Glavni razgovor #25

Započeo Blaeks, Jul 06, 2014, 20:03:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Gotti747 poslato Maj 03, 2015, 21:04:44 POSLE PODNE
Citat: Shoorty poslato Maj 03, 2015, 15:53:59 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato Maj 03, 2015, 14:55:07 POSLE PODNE
Dzaba sve to ljudi,novi ljudi su u samp svijetu(igraci),pa sa starim nacinom igre tesko da bi se postigao uspjeh..

Pa svi ovi novi serveri sa 200-300+ igraca su iskopirali stil Balkan Expressa, pogotovo Balkan Ex tazy, oni su se bas potrudili da ga kopiraju od samog pocetka..

Bas tako, a to je nesto sto najvise privlaci igrace, zabava pre svega, DM/RP mod, bez nekih striktnih roleplay pravila

Nikada nisam gotivio ove Hard RP servere, a ovi ljudi sto su kenjali za BE pocetni stats lvl 10 i 5 miliona, verovatno nisu igrali, server je bio ekstra, naravno mogao si donirati za lvl i ostalo, ali pocetnog statsa takvog nije bilo, i meni bas bilo zanimljivo levelovati, to je bilo neko zlatno vreme za sampere, 2011 kad je bila jos x7-8, posle kad je Marko poceo ubacivati one dGmove i ostala sranja sve je krenulo u ku*ac...
Poslednja Izmena: Maj 03, 2015, 21:15:37 POSLE PODNE od Shoorty

Citat: Streetboy poslato Maj 02, 2015, 18:15:59 POSLE PODNE
Blago tebi,ja cetvrtu zavrsavam,sledece nedelje matura,pa onda maturski ispiti i tako,radno.. :D

Koja skola



Ja ne idem u sk vec ima 2 god sto sam zavrsio pa mi je volja da o5 idem xaxaxa

i am king!


Je*eÅ¡ gimnaziju samo elektro-tehnička  :D  :P

Citat: Boxa poslato Maj 04, 2015, 15:00:18 POSLE PODNE
Je*eÅ¡ gimnaziju samo elektro-tehnička  :D  :P

nema od toga nista ako ne odes na elektrotehnicki faks, bio sam 2 godine u toj skoli ..

Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Maj 04, 2015, 15:35:00 POSLE PODNE
Citat: Boxa poslato Maj 04, 2015, 15:00:18 POSLE PODNE
Je*eÅ¡ gimnaziju samo elektro-tehnička  :D  :P

nema od toga nista ako ne odes na elektrotehnicki faks, bio sam 2 godine u toj skoli ..
Zavisi koji smer... Moze se naci posao za odredjene smerove odmah

exDeveloper | Generation, Zara Gaming, Meanwhile |
"If nobody hates you, you're doing something wrong."


Citat: TheP4vO poslato Jul 29, 2014, 20:42:16 POSLE PODNE
Glasao sam ali ovo je vrlo [cenzura]o svima je favorit neprikosloveni levu :D

Citat: Levuâ,,¢ poslato Maj 04, 2015, 18:00:12 POSLE PODNE
Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Maj 04, 2015, 15:35:00 POSLE PODNE
Citat: Boxa poslato Maj 04, 2015, 15:00:18 POSLE PODNE
Je*eÅ¡ gimnaziju samo elektro-tehnička  :D  :P

nema od toga nista ako ne odes na elektrotehnicki faks, bio sam 2 godine u toj skoli ..
Zavisi koji smer... Moze se naci posao za odredjene smerove odmah

Procesno upravljanje na primer i nije neki posao, mozes da zavrsis laksu skolu i da nadjes bolji posao

Citat: ♫ SteXi.ılllı. poslato Maj 04, 2015, 15:35:00 POSLE PODNE
nema od toga nista ako ne odes na elektrotehnicki faks, bio sam 2 godine u toj skoli ..

Ali opet je bolje elektrotehnicka nego opsti tip gimnazije, posle ETS imas barem neko zvanje i diplomu, a posle gimnazije nista, ja sam bio primoran da upisem opsti tip gimnazije zato sto sam sa sela i jedino tri dobra smera imaju, a opsti tip gimnazije svi upisuju i to je u mom selu najtrazeniji smer.. :)

ja san završija zanat, instalater grijanja i klimatizacije, kad postanem majstor odem u švabiju i pare lel

Elektro jeste dobra skola,ali npr kod nas u CG je puno bolje upisati gimnaziju jer dobijes 3 puta vise znanja,ti strucni predmeti se mogu nauciti kako tako,dok npr matematika recimo je na puno vecem nivou u gimnaziji nego u elektro skoli,a i pokazuje se u praksi da se ucenici gimnazije prakticno prosetaju elektro fakultetom... A ako neces na faks onda normalno da je bolje zanat uciti..

Citat: Streetboy poslato Maj 04, 2015, 21:39:06 POSLE PODNE
Elektro jeste dobra skola,ali npr kod nas u CG je puno bolje upisati gimnaziju jer dobijes 3 puta vise znanja,ti strucni predmeti se mogu nauciti kako tako,dok npr matematika recimo je na puno vecem nivou u gimnaziji nego u elektro skoli,a i pokazuje se u praksi da se ucenici gimnazije prakticno prosetaju elektro fakultetom... A ako neces na faks onda normalno da je bolje zanat uciti..

ahh nije to ić ne ić na faks, nego ako nisi dira knjigu u osnovnoj tako ti je.

Citat: TiXoR_ poslato Maj 04, 2015, 21:41:30 POSLE PODNE
Citat: Streetboy poslato Maj 04, 2015, 21:39:06 POSLE PODNE
Elektro jeste dobra skola,ali npr kod nas u CG je puno bolje upisati gimnaziju jer dobijes 3 puta vise znanja,ti strucni predmeti se mogu nauciti kako tako,dok npr matematika recimo je na puno vecem nivou u gimnaziji nego u elektro skoli,a i pokazuje se u praksi da se ucenici gimnazije prakticno prosetaju elektro fakultetom... A ako neces na faks onda normalno da je bolje zanat uciti..

ahh nije to ić ne ić na faks, nego ako nisi dira knjigu u osnovnoj tako ti je.

A dobro,kod nas ne vazi stiktno to pravilo,mala drzava,uvijek se nadje neko ko ti poznaje roditelje ili rodjake pa moze da te upise negdje "preko veze",ali dzaba to ako ti kasnije ne odlucis da ucis redovno...