Nema smisla vise otvarat balkan-samp...

Započeo zerocoolos, Maj 27, 2010, 16:19:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Jednostavno to nam je u krvi da pljujemo što nije naše, kolko se god trudili to se nikad promjenit neće.
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 18:35:05 POSLE PODNE od ExtremePower
                     
<a href="http://www.erepublik.com" target="_blank" > </a>
http://www.erepublik.com/en/referrer/Toni_IIicic
Klickajte i zaraÄ'ujte
[URL=h

nastoe

Citat: â•šâ–ºWHC † Makaveliâ—,,╝ poslato Maj 27, 2010, 18:22:42 POSLE PODNE
Jednostavno to nam je u krvi da pljujemo što nije naše, kolko se god trudili to se nikad promjenit neće.

Nitko ti nije niti rekao da nemas samo ovo vise nemoj stavljati ovakve stvari u postove
CitatNE BRIÅ I POST, IMAM PRAVO NA SVOJE MIÅ LJENJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 18:16:06 POSLE PODNE
Citat: antfuce poslato Maj 27, 2010, 18:14:43 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:52:52 POSLE PODNE
Ovdje mogu napraviti nesto samo Soprano i Correlli, Soprano najvise..ali ja vam kazem...ako jos jedan super skripter otiÄ'e, ja ču riskirat ovaj svoj status i obrisaat račune nekima ovdje...tada ce vjerovatno i mene banat itd, ali znat cu da sam napravio dobru stvar...
e chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
nece te banat ako napravis DOBRI stvar a ako banas noobove napravio si ju
To ti mislis, Correlli bi mi jos oprostio jer se slaze u vecini samnom, ali ipak je Soprano ovdje glavni i o takvim stvarima moramo njega pitat...
Znam chris nisi glavni nazalost :(
Citat: ♫♪ Elmedin â™, ♪♫ poslato Maj 27, 2010, 18:16:20 POSLE PODNE
Citat: antfuce poslato Maj 27, 2010, 18:14:43 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:52:52 POSLE PODNE
Ovdje mogu napraviti nesto samo Soprano i Correlli, Soprano najvise..ali ja vam kazem...ako jos jedan super skripter otiÄ'e, ja ču riskirat ovaj svoj status i obrisaat račune nekima ovdje...tada ce vjerovatno i mene banat itd, ali znat cu da sam napravio dobru stvar...
e chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
nece te banat ako napravis DOBRI stvar a ako banas noobove napravio si ju

Pa kad bi bano n00bove otišla bi oko 10/15 članova, a to se ne isplati...
Citate chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
Pa lako je to pričati kad nisi, a teško za uradit kad jesi :D ako shvataš šta sam htio reči :D
kontam sta os rec :S

M-Gun


najbolje disable-at post count na svim djelovima foruma i svima reset postove na 0 pa ce se rijesiti taj problem  :P
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 19:51:19 POSLE PODNE od JoeBullet v2.1

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Maj 27, 2010, 19:50:52 POSLE PODNE
najbolje disable-at post count na svim djelovima foruma i svima reset postove na 0 pa ce se rijesiti taj problem  :P

respeCt

ewo ja svaki dan citam forum i vidite moj datunm registracije i broj poostova -.-
najbolje da nema broja postova

Decki previse svi serete a nista ne poduzimate   :-X

Balkan Samp drze 2 lika , koja konstantno donose pogresne odluke .
Nije nama lako izbrisat acce i nagovorit ostale clanove da to isto urade . Nije fazon sta cete vi uradit , ipak rad foruma vama zavisi o korisnicima .
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


djuro ostani ipak tu ima dobrih ljudi i ljudi koji trebaju tvoju pomoc i neki koji bi ti sa samparene rado poslali PM

Correlli

Citat: [SampArena]Deo poslato Maj 27, 2010, 20:19:24 POSLE PODNE
Balkan Samp drze 2 lika , koja konstantno donose pogresne odluke .
Nije nama lako izbrisat acce i nagovorit ostale clanove da to isto urade . Nije fazon sta cete vi uradit , ipak rad foruma vama zavisi o korisnicima .

Volio bih tebe vidjeti kako bih se snašao samo jedan dan pa bi onda razmislio prije nego što bih rekao "pogrešne odluke".

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 20:30:06 POSLE PODNE
Citat: [SampArena]Deo poslato Maj 27, 2010, 20:19:24 POSLE PODNE
Balkan Samp drze 2 lika , koja konstantno donose pogresne odluke .
Nije nama lako izbrisat acce i nagovorit ostale clanove da to isto urade . Nije fazon sta cete vi uradit , ipak rad foruma vama zavisi o korisnicima .

