Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 23, 2012, 18:35:21 POSLE PODNE
a to Å¡to sjedite u zdanjoj klupi i javljate se samo kad prozove? to niÅ¡ta, a?  :D :D

Haha jesi ti lud? i kad me prozove samo govorim "Neznam" :D

Citat: [VG]SpawneR ^.- poslato Oktobar 23, 2012, 18:09:05 POSLE PODNE
Ekstra ... opsovao sam nastavnici engleskog sve zivo i izaso sa casa i dobio ukor  >:( >:( >:( >:( >:( >:( aaa

Ja kad sam moju profesorku engleskog ispickarao, ama bas svasta joj rekao i to pred razrednom dobio sam 3 iz vladanja, jos pusten taj dan kuci, pa sam se izlezavao  :D

...Neno...

Karike je bio odlican u skoli,ako cemo gledati kako idu ocjene u Njemackom,5 je najgora a karike je uvjek bio petak  :D

Citat: Skripter/dizajner poslato Oktobar 23, 2012, 18:57:31 POSLE PODNE
Jbt nadrogiro sam se   neki mali dječaci rekli da sam puÅ¡io cigare omggg to učiteljici uhhh jesam nadrlj0 :D
opet danas zadnji čas nije ništa mi uradila niti govorila :D

Nadrogiro? :D

Citat: Skripter/dizajner poslato Oktobar 23, 2012, 19:22:56 POSLE PODNE
Citat: [BG]Mayer poslato Oktobar 23, 2012, 19:16:43 POSLE PODNE
Citat: Skripter/dizajner poslato Oktobar 23, 2012, 18:57:31 POSLE PODNE
Jbt nadrogiro sam se   neki mali dječaci rekli da sam puÅ¡io cigare omggg to učiteljici uhhh jesam nadrlj0 :D
opet danas zadnji čas nije ništa mi uradila niti govorila :D

Nadrogiro? :D
Jok stasi mislio ispusio se 2 kutije drine lajt i traveee

Misliš napušio si se,a ne nadrogiro.

Citat: [VG]SpawneR ^.- poslato Oktobar 23, 2012, 19:29:41 POSLE PODNE
haske ne lupetaj da ti smes cigare da pusis... Jos iz ljuske jajeta nisi izaso ti ces da pusis  :-\

To je Haske?  HAHAHAHHAAHHA Pa ti niti 8 godina nemaÅ¡.

Citat: Skripter/dizajner poslato Oktobar 23, 2012, 19:34:49 POSLE PODNE
siguran si? 2001 sam godište ne lupetaj
lol imas 11 godina i ti pusis cigare ? lol :D
Follow me na Instagram @sixmatic



Joj djete ne sramoti se bogati. Ako pušiš puši sebi i sebi šteti zdravlju. Inaće ko stvarno puši njega bi u jednu ruku sramota bilo to reći,a ne poput tebe ti po forumu još pišeš. I ti si sad faca ako si 2001 godište i pušiš,djete nešto treniraj okani se toga nemaš ništa od toga samo možeš rak popušiti. To ti je moj prijateljski savjet.






Citat: Tvrtko poslato Oktobar 23, 2012, 19:47:44 POSLE PODNE
Joj djete ne sramoti se bogati. Ako pušiš puši sebi i sebi šteti zdravlju. Inaće ko stvarno puši njega bi u jednu ruku sramota bilo to reći,a ne poput tebe ti po forumu još pišeš. I ti si sad faca ako si 2001 godište i pušiš,djete nešto treniraj okani se toga nemaš ništa od toga samo možeš rak popušiti. To ti je moj prijateljski savjet.
E točno to!

ama lik uopste ne pusi :D oce biti faca na forumu hahaha  :D
Follow me na Instagram @sixmatic


Citat: gtigamingfikus poslato Oktobar 23, 2012, 19:51:43 POSLE PODNE
zaradio danas 200 e prodao mod :D
koji mod si prodo
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Haskee gledam malo tvoje postove i mislim si... Decko nemas ti pametnijeg posla.. Na svaki zahtjev kad netko nekog scriptera/dizajnera trazi svugdje se javljas... Stavi si u sig "Haske Golac: U sve se mjesa!"