[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic


Jednostavno maknite MidoStream objekte, odete na convertFFS i convertate iz MidoStream na SA:MP CreateObject(mislim da se tako zove).

evo vam s ubacenim midostreamerom sam ja nisam testo jer mi je osla audio kartica i nmg uc u samp..trebalo bi radit..


download:  http://www.2shared.com/file/LSCh1Rb9/CroMafia_03b.html

Dobar mode,sry refresh ali zasto me spawna i ne vidim se?Znaci onaj zid lol...

izvinjavam s nesto sam morao probat pa sam ovdije
Poslednja Izmena: Novembar 20, 2010, 11:26:30 PRE PODNE od mafica

Jesi mozda u nekoj organizcaiji?

Ako jesi onda sam sjebo nesta sa interiorima. Promjeni faction xD

Ako nisi?

Nest ti nevalja sa grafickom


Patrick

kad si stavim admina u ftp nemogu vise login jer pise da je krivi pass..ako je moguce HELP!!

Cobra 11

Citat: Patrick poslato Decembar 01, 2010, 19:22:20 POSLE PODNE
kad si stavim admina u ftp nemogu vise login jer pise da je krivi pass..ako je moguce HELP!!
prvo moras downloadat/skinut svoj "acc"... znaci npr ti se ingame zoves Patrick,i sad odes u ftp, skines svoj acc....
onda promjenis svoj adm lvl u 1338,obirises acc na FTPu i uplaodas opet "novi acc"... ako ti nije jasno,skype/msn/xf je tu... u mom potpisu...

cristiane


Meni je dobar zato sto je u SF a tesko je naci samo mi se neke stvari nisu svidjale i promenio sam ih,i dodao dobre FS i dosta stvari,i na kraju ispadne dobar mod  8)

Citat: cristiane poslato Decembar 01, 2010, 20:09:05 POSLE PODNE
Obican edit nesvidja mi se  8)

Pa i CH je edit! Jesi - necu vrijedat. Ne svida ti se zato jer je LS-u, sta ce LS dojadio mi je LS. Vec 3 godine na balkanu je samo LS. Ja ga izbjegavam jer znam da igraci vole nesta novo, a ne jedno te isto stalno!

cristiane

Citat: BrunoHP poslato Decembar 02, 2010, 09:57:15 PRE PODNE
Citat: cristiane poslato Decembar 01, 2010, 20:09:05 POSLE PODNE
Obican edit nesvidja mi se  8)

Pa i CH je edit! Jesi - necu vrijedat. Ne svida ti se zato jer je LS-u, sta ce LS dojadio mi je LS. Vec 3 godine na balkanu je samo LS. Ja ga izbjegavam jer znam da igraci vole nesta novo, a ne jedno te isto stalno!
Neznas ni ti sta si sad rekao
Ovaj mode sam prije skidao kad sam tek dosao na BS medjutim imas bug odma na spawnu tako da dalje nisam nist ni provjeravao....
Sto se tice lokacija SF mi je malo glup grad inace najvise volim LV takodje radim i mode u LV za svoj server koji ce uskoro biti otvoren

znam da imam bug, prvo pogrijesite password i onda upisite tocan. Ili prebacite login iz OnPlayerConnect u OnPlayerRequestClass

Ee.. Napravio sam sve, ali kako da InGame sebi dam admina il gde to vec ide?

Hitno pomoc.