Glavni razgovor #18

Započeo K4[Я]!K3, Septembar 06, 2012, 22:40:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.






Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click



Citat: gÑ"αявσу[GearBoy] poslato Septembar 26, 2012, 19:16:47 POSLE PODNE
ÄŒim Gage nema ni OG-a xD
Pozz!

Bice Gage opet, moramo samo da sklopimo neki deal. -.^

Dotle

HostName: [OG:RP]Old Generation RolePlay
Address:  83.133.224.71:7788
Players:  8 / 100
Ping:     49
Mode:     OG:RP v2.0 O
Map:      San Andreas

:D

Stari covek

Citat: gÑ"αявσу[GearBoy] poslato Septembar 26, 2012, 20:56:24 POSLE PODNE
Sta vam je bilo sto je on bio otiso?
Neko me je pitao slicno na PM ali zbog cega igrati samp ili raditi neki mod? Posto ja ne volim samp...

EDIT:
A i nije mi jasno zasto svi govore da bez mene nema nista.
Stjepan odlicno skripta i super ekipa na serveru samo treba vremena
Poslednja Izmena: Septembar 26, 2012, 21:14:36 POSLE PODNE od Mr.Gagi

Gledajte... Ta prvi ja, najvise sam molio gagija da se vrati... I sada vi mislite nema Gagija, Og propada.... Gagi je napravio izvrstan mod, i mislite da ga nitko nemoze zamijeniti... Stjepan je po meni sjajan skripter, i stvarno se covijek trudi... Mislim da ulaze vise truda nego Gagi (bez uvrede gagi :D), popravlja velike bugove, trudi se da OG uspije... Mi navecer uspijemo imati po 10 igraca, i nama je drago ih vidjeti... Ali dosta rasprve :D

Stari covek

[quote author=[OG:RP] Coldplay link=topic=52843.msg396523#msg396523 date=1348688320]
Gledajte... Ta prvi ja, najvise sam molio gagija da se vrati... I sada vi mislite nema Gagija, Og propada.... Gagi je napravio izvrstan mod, i mislite da ga nitko nemoze zamijeniti... Stjepan je po meni sjajan skripter, i stvarno se covijek trudi... Mislim da ulaze vise truda nego Gagi (bez uvrede gagi :D), popravlja velike bugove, trudi se da OG uspije... Mi navecer uspijemo imati po 10 igraca, i nama je drago ih vidjeti... Ali dosta rasprve :D
[/quote]
Ne ljutim se ja isto to pricam. Stjepan ima vise volje da radi nego ja i to sam i ja rekao.
I dovoljno o tome otislo smo sada na pricu o OG da se ne spama.

Kako me iznerviraÅ¡e administratori na CH, to nije moguće. ÄŒekam cijeli dan da nagradu dobijem, izaÄ'em malo van, doÄ'em na server, kucam /number Cl, kad Nikola online. PoÅ¡aljem ja na report može li mi Nikola ili Bobo doći dati nagradu(za 5. godiÅ¡njicu CHa), i ja lijepo 90min /mute. Pa jel' moguće -.-

Citat: вιg вÏ...ηηу poslato Septembar 26, 2012, 21:52:45 POSLE PODNE
Kako me iznerviraÅ¡e administratori na CH, to nije moguće. ÄŒekam cijeli dan da nagradu dobijem, izaÄ'em malo van, doÄ'em na server, kucam /number Cl, kad Nikola online. PoÅ¡aljem ja na report može li mi Nikola ili Bobo doći dati nagradu(za 5. godiÅ¡njicu CHa), i ja lijepo 90min /mute. Pa jel' moguće -.-

Upozorili su na to

Ma jebes CH , ja tu prestao da igram ( Izvini Dude xP ) , administracija je mnogo losa , sada je svaki noob admin tamo.
ODSUTAN

1000h igranja za GSa  :D Stvarno moras bit NoLifer da imas 1000h igranja!  :'( Koji kurac uopce gledaju sate? Testaju i gotovo -.-

Citat: RaZeRâ,,¢ poslato Septembar 27, 2012, 08:50:32 PRE PODNE
Imaju dosta igraca tako da ih bas briga  :P

Jeb** admina kojeg izaberes kad imas hrpe igraca xDDD


|


|Samp Igrac od 2006 Godine |



Dosta 'pljuvanja' po CH, pricajte ljudi normalno, vazda se svadjate  :D :D, sta ima kod vas jutros?

Vegas.

Jedem milku od sinoć  8)  ;D aaa bil vi red milke, aa bi qrac :D