Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Shockâ,,¢ poslato Oktobar 23, 2012, 20:29:29 POSLE PODNE
Kako se zove spanski svaler?
- KRESO DE STIGO.

AAHAHAHHAHHAHAHAHHA... xD
Hahahahaha majstor:D

Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Oktobar 23, 2012, 20:09:23 POSLE PODNE
Haskee gledam malo tvoje postove i mislim si... Decko nemas ti pametnijeg posla.. Na svaki zahtjev kad netko nekog scriptera/dizajnera trazi svugdje se javljas... Stavi si u sig "Haske Golac: U sve se mjesa!"
Hhhhhh upravo to!

RazmiÅ¡ljate li vi ikada o budućnosti (ne mislite da se derem na nekoga ili da ga vrijeÄ'em ili neÅ¡to drugo,već samo onako razmiÅ¡ljanje)?  Å ta ćete biti kada budete imali 20 godina? Gdje ćete biti? Hoćete li biti prosjak na ulici ili voditi neku uspjesnu kompaniju? Stvarno se ja nekad sjebem kada se tako zapitam,uglavnom poceo sam polako skupljati novac da mogu sa 19ak godina otići u Englesku ili u Americke Drzave (tecno govorim engleski jezik pa zbog toga),jer ovdje je teÅ¡ko doći do hljeba (a i ako nadjete posao sekunda je da budete otpusteni kao 'tehnicki visak'),kako svaki dan prolazi sve je gore i gore stanje barem tako kod nas u glavnom gradu Bosne i Hercegovine,ali ćuo sam da je takvo stanje i na cjelom Balkanu.  ::)
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 21:53:34 POSLE PODNE od Tvrtko






Citat: Tvrtko poslato Oktobar 23, 2012, 21:51:32 POSLE PODNE
RazmiÅ¡ljate li vi ikada o budućnosti (ne mislite da se derem na nekoga ili da ga vrijeÄ'em ili neÅ¡to drugo,već samo onako razmiÅ¡ljanje)?  Å ta ćete biti kada budete imali 20 godina? Gdje ćete biti? Hoćete li biti prosjak na ulici ili voditi neku uspjesnu kompaniju? Stvarno se ja nekad sjebem kada se tako zapitam,uglavnom poceo sam polako skupljati novac da mogu sa 19ak godina otići u Englesku ili u Americke Drzave (tecno govorim engleski jezik pa zbog toga),jer ovdje je teÅ¡ko doći do hljeba,kako svaki dan prolazi sve je gore i gore stanje.  ::)
Gledaj mnogi ovdje ne vide zivot dalje od SA:MP-a tako da ce zanemarit ovaj post, postavite si pitanje. Kakvo je sada stanje ovdje i pitajte se kako ce bit za 5-10 godina ako ce se nastavit kao i sad bit cemo u jos gorem stanju nego sad... Ja idem za racunalnog tehnicara za strojarstvo i poslije kanim na fax, a poslije faxa cemo vidjet...
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 21:55:41 POSLE PODNE od [DH:RP]Accardo.css

A ja mislim..
Da ovdje mnogi još neshvataju život i sanjaju/maštaju.. lijepo je vidit al mi je žao što će se razočarat.
btw a tek će vidit kad budu imali 19-20 god. možda i godinu/dvije + :)

A još žalosnije je to što govore da im je samp unišitio život.. ajmo se ljudi ouzbiljit pa malo promislit prije pisanja ili bar proučit nepoznate riječi.

Ma ko misli da će živjeti od igrice neka se odmah teleportira u pičku lijepu materinu. Sada će sigurno svi reći pa kako ovaj,kako onaj dobijaju pare. Pa Å¡ta ako dobijaju? Ali tu je trebalo godine i g odine truda i opet im to nije stalni "posao" već zanimacija odakle uzimaju neÅ¡to novca. Jebo SA-MP,to je isključivo zanimacija za ubijanje vremena. Nebih da preseravam toliko,ali opet druže znam viÅ¡e osoba koje nemaju posao ili koje rade ilegalno ("na crno") nego koji rade legalno. Znate onu pjesmu od Dubioze (USA)? I want to fly over like a rocket from the Balkans,I want to start all over and turn a new page. Samo treba bježati sa Balkana jer se ovdje neće joÅ¡ dugo,dugo niÅ¡ta mjenjati,a ja ne namjeravam sjebati svoj život dok se neÅ¡to promjeni. Ovo klinci ispod 15ak godina neće ni razumjeti o ćemu pričam,ali jebiga Å¡ta ću im vidjet će kada doÄ'e dan da moraju razmiÅ¡ljati o svojoj budućnosti jer neće biti roditelja koji će ga podupirati (barem meni je tako,meni je otac umro kada sam imao 10 godina i sada zivim sa mamom,a mama prica penziju i moze mi davati novac dok god se ja skolujem,a sta cu poslje?)

