Gagi poslato April 29, 2015, 20:03:32 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato April 29, 2015, 19:51:08 POSLE PODNE
Nostalgija !


Zasto neko od starih admina/igraca ne pokusa da ga pokrene? Ako bi dobio ime od Markonia (ako se tako zvao) jer bez imena normalno ne bi bilo nista.

Ja bih voleo da se neko nadje, ali malo zreliji i otvori server opet da se mene pita ja bih poceo odma, ali ovako velik server ne moze samo jedan covek raditi, treba tu mapera, dizajnera, i ostalih cuda..

Citat: Shoorty poslato Maj 03, 2015, 13:18:41 POSLE PODNE
Citat: Mr.Gagi poslato April 29, 2015, 20:03:32 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato April 29, 2015, 19:51:08 POSLE PODNE
Nostalgija !


Zasto neko od starih admina/igraca ne pokusa da ga pokrene? Ako bi dobio ime od Markonia (ako se tako zvao) jer bez imena normalno ne bi bilo nista.

Ja bih voleo da se neko nadje, ali malo zreliji i otvori server opet da se mene pita ja bih poceo odma, ali ovako velik server ne moze samo jedan covek raditi, treba tu mapera, dizajnera, i ostalih cuda..

Ne mozes da otvoris bez dozvole, mozes ali nije to to, zna se ko je bio vlasnik tog servera
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Tesko je sa Markom u kontakt doci, imao sam ga ja na fbu ali je deaktivirao stari profil

Dzaba sve to ljudi,novi ljudi su u samp svijetu(igraci),pa sa starim nacinom igre tesko da bi se postigao uspjeh..

zaÅ¡to jednostavno stari admini se ne okupe i naprave neÅ¡to novo bolje drugo ime? već ako van je s starin vlasnikon teÅ¡ko doć u kontakt, i ako znate koja je firma naÄ'ite je na internetu i preko email kontakta se probajte čuit s njin nemate Å¡ta izgubit...

Citat: Streetboy poslato Maj 03, 2015, 14:55:07 POSLE PODNE
Dzaba sve to ljudi,novi ljudi su u samp svijetu(igraci),pa sa starim nacinom igre tesko da bi se postigao uspjeh..

Pa svi ovi novi serveri sa 200-300+ igraca su iskopirali stil Balkan Expressa, pogotovo Balkan Ex tazy, oni su se bas potrudili da ga kopiraju od samog pocetka..
Poslednja Izmena: Maj 03, 2015, 15:54:55 POSLE PODNE od Shoorty

Vecina admina i igraca sa satrog BE je na Old School igraju tamo ili su u admin timu. Od pocetka igranja samp-a pa do sad nigde se nisam uspeo bolje zabaviti nego na BE tamo nikad nije bilo dosadno...

Sto se tice zabave BE pobedjuje, nikada niko nece moci da bude unikatan kao oni, sve sto vidite na ovim serverima danas su oni smislili, ovo BG-SA-ZG, sto vecina servera praktikuje, i ovaj StatePlay, to sve dolazi sa Balkan Expressa..

Imate li neki predlog za ime grada tj. projekta koji planiram da zapocnem?
Bice to obican veliki grad, nemam vremena da radim manje mape, a i dosadile te male mape.. :)


Citat: Shoorty poslato Maj 03, 2015, 15:53:59 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato Maj 03, 2015, 14:55:07 POSLE PODNE
Dzaba sve to ljudi,novi ljudi su u samp svijetu(igraci),pa sa starim nacinom igre tesko da bi se postigao uspjeh..

Pa svi ovi novi serveri sa 200-300+ igraca su iskopirali stil Balkan Expressa, pogotovo Balkan Ex tazy, oni su se bas potrudili da ga kopiraju od samog pocetka..

Bas tako, a to je nesto sto najvise privlaci igrace, zabava pre svega, DM/RP mod, bez nekih striktnih roleplay pravila
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri