Nema smisla vise otvarat balkan-samp...

Započeo zerocoolos, Maj 27, 2010, 16:19:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Correlli

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 27, 2010, 17:16:30 POSLE PODNE
Vama svaka cast za sve, i naravno za ovaj forum.... Jer je itekako pomogao dosta ljudi oko skriptanja, ali sam rekao da ste vi krivi zbog ovoga sto se desava u posljednje vrijeme.... razor je i trebao dobiti ban i dobio je zbog nepostovanja, ali krivi ste jer nezelite da se suprostavite ovim spamerima, imaju postove koji su nebitni za ovaj FORUM (znaci nemaju veze svezom), njih treba kaznjavati, a ne znam zasto vi to nezelite (tu vas krivim).... Krivim vas jos zbog FanArta ( sa tim ima vise veze Soprano), al ajde to je vas stvar, u zadnjih mjesec dana ja mislim samo da ih je 2-3 dobilo radove, a pogledajte koliko ima narucenih radova!!
Jos jednom vama svaka cast za ovaj forum, ali sad trebate se potruditi i da spasite ovaj forum od pojedinih SPAMERA, da realno odredjujete i smodove i neke druge rankove.....
Razor je dobio ban zbog nepoštivanja pravila, svoje SM pozicije i mnogo drugih stvari o kojim nebih sada..

Meni nemoj govoriti u vezi Fan Arta i ostalih pod-foruma molim te, jer rado bih vam napravio tu uslugu, ali nažalost ne slažemo se svi isto u admin ekipi oko toga. Soprano se boji da će nekoliko ljudi otiči ako uklonimo Fan Art pod-forum, ali bolje je i to nego da počnu odlaziti ostali Balkanski skripteri, maperi i ostali.

Super Moderatori.. M-Gun možda stvarno pretjera sa spamom ponekad, ali pomoć ćemo njemu kao i svim ostalim korisnicima da se to ne bude više dešavalo, jer u pravu si - u zadnje vrijeme se je počelo spamati previše. Ne vidim problema kod korisnika ExtremePower - istina je da nije profesionalac u PAWN jeziku, ali barem se trudi pomoći ostalima i aktivan je.
Nik Delgadu smo ponudili SM rank ali ga je odbio, Chris mi je rekao da zbog toga Å¡to nema vremena, ne znam da li je to istina.

Citat: ♫♪ Elmedin â™, ♪♫ poslato Maj 27, 2010, 17:23:36 POSLE PODNE
Jel smeta moj avatar i userbar, da znam ??
Ne, rekli smo da to nije protiv pravila. Radi mene možeš staviti još 100 Zlatnih Ljiljana, samo da ti potpis ne bude prevelik.
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 17:25:53 POSLE PODNE od Don Correlli

Ludi Grad

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 17:24:42 POSLE PODNE
Razor je dobio ban zbog nepoštivanja pravila, svoje SM pozicije i mnogo drugih stvari o kojim nebih sada..
To je sasvim OKE....

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 17:24:42 POSLE PODNE
Meni nemoj govoriti u vezi Fan Arta i ostalih pod-foruma molim te, jer rado bih vam napravio tu uslugu, ali nažalost ne slažemo se svi isto u admin ekipi oko toga. Soprano se boji da će nekoliko ljudi otiči ako uklonimo Fan Art pod-forum, ali bolje je i to nego da počnu odlaziti ostali Balkanski skripteri, maperi i ostali.
Pa to i jeste problem i to sam naglasio gore, da mu je stalo da ne ode njih 3-4 (koji su uglavnom i najveci spameri), a nije mu stalo do ovakvih kao sto je djuro (govorim za ovaj FORUM-jer svi znamo da je djuro na CH-u  ;D )

Citat: Don Correlli poslato Maj 27, 2010, 17:24:42 POSLE PODNE
Super Moderatori.. M-Gun možda stvarno pretjera sa spamom ponekad, ali pomoć ćemo njemu kao i svim ostalim korisnicima da se to ne bude više dešavalo, jer u pravu si - u zadnje vrijeme se je počelo spamati previše. Ne vidim problema kod korisnika ExtremePower - istina je da nije profesionalac u PAWN jeziku, ali barem se trudi pomoći ostalima i aktivan je.
Nik Delgadu smo ponudili SM rank ali ga je odbio, Chris mi je rekao da zbog toga Å¡to nema vremena, ne znam da li je to istina.
Da, jeste odbio, u razgovoru sam sa njim, ali opet mislim da ste imali boljih rjesenja  ;)

