Balkan-Paradise [ BP ] GameMode

Započeo мσмαк. ^ [5]., Maj 10, 2010, 13:12:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


veri najs diskripsn
srecno vam bilo  :)
Panda,Razor FTW

Hvala na pohvalama i finim željama   ;D  Sada sam malo slikao sve ovo Å¡to sam vam naveo u opisu, pa ću sutra malo EDIT temu i dodati slike.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


hvala vam svima puno.... :)


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

e momci, sorry za ovaj mali refresh... Koga interesuje dalji razvitak gamemode-a i ove zajednice, napravili smo i forum. Forum nije free, ali nismo kupili domenu jos.... ( To nam je sitnica, kad krene server i to cemo uzeti ).... 

Evo link foruma, svi ste dobrodosli. 

P.S.  I tamo smo mislili imati neki mali Fan Art, tako da se mozete i tamo prijavitii  ( ko je zainteresovan naravno. )  :)

  Balkan-Paradise Forum. Klikni me njezno !  ;););)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Nova domena za sad:

www.bp-rp.tk

ili kliknite ovdje:

Balkan Paradise Roleplay

Ps evo jedna vam slikica dodane sposobnosti na srv: vatra kupite novine i upljac u 24 / 7 i mozete zapaliti vatricu gdje god hocete te isto ima komanda za ugasiti je ;) evo vam slikica. ima jos mnogo toga za vise posjetite forum.



iYoko

Citat: [BP] AleeN ba! ^^ poslato Maj 17, 2010, 21:44:32 POSLE PODNE
e momci, sorry za ovaj mali refresh... Koga interesuje dalji razvitak gamemode-a i ove zajednice, napravili smo i forum. Forum nije free, ali nismo kupili domenu jos.... ( To nam je sitnica, kad krene server i to cemo uzeti ).... 

Evo link foruma, svi ste dobrodosli. 

P.S.  I tamo smo mislili imati neki mali Fan Art, tako da se mozete i tamo prijavitii  ( ko je zainteresovan naravno. )  :)

  Balkan-Paradise Forum. Klikni me njezno !  ;););)
Da vas nesto pitam... Ako je ovo SMF kak oonda nije free forum??  ???

Citat: Xardas poslato Maj 23, 2010, 17:04:51 POSLE PODNE
Nova domena za sad:

www.bp-rp.tk

ili kliknite ovdje:

Balkan Paradise Roleplay

Ps evo jedna vam slikica dodane sposobnosti na srv: vatra kupite novine i upljac u 24 / 7 i mozete zapaliti vatricu gdje god hocete te isto ima komanda za ugasiti je ;) evo vam slikica. ima jos mnogo toga za vise posjetite forum.



fino fino


[/quote]
Da vas nesto pitam... Ako je ovo SMF kak oonda nije free forum??  ???
[/quote]

Gle, recimo da imas placeni hosting imas tmao cpanel i sve to sam napravis databasu i ostale sranja i sam uplodas forum i napravis. to nije free

a ako odes na stranicu smf 4 free pa tamo napravis ondosno gdje ti automatski napravi i imas one reklame gdje ti stalno skacu e to je free.

Ali opet u smisli SMF je free jer ga svi mogu koristiti public je to paket. :/

Nez kako da ti drukcije objasnim

Citat: Xardas poslato Maj 24, 2010, 10:50:02 PRE PODNE

Da vas nesto pitam... Ako je ovo SMF kak oonda nije free forum??  ???
[/quote]

Gle, recimo da imas placeni hosting imas tmao cpanel i sve to sam napravis databasu i ostale sranja i sam uplodas forum i napravis. to nije free

a ako odes na stranicu smf 4 free pa tamo napravis ondosno gdje ti automatski napravi i imas one reklame gdje ti stalno skacu e to je free.

Ali opet u smisli SMF je free jer ga svi mogu koristiti public je to paket. :/

Nez kako da ti drukcije objasnim
[/quote]
ali je smf besplatni forum...
ako i ne platis host,imas free hostove...

iYoko

Citat: Xardas poslato Maj 24, 2010, 10:50:02 PRE PODNE

Citat
Da vas nesto pitam... Ako je ovo SMF kak oonda nije free forum??  ???

Gle, recimo da imas placeni hosting imas tmao cpanel i sve to sam napravis databasu i ostale sranja i sam uplodas forum i napravis. to nije free

a ako odes na stranicu smf 4 free pa tamo napravis ondosno gdje ti automatski napravi i imas one reklame gdje ti stalno skacu e to je free.

Ali opet u smisli SMF je free jer ga svi mogu koristiti public je to paket. :/

Nez kako da ti drukcije objasnim
Pa onda kzes da nije besplatni hosting a ne forum... Forum je besplatan, hosting nije.
Poslednja Izmena: Maj 24, 2010, 11:17:46 PRE PODNE od iYoko

Ajd i tako je jednostavnije.

Al ako cemo opcenito o SMF to on je free :D


Update-ovao sam Opis servera, jer je i server update-ovan   ;)  Biti će brzo i otvoren.

Ovom prilikom se izvinjavam i za refresh, ali bolje i to nego da otvaram dva puta temu kao pojedinci   ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265