[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

1. Pa zapamtis rcon password i odes ingame i kucas /rcon login [password] i onda /makeadmin 0 1338
2. Odes u scriptfiles i nadjes svoj nick i pod AdminLevel stavis 1337 il koji vec oces

Dobar je mod nego imam jedan bag i nzm kako da ga popravim. Kad se log in i kad se spawn nista ne vidim samo nesto ispred mene i isao sam 3 puta relog i opet isto nista ne vidim jel zna neko sta je to?  ???

svaka cast odlican gm
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.

Citat: gonss.pwn poslato Decembar 10, 2010, 13:06:52 POSLE PODNE
1. Pa zapamtis rcon password i odes ingame i kucas /rcon login [password] i onda /makeadmin 0 1338
2. Odes u scriptfiles i nadjes svoj nick i pod AdminLevel stavis 1337 il koji vec oces

Hvala, sve je ok sad. :)

Evo, sad sam stvarno popravio bug sa registracijom.

Verzija 1.1


black_dota

los je mod
igrao sam na jednom serveru koji ga je imao

baza od pd i fbi spojene a ovamo u rl fbi i pd ko najveci neprijatelji
onda swat baza negde na brodu u pm

puno bugova

sjebani objekti ma sranje mod

ni correli nebi mogao da ga popravi koliko je mod bugan :s

taj sam mod radio prije godinu dana -.-, ono nije SWAT nego vosjska na nosacu aviona, a di ce biti? Na teretnom brodu ili mozda u seoskoj kuci?

Ma moze se popraviti dosta bugova,jedino mi je bilo [cenzura]o Groove street family u SF -.- ,ali i to je sve lako promeniti...
Poslednja Izmena: Decembar 13, 2010, 11:46:42 PRE PODNE od -GB-TurismoDrifter

A prije se zvalo Green banda ali su mi igraci glasali za GSF

Mod je sranje iiii
Poserem ti se lepo na mod i sve !!!
Glupane jedan glupi Kosovo nije drzava retarde !

Citat: roske poslato Decembar 21, 2010, 20:44:47 POSLE PODNE
Mod je [cenzura] iiii
Poserem ti se lepo na mod i sve !!!
[cenzura]ane jedan [cenzura]i Kosovo nije drzava retarde !


Mislim da si ti maloumna, poremecena osoba.......isto tako mislim da je ovo za BAN
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...


Kosovo je drzava ima vec. Ja ne znam koju ti kartu imas, tu si kartu vjerojatno ukrao njemcima i ocito nemos niti Sloveniju, niti Srbiju, Crnu goru, Kosovo, Makedoniju, BiH i Hrvatsku naci jer imas SFRJ na karti.