nastoe

Opet idete u OFF topic, Djuro nas sta i ja sve aktivnije razmisljam, ako samo napisem da napustam znam da to necu napraviti ali ako pobrisem acc znam da vise necu doci, u zadnji par dana sam smanjio neaktivnost bas iz razloga sta ljudi pljuju po svima, pogledaj malo ORG. forum sa:mp-a tamo objavi mapu sa "1" objektom i svi mu kazu "Dobro za pocetak" itd. a tu bi mu psovali, smijali mu se i svasta primjetio sam da i mnogi mene smatraju da sam tu samo kako bih se pravio vazan ili nesto jer ja necu reci tko sam u stvari ali to nije niti vazno, ako sada idem prozivati jedan server koji mi je jako iritantan mogu reci gadi mi se kakvg "SUB-ownera" ima onda bi mi psovali svi i tako bi samo dokazali rjeci od Djure. Po meni si ti najpametniji, a nadam se da cu se uskoro i ja opametiti, ne smatram da su correlli i sop. krivi NE oni su ovaj forum doveli do savrsenstva i onda dodu neki klinci koji misle da su frajeri ili nes. kao PANDA i onda pocne pljuvati po svakome itd. Jadno. Ali isto kao i Djuro kazem, ne nagovaram da napustitie ovu zajednicu nego bas da malo bolje pogledamo ili da jednostavno uklonimo ljude koji se rugaju itd.

CitatNe vidim problema kod korisnika ExtremePower - istina je da nije profesionalac u PAWN jeziku, ali barem se trudi pomoći ostalima i aktivan je.
Meni nije ispod casti priznati da sam nov u PAWN netko tko se bavi nekoliko god. sa time kao ti correlli ili ja koji se bavim 4mj. a gle sta sam sve naucio, napravio sam mode od > 0 < koji je imao preko 15.000 linija i ponosim se svojim napredkom i vjerujem da cu uskoro sve vise i vise znati, evo sada sam poceo raditi na MySQL bazama umjesto dini, dudb i odlicno se snalazim tako da mi misljenje drugih nije vazno ali opet da govorim da znam sve, neznam niti cu ikad znati jer nitko nezna sve.Ali opet da kazem da sam neki NJUNJO u PAWN, nisam. A na balkanu ja znam samo 5/6 profesionalaca, Ti, Djuro, Dujma, Dajgoro, JoeBullet i to je to
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 17:43:59 POSLE PODNE od ExtremePower

a sto da kazem...najbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila...Extreme ti si za mene super lik..odlicno scriptas i cestitam na SM...
FREE MAPPER

Mislim stvarno, nadam se da ce soprano bar sad shvatit da treba poduzet neke mjere...makar i 10 clanova otislo bolje to nego da otidu nei profesionalci u pawn jeziku, naprimjer djuro, neki jos stvarno neznate koga ste izgubili...

nastoe

Citat: {CH}Baty poslato Maj 27, 2010, 17:39:15 POSLE PODNE
a sto da kazem...najbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila...Extreme ti si za mene super lik..odlicno scriptas i cestitam na SM...
Hvala samo nije tema o meni.
Citatnajbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila.
Vidis da se SOP. & Correlli trude ali nemozes, balkan je balkan

pa zasto se vi toliko zabrinjavate oko toga. Pogledajte pod moje postove malo na kojima sam ja podforumima aktivan od 1.1.2010. pa ce te viditi da je vecinom offtopic i nesto malo ostalo. Ja sam ovdje dosao u 2 mjesecu rada foruma i dosao sam sa razlogom da naucim i tada sam nesto sitno bio i skriptao i bio sam aktivan po cijelom forumu... Onda sam prestao raditi i malo sam komentirao mape i pomagao drugima, ali pogledajte npr. za moje komantare na izrade mape, ako je ideja dobro, ali bas kako je ispalo nije najbolje, ja nikad nisam napisao da je sranje nego sam rekao sta bi trebao mozda napraviti da bude bolje....

I Ex i zero su napisali

CitatAli isto kao i Djuro kazem, ne nagovaram da napustitie ovu zajednicu nego bas da malo bolje pogledamo ili da jednostavno uklonimo ljude koji se rugaju itd.

Ode pola foruma u tri lijepa auta :D

Citat: {CH}Baty poslato Maj 27, 2010, 17:39:15 POSLE PODNE
a sto da kazem...najbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila...Extreme ti si za mene super lik..odlicno scriptas i cestitam na SM...

ako nemas sta za rec odleprsas od teme :S sve pocinje sa ovakvim komentarima kao tvojim :D


======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ma trebalo bi malo postroziti pravila, da za spam se dobiva nekakva opomena itd. ugl. oni koji previše spamaju oni nemaju pojma o skriptanju koliko ja vidim...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ludi Grad

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:41:29 POSLE PODNE
Mislim stvarno, nadam se da ce soprano bar sad shvatit da treba poduzet neke mjere...makar i 10 clanova otislo bolje to nego da otidu nei profesionalci u pawn jeziku, naprimjer djuro, neki jos stvarno neznate koga ste izgubili...
E tako je Chris...To govorim cijelo vrijeme, ali......

Citat: ExtremePower poslato Maj 27, 2010, 17:41:42 POSLE PODNE
najbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila. Vidis da se SOP. & Correlli trude ali nemozes, balkan je balkan
Ne znam sta bi ti rekao, kako mozes ti, chris, ja, nik, correli itd itd.... Tako mogu i drugi!!!

nastoe

Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 27, 2010, 17:44:24 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:41:29 POSLE PODNE
Mislim stvarno, nadam se da ce soprano bar sad shvatit da treba poduzet neke mjere...makar i 10 clanova otislo bolje to nego da otidu nei profesionalci u pawn jeziku, naprimjer djuro, neki jos stvarno neznate koga ste izgubili...
E tako je Chris...To govorim cijelo vrijeme, ali......

