Nema smisla vise otvarat balkan-samp...

Započeo zerocoolos, Maj 27, 2010, 16:19:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

zerocoolos

Ako pogledate sta vi ovdje radite po cijele dane, jeste to da se samo svadjate i gledate samo kako cete nekome nesta srati ili ga osramotiti. Zar je uopce bitno ciji je bolji server, kad je meni server kojeg sam pravio najbolji, isto tako je npr Johnu Geforce jer ga je on pravio i ulozio hrpu vremena. Pogledajte teme za reklamiranje servera, sta mozete tamo vidjeti, u svakoj temi hrpa spama sa pljuvanjem po serverima bez obzira kakvi su.

No to nije najgore, imate tu par ljudi koji konstantno ako itko ista napravi oni popljuju, npr joe, decko stvarno puno zna i u to necu ulazit, ali kad god netko nesta objavi on je tu da popljuje to jer se to moglo na neki drugi način napravit, mislim koga briga!? To najvise mrzim kod ljudi, jer pljuju kao opet cu uzet joe-a(nemam nista osobno protiv tebe ali si savrsen primjer), a nisu sposobni napraviti svoj server i voditi ga, što je vjerujte mi jako tesko i iziskuje puno vremena i truda, a onda treba slusati kako mu neki idiot koji nema veze sa nicime svejedno sere...

Želim sreću onima koji će nešto i naučiti ovdje, a nadam se da to neće biti nekultura kakvu gaji većin na ovom forumu, vec i da nauce nesto skriptati. Neki me mozda ne znaju, neki i koji me poznaju mozda ce se iznenaditi odakle ovaj tekst, ali pogledajte moju kativnost postanja u zadnja dva mjeseca i vidjet cete da mi je dopizdilo i pomagati ikome ili nekome pomagati jer se uvijek netko nadje tko ce bezveze spamati bez obzira ima li ikakve veze sa icime.

Nikad mi nisu bili jasni oni koji dolaze na neke forume samo radi postova, mislim ljudi sta imate od toga!? Ovdje mozda 5% zeli nesto nauciti i napraviti ostali su samo paraziti koji ce popljuvati sve sta oni naprave, a ne pitaju se sta su oni to tako vazno napravili.

Ja necu nikome savjetovati da ode sa ovoga foruma niti to zelim, vec zelim malo otvoriti oci ljudima koji su tu, ali znajuci ih nista to nece promijeniti... Zato sam odlucio zatvoriti svoj acc i ostati iskljucivo na ch i tamo raditi na novom modu, jer ovo mi je samo gubljenje vremena... Tko me treba tamo me odsad samo moze naci...

Zoran aka Djuro_Zero

Istina Å¡to si reko, sretno dalje i sretno u pravljenju novog moda za CH..

Citat: ♫♪ Elmedin â™, ♪♫ poslato Maj 27, 2010, 16:25:04 POSLE PODNE
Istina Å¡to si reko, sretno dalje i sretno u pravljenju novog moda za CH..

Potpis...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ljepo sam ja to vec odavno reko...ali mene niko ne slusa...

mislim da su vec ovdje pametni decki to svatili, ali jebiga uvjek ima u ovom slucaju ne pojedinaca nego vecine kkoji to nece svatiti niti kad se ovaj forum zatvori i kad im bude pisao razlog na 4 strane ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ludi Grad

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 16:33:11 POSLE PODNE
Ljepo sam ja to vec odavno reko...ali mene niko ne slusa...
Upravo tako....
Nadam se da ce i shvatiti to velikani ovog foruma, sada se odnosim direktno na Correlia i Soprana da ovaj forum ide u propast samo njihovom krivicom.... Jer su jedini oni i krivi sto se ovo dogadja, ode u zadnjih para dana itekako dobrih i postenih momaka, a ostadose samo oni kojima je stalo do postova.... Kazem njihovom krivicom jer iako vide da dosta clanova ovdje itekako spama, dolazi do svih mogucih nacina do postova, ostavljaju FanArt koji nema veze sa ovim forumom, pustaju neke diskusije koje itekako nisu za ovaj forum, daju Smodove clanovima koji su n01 spameri, a ne daju onima koji su toliko online na ovom forumu, koji su ozbiljni i koji ce sigrunro ispunjavati svoje zadatke i ima jos toga ali stacu na ovome.... Samo zelim poruciti da ako hoce da spase ovaj forum od propasti jedini nacin im je da se ne sazaljevaju vise na pojedince koji su dosli samo zbog postova ovde, da smaknu fanart, web stranice i ostave samo ono sto je vezano za ovaj FORUM!!! (ali ocigledno da im je stalo da sto vise clanova ima i posjecuje ovaj forum, iako su oni samo jedni obicni SPAMERI)