PS: Karino jesi pročitao PM? ;D Zezam te malo xD.
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 22:04:10 POSLE PODNE od Tvrtko






evo za mjesec dana napunit ću 21. god. radim već dvije godine(nebrojim onih 4-5 prije toga a bile su puno gore).
Malo je onih koji zarade od ovoga a 98% je onih kojima to nije cilj. NaÄ'em vremena i za fb i za učenje i za BS i za svaÅ¡ta neÅ¡ta.  :D
Nekažem da mi je ovo uništilo život jer takva rečenica nema smisla, a zašto? to sam objasnio u svom prethodnom postu.

Citat: Tvrtko poslato Oktobar 23, 2012, 21:58:48 POSLE PODNE
Ma ko misli da će živjeti od igrice neka se odmah teleportira u pičku lijepu materinu. Sada će sigurno svi reći pa kako ovaj,kako onaj dobijaju pare. Pa šta ako dobijaju? Ali tu je trebalo godine i g odine truda i opet im to nije stalni "posao" već zanimacija odakle uzimaju nešto novca. Jebo SA-MP,to je isključivo zanimacija za ubijanje vremena. Nebih da preseravam toliko,ali opet druže znam više osoba koje nemaju posao ili koje rade ilegalno ("na crno") nego koji rade legalno. Znate onu pjesmu od Dubioze (USA)? I want to fly over like a rocket from the Balkans,I want to start all over and turn a new page. Samo treba bježati sa Balkana jer se ovdje neće još dugo,dugo ništa mjenjati,a ja ne namjeravam sjebati svoj život dok se nešto promjeni.

PS: Karino jesi pročitao PM? ;D Zezam te malo xD.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 23, 2012, 21:58:39 POSLE PODNE
A ja mislim..
Da ovdje mnogi još neshvataju život i sanjaju/maštaju.. lijepo je vidit al mi je žao što će se razočarat.
btw a tek će vidit kad budu imali 19-20 god. možda i godinu/dvije + :)

A još žalosnije je to što govore da im je samp unišitio život.. ajmo se ljudi ouzbiljit pa malo promislit prije pisanja ili bar proučit nepoznate riječi.

Stvarno se slazem sa vama....
Ali ipak ljudi gledajte svoj zivot sta vas zanimaju ovi maloumnici koji sami sebi unistavaju zivot i misle da su nesto postigli...
Kako god vi imate bolji zivot od njih(tih maloumnika)...
Moj savjet: zajebite to i citav ovaj samp...
Neki su to svatili preozbiljno i za sampom provedu 24/7.....
Ne razmisljaju sta ce raditi za par godina i kako ce svoju porodicu osnovati...

Pa jbt nije te neko pravio da se igras do svoje 30-te godine, pravili su te bas iz razloga da produzis njihove gene malouniku...(ovo "maloumniku" se misli na... ma znate vi na koju "djecu" se to misli ;) ).....

Odnosi se na Karike: Ma razumijem ja sve to,hvala Bogu pa barem imaÅ¡ posao i to ti je hljeb u rukama. Odnosi se na ostale: Ali znam veliki procenat ljudi koji su u inostranstvu uspjeli sa životom. Dobili obitelj,imaju posao,imaju kuću,auto i to im je sretan život. A Å¡ta ću ovdje bez posla,stana,jarana ni volana da vozim? Pa raÄ'e ću u Engleskoj da prosim ako niÅ¡ta. -.-
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 22:11:06 POSLE PODNE od Tvrtko






Citat: Tvrtko poslato Oktobar 23, 2012, 21:51:32 POSLE PODNE
RazmiÅ¡ljate li vi ikada o budućnosti (ne mislite da se derem na nekoga ili da ga vrijeÄ'em ili neÅ¡to drugo,već samo onako razmiÅ¡ljanje)?  Å ta ćete biti kada budete imali 20 godina? Gdje ćete biti? Hoćete li biti prosjak na ulici ili voditi neku uspjesnu kompaniju? Stvarno se ja nekad sjebem kada se tako zapitam,uglavnom poceo sam polako skupljati novac da mogu sa 19ak godina otići u Englesku ili u Americke Drzave (tecno govorim engleski jezik pa zbog toga),jer ovdje je teÅ¡ko doći do hljeba (a i ako nadjete posao sekunda je da budete otpusteni kao 'tehnicki visak'),kako svaki dan prolazi sve je gore i gore stanje barem tako kod nas u glavnom gradu Bosne i Hercegovine,ali ćuo sam da je takvo stanje i na cjelom Balkanu.  ::)

Ja ću biti Karike

@GangnamStyle, nisam baÅ¡ govorio o sampu al ajd..  :)
@Tvrtko, Upravu si, samo još uvijek vjerujem da nisi shvatio sve to skupa.. kako je to zapravo.
@Hitman, al kad porasteÅ¡!  :-*  :D

Ma jebe mi se za balavce, i oni će se jedan dan poceti pitati isto što i mi sada. Šta će učiniti od svoga života? Nećete živjeti od roditelja cjeli život,treba se osamostaliti. Osnovati svoju obitelj,za mene će biti djeca najveći uspjeh u životu. :(






Ma jarane pusti njih.. ja im objaÅ¡njavam a oni tvrdoglavi  :D
ÄŒim vide pi.čku da preÄ'e preko ulice padnu u depresiju..