Citat: ExtremePower poslato Maj 27, 2010, 17:41:42 POSLE PODNE
najbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila. Vidis da se SOP. & Correlli trude ali nemozes, balkan je balkan
Ne znam sta bi ti rekao, kako mozes ti, chris, ja, nik, correli itd itd.... Tako mogu i drugi!!!
Ne razmisljaju svi kao mi, pogledaj npr. ovu Tequilu mi bas pricamo o tome, a on spama NON stop, ovo mu je ja mislim 15 komentar u ovoj temi i svaki je [cenzura]i i nema nekog velikog znacenja. Ali njemu je samo vazno da on ima 500 postova VAUUUU sada je on vise vrjedan od onog sa "1" post
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 17:48:52 POSLE PODNE od ExtremePower

Citat: ExtremePower poslato Maj 27, 2010, 17:46:16 POSLE PODNE
Citat: [LG] $°-°PaYnE°-°$ poslato Maj 27, 2010, 17:44:24 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:41:29 POSLE PODNE
Mislim stvarno, nadam se da ce soprano bar sad shvatit da treba poduzet neke mjere...makar i 10 clanova otislo bolje to nego da otidu nei profesionalci u pawn jeziku, naprimjer djuro, neki jos stvarno neznate koga ste izgubili...
E tako je Chris...To govorim cijelo vrijeme, ali......

Citat: ExtremePower poslato Maj 27, 2010, 17:41:42 POSLE PODNE
najbolje bi bilo da se uvedu 100% stroga pravila. Vidis da se SOP. & Correlli trude ali nemozes, balkan je balkan
Ne znam sta bi ti rekao, kako mozes ti, chris, ja, nik, correli itd itd.... Tako mogu i drugi!!!
Ne razmisljaju svi kao mi, pogledaj npr. ovu Tequilu mi bas pricamo o tome, a on spama NON stop, ovo mu je ja mislim 15 komentar u ovoj temi i svaki je [cenzura]i i nema nekog velikog znacenja. Ali njemu je samo vazno da on ima 500 postova VAUUUU sada je on vise vrjedan od onog sa "1" post

Da ti iskreno recem mene boli *urac za postove meni to nema nikakvo znacenje...ali sad se necu svadati jer mi je toga dosta
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Ovdje mogu napraviti nesto samo Soprano i Correlli, Soprano najvise..ali ja vam kazem...ako jos jedan super skripter otiđe, ja ču riskirat ovaj svoj status i obrisaat račune nekima ovdje...tada ce vjerovatno i mene banat itd, ali znat cu da sam napravio dobru stvar...
Poslednja Izmena: Maj 27, 2010, 17:53:08 POSLE PODNE od ♫◄Chris►♪

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:52:52 POSLE PODNE
Ovdje mogu napraviti nesto samo Soprano i Correlli, Soprano najvise..ali ja vam kazem...ako jos jedan super skripter otiÄ'e, ja ču riskirat ovaj svoj status i obrisaat račune nekima ovdje...tada ce vjerovatno i mene banat itd, ali znat cu da sam napravio dobru stvar...
e chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
nece te banat ako napravis DOBRI stvar a ako banas noobove napravio si ju

Citat: antfuce poslato Maj 27, 2010, 18:14:43 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:52:52 POSLE PODNE
Ovdje mogu napraviti nesto samo Soprano i Correlli, Soprano najvise..ali ja vam kazem...ako jos jedan super skripter otiÄ'e, ja ču riskirat ovaj svoj status i obrisaat račune nekima ovdje...tada ce vjerovatno i mene banat itd, ali znat cu da sam napravio dobru stvar...
e chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
nece te banat ako napravis DOBRI stvar a ako banas noobove napravio si ju
To ti mislis, Correlli bi mi jos oprostio jer se slaze u vecini samnom, ali ipak je Soprano ovdje glavni i o takvim stvarima moramo njega pitat...

Citat: antfuce poslato Maj 27, 2010, 18:14:43 POSLE PODNE
Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 27, 2010, 17:52:52 POSLE PODNE
Ovdje mogu napraviti nesto samo Soprano i Correlli, Soprano najvise..ali ja vam kazem...ako jos jedan super skripter otiÄ'e, ja ču riskirat ovaj svoj status i obrisaat račune nekima ovdje...tada ce vjerovatno i mene banat itd, ali znat cu da sam napravio dobru stvar...
e chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
nece te banat ako napravis DOBRI stvar a ako banas noobove napravio si ju

Pa kad bi bano n00bove otišla bi oko 10/15 članova, a to se ne isplati...
Citate chris chris da sam ja na tvom mjestu nebi bilo noobova tu
Pa lako je to pričati kad nisi, a teško za uradit kad jesi :D ako shvataš šta sam htio reči :D