Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Shoorty poslato April 29, 2015, 19:51:08 POSLE PODNE
Nostalgija !


Zasto neko od starih admina/igraca ne pokusa da ga pokrene? Ako bi dobio ime od Markonia (ako se tako zvao) jer bez imena normalno ne bi bilo nista.

Koliko ja znam otvarali su ga dosta puta, procitao sam da pravo na to ime ima svako i svako moze da ga otvori, barem sam tako procitao na jednom forumu.
A naravno ko god je pokusao da ga otvori bilo je nesupesno pre svega zato sto su ga klinci koji sa preko YouTube-a culi za taj server i misle da ce samo zbog imena imati igraca, mada sam u jednom trenutku prilikom zadnjeg otvaranja video da su ubacili istu skriptu koja se na svim forumima moze skinuti ( nista nisu menjali, cak ni mape ), a pored toga su stavili svima pocetni level 15 i mnogo para..
Zalosno  :-[

Ma onaj Koprivac kako se vec zove je deriste koje je pokusalo da ga otvori New Balkan Express...
Ipak, da se taj server opet otvori potreban je neko stariji, 17-18+ godina, sam Markoni je imao 19-20 zato je i uspeo server, a to sto se pricalo da je kao databaza obrisana je po meni laz, dosadilo coveku, sada je on u Americi kako sam cuo drzi servis za racunare...

Ali moglo bi se skupiti par dobrih ljudi da ga otvore ponovo, Gotti je igrao dole isto, koliko znam bio je i admin, a ja sam proveo vecinu vremena na serveru od pocetka do kraja, zato sam i u pesmi spomenut :D

Da je bilo vrhunsko druzenje u to vreme jeste, ne mogu da poreknem, bio sam head admin dugo i desna ruka Marku, ali da je decko debilcina to stoji, sve u sta se taj server pretvorio na kraju jesu pare, prodavale su se organizacije, admini, gamemasteri, pravili su se profili sa visokim levelima, i sve se to prodavalo za RL pare, zbog tih budalastina sam i ja otisao.

Da je bio malo pametniji taj server bi danas bio jedan od najjacih na svetu, dovoljno govori da su na njemu igrali klinci poput Breninog sina, sina Igora Kolakovica (selektora muske odbojkaske reprezentacije) i ostala decurlija od cijih donacija je mogao da skupi vise nego sto je prosecna srpska plata

Glavni problem je sto nije hteo nista da poslusa i na kraju se zamerio sa nas par koji smo mu bukvalno odrzavali server (prvo ja, posle Falcone), a na nasim i admin pozicijama su se nasli oni koji su to naravno platili, a takav sistem naravno da nije funkcionisao, drzao se dobro server i posle nas, ali mozda godinu dana, posle je ugasen

najveca po meni stvar koja govori kolika je decko dijabola je sto je proterao te likove koji su mu snimali pesme, i promenio na svom kanalu naziv grupe tako da je ispalo da je to neko drugi radio, a ne oni
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Bio bih 100 % jedan od najjacih servera na svetu, u to vreme 2011-12 je obarao rekorde sto se tice igraca, a i pred samo zatvaranje.. Igrao sam na serveru od pocetka pa do kraja, i mogu reci da mi je to od svih servera na kojima sam igrao bio jedini koji je imao to nesto sto me vuklo da igram ovu igricu, kad je server propao onda je propala i moja volja za igranjem sampa..

Citat: Shoorty poslato April 30, 2015, 00:56:12 PRE PODNE
Bio bih 100 % jedan od najjacih servera na svetu, u to vreme 2011-12 je obarao rekorde sto se tice igraca, a i pred samo zatvaranje.. Igrao sam na serveru od pocetka pa do kraja, i mogu reci da mi je to od svih servera na kojima sam igrao bio jedini koji je imao to nesto sto me vuklo da igram ovu igricu, kad je server propao onda je propala i moja volja za igranjem sampa..
Bio bi *

Citat: Blaeks poslato April 30, 2015, 00:59:46 PRE PODNE
Citat: Shoorty poslato April 30, 2015, 00:56:12 PRE PODNE
Bio bih 100 % jedan od najjacih servera na svetu, u to vreme 2011-12 je obarao rekorde sto se tice igraca, a i pred samo zatvaranje.. Igrao sam na serveru od pocetka pa do kraja, i mogu reci da mi je to od svih servera na kojima sam igrao bio jedini koji je imao to nesto sto me vuklo da igram ovu igricu, kad je server propao onda je propala i moja volja za igranjem sampa..
Bio bi *

Jesi cuo za Kondicional mozda ?


Dobro, Blaeks, izvinjavam se zbog moje (ne)pismenosti i zbog toga sto zbog jedne reci nisi mogao da razumes ostali deo teksta. Nece se ponoviti.

Djole, gledaj bolje da zavrsis tu prvu godinu srednje nekad nego sto ispravljas ostalu decu  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Shoorty poslato April 30, 2015, 01:11:18 PRE PODNE
Dobro, Blaeks, izvinjavam se zbog moje (ne)pismenosti i zbog toga sto zbog jedne reci nisi mogao da razumes ostali deo teksta. Nece se ponoviti.
razumeo sam ceo tekst, ali ne izgleda lepo kada ima gresku :)

Citat: Gotti747 poslato April 30, 2015, 01:12:54 PRE PODNE
Djole, gledaj bolje da zavrsis tu prvu godinu srednje nekad nego sto ispravljas ostalu decu  :D
ma kakvi :D

To na forumu ne znaci nista, ali zamislite samo kakav utisak ostavljate na neke ljude kojima to mnogo znaci. 
Pisete CV primera radi i napisete takvu gresku, automatski ostavljate utisak nepismenog coveka koji nema gram skole, samim tim ostajete bez posla.
Bolje da vam neko ovde kaze za gresku nego da se kasnije bijete po glavi zog toga.

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com

Mnogi ljudi pisu bio bi umesto bio bih, ne vidim kako je to toliko velika greska da ostavim los utisak...

Citat: Shoorty poslato April 30, 2015, 11:59:15 PRE PODNE
Mnogi ljudi pisu bio bi umesto bio bih, ne vidim kako je to toliko velika greska da ostavim los utisak...


Bio bi dobar server
Bio bih dobar i vredan // Pises za sebe 1. lice
Bila bih dobra i vredna // Pises za sebe 1. lice
Poslednja Izmena: April 30, 2015, 12:23:31 POSLE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com