Toliko od mene, nadam se da cete bar shvatiti sta sam vam htio reci, iako sam na brzinu pisao  :)

Citat: zerocoolos poslato Maj 27, 2010, 16:19:54 POSLE PODNE
Ako pogledate sta vi ovdje radite po cijele dane, jeste to da se samo svadjate i gledate samo kako cete nekome nesta srati ili ga osramotiti. Zar je uopce bitno ciji je bolji server, kad je meni server kojeg sam pravio najbolji, isto tako je npr Johnu Geforce jer ga je on pravio i ulozio hrpu vremena. Pogledajte teme za reklamiranje servera, sta mozete tamo vidjeti, u svakoj temi hrpa spama sa pljuvanjem po serverima bez obzira kakvi su.

No to nije najgore, imate tu par ljudi koji konstantno ako itko ista napravi oni popljuju, npr joe, decko stvarno puno zna i u to necu ulazit, ali kad god netko nesta objavi on je tu da popljuje to jer se to moglo na neki drugi način napravit, mislim koga briga!? To najvise mrzim kod ljudi, jer pljuju kao opet cu uzet joe-a(nemam nista osobno protiv tebe ali si savrsen primjer), a nisu sposobni napraviti svoj server i voditi ga, što je vjerujte mi jako tesko i iziskuje puno vremena i truda, a onda treba slusati kako mu neki [cenzura] koji nema veze sa nicime svejedno sere...

Želim sreću onima koji će nešto i naučiti ovdje, a nadam se da to neće biti nekultura kakvu gaji većin na ovom forumu, vec i da nauce nesto skriptati. Neki me mozda ne znaju, neki i koji me poznaju mozda ce se iznenaditi odakle ovaj tekst, ali pogledajte moju kativnost postanja u zadnja dva mjeseca i vidjet cete da mi je dopizdilo i pomagati ikome ili nekome pomagati jer se uvijek netko nadje tko ce bezveze spamati bez obzira ima li ikakve veze sa icime.

Nikad mi nisu bili jasni oni koji dolaze na neke forume samo radi postova, mislim ljudi sta imate od toga!? Ovdje mozda 5% zeli nesto nauciti i napraviti ostali su samo paraziti koji ce popljuvati sve sta oni naprave, a ne pitaju se sta su oni to tako vazno napravili.

Ja necu nikome savjetovati da ode sa ovoga foruma niti to zelim, vec zelim malo otvoriti oci ljudima koji su tu, ali znajuci ih nista to nece promijeniti... Zato sam odlucio zatvoriti svoj acc i ostati iskljucivo na ch i tamo raditi na novom modu, jer ovo mi je samo gubljenje vremena... Tko me treba tamo me odsad samo moze naci...

Zoran aka Djuro_Zero
potpis
Istina ja znam scriptat osnove ali kad god nesto pitam vecinom se joe javlja i pametuje i nakraju mi jos ni nepomogne to je za njega
a za ove koji dolaze samo zbog SPAMA i POSTOVA mogu se odma objesit jel su propali ko mrer i demir nemam nista protiv njih ali neka se drze svojeg posla a ne gurat nos svagdje je da sam djete i imam samo 13 godina ali razumijem neke stvari bolje nego neki od 16-17 godina jel su poremeceni :S i sto je najbolje prave se pametni i nakraju kao otvaraju server dodes na server ili je GF ili LARP :S cemu to sve ako zelite normalan server i ako zelite uspijeti prvi naucite pawno jezik pa onda jos usavrsavajte svoje znanje pawno jezika pa tek krecite scriptat
prvo osnove a onda sve bilje i bolje to je za scriptanje
U vezi postova omfg nemam rijeci osim da se slazem sa zoranom to je za postove
a za spam to su VELIIIIIKI NONLIFERI kazem veliki nemaju pametnijeg posla malo citat da nesto nauce nego samo spam spam i spam jebalo vas to vise.mislim da sam sve reko sto mislim.ako nisam nadopunit cu :D

