Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.






Citat: Homeboy. poslato Oktobar 22, 2012, 19:57:08 POSLE PODNE
Uhhh evo i mene nemam vremena ŠKOLA brate jebe nisam još naučio 5 lekcija iz Vjeronauke hahah dobijam keca u dnevnikkk :)
valjda imenik
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Pita učiteljica Pericu pred čitavim razredom: Perice, šta radi tvoj tata?
Perica: Pa, moj tata je muška striptizeta, radi u jednom gej klubu i ako neke čike plate, onda idu u sobu i seksa se sa njima...

Učiteljica se zaprepasti i izvede Pericu napolje i pita ga: Je li to stvarno tačno?
Perica: Ma nije učiteljice, moj tata je fudbaler i igra za reprezentaciju Srbije, ali me bilo sramota da kažem pred djecom!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 22, 2012, 20:36:33 POSLE PODNE
Pita učiteljica Pericu pred čitavim razredom: Perice, šta radi tvoj tata?
Perica: Pa, moj tata je muška striptizeta, radi u jednom gej klubu i ako neke čike plate, onda idu u sobu i seksa se sa njima...

Učiteljica se zaprepasti i izvede Pericu napolje i pita ga: Je li to stvarno tačno?
Perica: Ma nije učiteljice, moj tata je fudbaler i igra za reprezentaciju Srbije, ali me bilo sramota da kažem pred djecom!
zasto nebismo pobjedili Hrvate
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

ja nemog vjerovat sta ovi od legendarnog bioshocka rade -.-
uzas
a ni 2 nije puno bolja, samo mi je onaj harvest sa malim sestricama odlican

idem ponovno u prelazak prvog dijela, ujedno moje prve igre na novom kompu <3

Citat: Gotti747 poslato Oktobar 22, 2012, 20:36:33 POSLE PODNE
Pita učiteljica Pericu pred čitavim razredom: Perice, šta radi tvoj tata?
Perica: Pa, moj tata je muška striptizeta, radi u jednom gej klubu i ako neke čike plate, onda idu u sobu i seksa se sa njima...

Učiteljica se zaprepasti i izvede Pericu napolje i pita ga: Je li to stvarno tačno?
Perica: Ma nije učiteljice, moj tata je fudbaler i igra za reprezentaciju Srbije, ali me bilo sramota da kažem pred djecom!
Hahahha , i mene bi bilo sramota :/
ODSUTAN



Citat: Homeboy. poslato Oktobar 23, 2012, 08:16:44 PRE PODNE
Hahahah Mayer  !! dobri su :D
Imaš ti ovde dje?

Hahaha nisam :D neželim se brukat :P ,a i nisam tolko lud

Citat: [VG]SpawneR ^.- poslato Oktobar 23, 2012, 18:09:05 POSLE PODNE
Ekstra ... opsovao sam nastavnici engleskog sve zivo i izaso sa casa i dobio ukor  >:( >:( >:( >:( >:( >:( aaa

Moj čovjek.Ja sam bio prošle godine ovo napravio

http://www.youtube.com/watch?v=Q0XLe1MzOEU

a to Å¡to sjedite u zdanjoj klupi i javljate se samo kad prozove? to niÅ¡ta, a?  :D :D