Balkan-Paradise [ BP ] GameMode

Započeo мσмαк. ^ [5]., Maj 10, 2010, 13:12:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Poseticu vas zbog internet kluba  D:
Edit:Administrator Xardas necu ni gledati  :-\ :)
Poslednja Izmena: Maj 30, 2010, 19:55:55 POSLE PODNE od bugi97
Panda,Razor FTW

Citat: bugi97 poslato Maj 30, 2010, 19:53:48 POSLE PODNE
Poseticu vas zbog internet kluba  D:
Edit:Administrator Xardas necu ni gledati  :-\ :)

Odgovori na Personal Message

Citat: ♫♪ Elmedin â™, ♪♫ poslato Maj 30, 2010, 19:05:15 POSLE PODNE
SviÄ'a mi se :)

hehe i meni  :D  Thx
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Pošto nije uobičajeno da se server otvori u LV preporučujem vam da napravite opširan GPS da bi se ljudi mogli lakše snaći :D

Citat: ♫♪ Elmedin â™, ♪♫ poslato Maj 30, 2010, 20:18:14 POSLE PODNE
Pošto nije uobičajeno da se server otvori u LV preporučujem vam da napravite opširan GPS da bi se ljudi mogli lakše snaći :D

Da, kao što sam i napisao, SVE se može pronaći putem gps-a. Kupovina auta, Posta, Vjecnica, PD, FBI, Poslovi Svi.....
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Sretno sa serverom...daj više ip da vidim kakvo pošto po opisu nmg da vjerujem kolko je stavarn RP

super server narocito mi se svidja ovo sa Int . Caffe-om :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: apocolcase poslato Jun 30, 2010, 13:24:44 POSLE PODNE
Sretno sa serverom...daj više ip da vidim kakvo pošto po opisu nmg da vjerujem kolko je stavarn RP

Hvala, a IP će te svi dobiti kada se server otvori, jer sada je samo na kućnom i stalno se radi na GM-u i na detaljima koji će poboljšati Role-Play.

Citat: Hummer^ poslato Jun 30, 2010, 13:33:30 POSLE PODNE
super server narocito mi se svidja ovo sa Int . Caffe-om :D

hehe, da, Haris radi na tome i potrudit će mo se da bude Å¡to viÅ¡e igara i da sve bude kao u pravom životu.   ; )






Evo, kada ste već refreshali temu, i ja ću malo da update-am i da vas obavjestim o novim stvarima u GM-u   : )


*** Napravljene "KLIK Kapije" ***


Opis :
Kapije se viÅ¡e neće otvarati na dosadnu komandu /otvori, nego ako ste u autu, sve Å¡to trebate uraditi je prići kapiji, trubnuti i stražar će vas primjetiti i otvoriti vam vrata. Kapije se automatski zatvaraju. Ukoliko niste u autu, morat će te kucati /otvori. 

Napomena : Ne trubite na slovo "H" nego na "Lijevi Klik" mišem dok ste u autu.



*** Butici ***

Opis : Sada se odjeća kupuje mnogo jednostavnije! Sve Å¡to trebate uraditi je klikati Desnim dok ne doÄ'ete do željenog skina i onda Lijevi klik za kupiti.


*** "Dialogizacija :D" ***

Opis : Sveee je u dialozima!  Radi boljeg i lakÅ¡eg snalaženja, skoro sve je u dialogu !
       - Sistem podizanja para sa bankomata su u dialogu i samo trebate ukucati koliko para želite podići.
       - GPS je dialog i može se veoma lagano naći željenu lokaciju
       - Login / Register je u dialogu
       - Kupovina Mobitela je u dialogu
       - I joÅ¡ mnogo toga! ( Nisam kod kuće, pa nisam u mogućnosti ući na server i pogledati... Drugi put ću to objaviti  (: )


*** Tutorial ***

Opis : Ovo je samo nagovjeÅ¡taj kakav će tutorial da bude, jer se na tome joÅ¡ nije radilo, ali će se doći najvjerovatnije i do toga, kada Haris bude i ako bude imao vremena. Znaći, Neće biti dosadan tutorial, sa kojega jedva čekate da siÄ'ete ! Puno truda je uloženo u to i trebalo bi mi viÅ¡e vremena da vam tačno opiÅ¡em kakav će da bude, samo znajte da kada se zavrÅ¡i, objavit ću video tako da sve vidite  : )


TakoÄ'er tu su i sistem teretane i treniranja u kojem vam pusti film u kojem vi trenirate....Biti će i puno kuća sa textdrawom... Obračali smo pažnju i na cijene koje će biti prilagoÄ'ene pravom životu itd... Kasnije ću dodati joÅ¡ toga, ne mogu sad da se sjetim, jer se u zadnje vrijeme svaÅ¡ta dodaje  :$



Objavio i uredio : Alen Mekić
Skripter : Haris Hadzic




Vaš Balkan-Paradise Team.


Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

pa kad se otvara to cudo u PM vise










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Citat: Hummer^ poslato Jun 30, 2010, 17:13:50 POSLE PODNE
pa kad se otvara to cudo u PM vise

Polaaaako   ; )  Da li si možda primjetio da se u zadnje vrijeme otvara 1000 servera i propadaju veoma brzo ?  Razlog tome je Å¡to otvore server a ni ne zavrÅ¡e gamemode! Mi želimo da server bude odličan i sa Å¡to manje bugova, zato ne žurimo nigdje.  Trenutno smo u fazi "primanja prijedloga", tako da ako imate prijedlog za naÅ¡ server, sa kojim možemo poboljÅ¡ati RP i zabavu, recite nam i mi ćemo ga razmotriti i ostvariti ako je neÅ¡to dobro  ; )  Malo tačnije o samom otvaranju servera vam može reći Haris, jer on radi na GM-u ( On je gl. skripter ), i on zna kad će otp. biti otvorenje  ; )

Pozdrav.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Vidim da vam je stalo do servera, a ovo sve izgleda odlično, mislim da će te uspjeti


A tesko je dovuci igrace sada, jer svi trce samo za adminom..al nema veze sretno vam...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

po opisu bi ovo mogao biti jedan od jacih GM-ova










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Alen je takoÄ'er zaboravio spomenuti Casina koja su uraÄ'ena... Moći će se pokerati, igrati black jack, roulette i td... Trenutno je igra padobranca na usavrÅ¡avanju, vjerovatno ću joÅ¡ neku igricu skontat ako se sjetim a ako imate neke prijedloge postajte ih ovdje...


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Harise pitanje za tebe, naravno ako nije neka tajna jer mi se neda sada tražiti po tvom profilu... Koliko imaš godina u RL?

ON: Općenito, primjetio sam da ste veoma ozbiljno pristupili modu za razliku od većine "wanna be skriptera" što je za svaku pohvalu ;) . Uglavnom, doći ću vam na otvorenje pa ću vidjeti kakav je mod i sl. Sretno :)