Correlli

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 27, 2010, 16:56:57 POSLE PODNE
Nadam se da ce i shvatiti to velikani ovog foruma, sada se odnosim direktno na Correlia i Soprana da ovaj forum ide u propast samo njihovom krivicom.... Jer su jedini oni i krivi sto se ovo dogadja, ode u zadnjih para dana itekako dobrih i postenih momaka

Možeš ti kriviti koga god hočeš, ali oni koji krše pravila po više puta i sa više upozorenja i koji stavljaju ekstremno-nacionalističke i ostale zabranjene znakove i vode na mržnju nisu pošteni ni do sebe, a kamoli do drugoga.
Najlakše je okriviti one koji vode forum, dok u drugu ruku ne vidiš ništa šta su učinili do sad za ovu zajednicu.
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 17:12:11 POSLE PODNE od Don Correlli

correl nije nista kriv nema taj covijek sto ruku,covijek ima zivot pa nije stalno za jebenom tipkovnicom a soprano istno nije kriv isto ko i correl

sve je bilo u redu dok gospodin razor nije otvorio temu protv Corellia da mu se ne svidja sig...od tada je sve pocelo..
FREE MAPPER

Citat: {CH}Baty poslato Maj 27, 2010, 17:10:58 POSLE PODNE
sve je bilo u redu dok gospodin razor nije otvorio temu protv Corellia da mu se ne svidja sig...od tada je sve pocelo..

On je dobio sto je zasluzio --> BAN
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 17:06:40 POSLE PODNE
Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 27, 2010, 16:56:57 POSLE PODNE
Nadam se da ce i shvatiti to velikani ovog foruma, sada se odnosim direktno na Correlia i Soprana da ovaj forum ide u propast samo njihovom krivicom.... Jer su jedini oni i krivi sto se ovo dogadja, ode u zadnjih para dana itekako dobrih i postenih momaka

Možeš ti kriviti koga god hočeš, ali oni koji krše pravila po više puta i sa više upozorenja i koji stavljaju ekstremno-nacionalističke i ostale zabranjene znakove i vode na mržnju nisu pošteni ni do sebe, a kamoli do drugoga.
Najlakše je okriviti one koji vode forum, dok u drugu ruke ne vidiš ništa šta su učinili do sad za ovu zajednicu.
Vama svaka cast za sve, i naravno za ovaj forum.... Jer je itekako pomogao dosta ljudi oko skriptanja, ali sam rekao da ste vi krivi zbog ovoga sto se desava u posljednje vrijeme.... razor je i trebao dobiti ban i dobio je zbog nepostovanja, ali krivi ste jer nezelite da se suprostavite ovim spamerima, imaju postove koji su nebitni za ovaj FORUM (znaci nemaju veze svezom), njih treba kaznjavati, a ne znam zasto vi to nezelite (tu vas krivim).... Krivim vas jos zbog FanArta ( sa tim ima vise veze Soprano), al ajde to je vas stvar, u zadnjih mjesec dana ja mislim samo da ih je 2-3 dobilo radove, a pogledajte koliko ima narucenih radova!!
Jos jednom vama svaka cast za ovaj forum, ali sad trebate se potruditi i da spasite ovaj forum od pojedinih SPAMERA, da realno odredjujete i smodove i neke druge rankove.....

Correlli

Citat: {CH}Baty poslato Maj 27, 2010, 17:10:58 POSLE PODNE
sve je bilo u redu dok gospodin razor nije otvorio temu protv Corellia da mu se ne svidja sig...od tada je sve pocelo..

Ne baš. Počelo je kad sam Gunjcu maknuo zabranjeni potpis/avatar, a razor je (kao i uvijek) počeo budalesati sa svojim komunizmom kao i uvijek.

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 17:16:34 POSLE PODNE
Citat: {CH}Baty poslato Maj 27, 2010, 17:10:58 POSLE PODNE
sve je bilo u redu dok gospodin razor nije otvorio temu protv Corellia da mu se ne svidja sig...od tada je sve pocelo..

Ne baš. Počelo je kad sam Gunjcu maknuo zabranjeni potpis/avatar, a razor je (kao i uvijek) počeo budalesati sa svojim komunizmom kao i uvijek.

Pa da tako je...i onda je Razor stavio onaj potpis koji nije smio staviti
FREE MAPPER