Volio bih tebe vidjeti kako bih se snašao samo jedan dan pa bi onda razmislio prije nego što bih rekao "pogrešne odluke".

Ja bi bar poduzeo nesto , nebi cekao izlete korisnika .
(Bolje da njima izleti nego da vama uleti :P)
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Jbg nije bas tako, stalno netko trazi pomoc i aktivno je dosta ono mapanje itd, samo sto stvarno spammaju i pljuju, najbolje bi bilo kao sto kazete da broj postova nikako nema, a kao na nekim forumima pise odkad si clan ili koliko si vremena proveo


Odsutan dok ne doÄ'em.


Correlli

Citat: [SampArena]Deo poslato Maj 27, 2010, 21:19:31 POSLE PODNE
Ja bi bar poduzeo nesto , nebi cekao izlete korisnika .
(Bolje da njima izleti nego da vama uleti :P)

Baš me zanima kako. Svi govorite kako bi vi vodili forum bolje, a pojma nemate koliko truda ulažu Administratori u njega.
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 22:08:32 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 22:08:13 POSLE PODNE
Citat: [SampArena]Deo poslato Maj 27, 2010, 21:19:31 POSLE PODNE
Ja bi bar poduzeo nesto , nebi cekao izlete korisnika .
(Bolje da njima izleti nego da vama uleti :P)

Baš me zanima kako. Svi govorite kako bi vi vodili forum bolje, a pojma nemate koliko truda ulažu Administratori u njega.
Istina ali nešto moramo poduzeti jer su poceli previše nas iskorištavati, preblagi smo...

Citat: zerocoolos poslato Maj 27, 2010, 16:19:54 POSLE PODNE
Ako pogledate sta vi ovdje radite po cijele dane, jeste to da se samo svadjate i gledate samo kako cete nekome nesta srati ili ga osramotiti. Zar je uopce bitno ciji je bolji server, kad je meni server kojeg sam pravio najbolji, isto tako je npr Johnu Geforce jer ga je on pravio i ulozio hrpu vremena. Pogledajte teme za reklamiranje servera, sta mozete tamo vidjeti, u svakoj temi hrpa spama sa pljuvanjem po serverima bez obzira kakvi su.

No to nije najgore, imate tu par ljudi koji konstantno ako itko ista napravi oni popljuju, npr joe, decko stvarno puno zna i u to necu ulazit, ali kad god netko nesta objavi on je tu da popljuje to jer se to moglo na neki drugi način napravit, mislim koga briga!? To najvise mrzim kod ljudi, jer pljuju kao opet cu uzet joe-a(nemam nista osobno protiv tebe ali si savrsen primjer), a nisu sposobni napraviti svoj server i voditi ga, što je vjerujte mi jako tesko i iziskuje puno vremena i truda, a onda treba slusati kako mu neki [cenzura] koji nema veze sa nicime svejedno sere...

Želim sreću onima koji će nešto i naučiti ovdje, a nadam se da to neće biti nekultura kakvu gaji većin na ovom forumu, vec i da nauce nesto skriptati. Neki me mozda ne znaju, neki i koji me poznaju mozda ce se iznenaditi odakle ovaj tekst, ali pogledajte moju kativnost postanja u zadnja dva mjeseca i vidjet cete da mi je dopizdilo i pomagati ikome ili nekome pomagati jer se uvijek netko nadje tko ce bezveze spamati bez obzira ima li ikakve veze sa icime.

Nikad mi nisu bili jasni oni koji dolaze na neke forume samo radi postova, mislim ljudi sta imate od toga!? Ovdje mozda 5% zeli nesto nauciti i napraviti ostali su samo paraziti koji ce popljuvati sve sta oni naprave, a ne pitaju se sta su oni to tako vazno napravili.

Ja necu nikome savjetovati da ode sa ovoga foruma niti to zelim, vec zelim malo otvoriti oci ljudima koji su tu, ali znajuci ih nista to nece promijeniti... Zato sam odlucio zatvoriti svoj acc i ostati iskljucivo na ch i tamo raditi na novom modu, jer ovo mi je samo gubljenje vremena... Tko me treba tamo me odsad samo moze naci...

Zoran aka Djuro_Zero


svaka cast al moram se prituziti na glavne likove tu da odaberu upravu foruma smodove i admine kako treba bilo bi sve drugacije