Glavni razgovor #18

Započeo K4[Я]!K3, Septembar 06, 2012, 22:40:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 24, 2012, 19:06:40 POSLE PODNE
Sta ima ljudi? Skonto sam da ovo sto sam napisao je shit :/

Znamo siso :D


Evo jedan vic:

Gastarbeiteru u Njemačkoj se pokvari Fićo na auto putu. Jadnik stoji uz cestu i maše rukom u nadi da mu netko pomogne. Zaustavi se jedan čovjek u Porsheu:
- O zemljak, Å¡to se dogodilo?
- A evo ovaj moj Fićo prokuhao. Ako me možeš otegliti do prve servisne stanice bio bih ti jako zahvalan.
- Nema problema! Ako budem prebrzo vozio ti potrubi i ja ću usporiti.
Šlepa tako Porshe Fiću, kad odjedno ih pretekne jedan Ferrari. U vozaču Porshea se probudila natjecateljska strast, ubrza i pretekne Ferrarija. Ali ni ovaj iz Ferrarija se ne da i opet pretekne Porshea. Dok se Porshe i Ferrari utrkuju, Fići malo nedostaje da se raspadne. Vozač trubi, trubi, ali bez rezultata. Uz rub ceste stoji policajac koji sve to promatra i piše zapisnik:
- Porshe i Ferrari se utrkuju, a Fićo trubi da mu se sklone s puta.

Jest propao ovaj glavni razgovor  :D
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!


Citat: Hitman poslato Septembar 24, 2012, 19:48:40 POSLE PODNE
Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 24, 2012, 19:06:40 POSLE PODNE
Sta ima ljudi? Skonto sam da ovo sto sam napisao je shit :/

Znamo siso :D


Evo jedan vic:

Gastarbeiteru u Njemačkoj se pokvari Fićo na auto putu. Jadnik stoji uz cestu i maše rukom u nadi da mu netko pomogne. Zaustavi se jedan čovjek u Porsheu:
- O zemljak, Å¡to se dogodilo?
- A evo ovaj moj Fićo prokuhao. Ako me možeš otegliti do prve servisne stanice bio bih ti jako zahvalan.
- Nema problema! Ako budem prebrzo vozio ti potrubi i ja ću usporiti.
Šlepa tako Porshe Fiću, kad odjedno ih pretekne jedan Ferrari. U vozaču Porshea se probudila natjecateljska strast, ubrza i pretekne Ferrarija. Ali ni ovaj iz Ferrarija se ne da i opet pretekne Porshea. Dok se Porshe i Ferrari utrkuju, Fići malo nedostaje da se raspadne. Vozač trubi, trubi, ali bez rezultata. Uz rub ceste stoji policajac koji sve to promatra i piše zapisnik:
- Porshe i Ferrari se utrkuju, a Fićo trubi da mu se sklone s puta.

Sjedi učenik na satu i piše status: Svi uče a ja fejsam.
Nakon par minuta pojavljuje se komentar profesora: Oćeš ustati da vidiš jedinicu ili da te označim ?


Ima ko onaj raptorgame roleplay mod? :D

edit:snaso se :D
Poslednja Izmena: Septembar 24, 2012, 21:06:42 POSLE PODNE od [Underworld team cod2]Sρєє∂у

Vegas.

Ovako Hitman izjavljuje ljubac curi :D

HAHAHAHAHHA :D I ja sam Zemunac :D
ODSUTAN



Citat: Needaa poslato Septembar 24, 2012, 23:01:26 POSLE PODNE
Helllouuuuuu ja novi ev :p

Nemoj pisat gluposti jer će ti odmah ban spičit s.modovi :)




Dolazi tko u subotu na Balkan Games Event Night? :P

Meg

*

hvala svim koji bi kliknuli ovdje

www.pan-hosting.com/refferal/poen.php?korisnik=Meg_Gregor

Citat: Meg_Gregor poslato Septembar 25, 2012, 02:16:41 PRE PODNE
hvala svim koji bi kliknuli ovdje

www.hosting uklonjen!/refferal/poen.php?korisnik=Meg_Gregor
nema na cemu
PS nisam kliknuo :D, nemoj ovdje reklamirati hosting  :P

Mislim da bi se trebala otvorit tema "Humor" kako se GL. razgovor nebi zatrpavao vicevima/slikama/videima  :-\

Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:26:53 POSLE PODNE
Sta mislite jel dobro ime Gotye da promenim ili je phillips dobro smorilo me malo :)
Ako ces ga ti koristit kako god okrenes ruzno je

Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:28:54 POSLE PODNE
Citat: [DH:RP]Accardo.css poslato Septembar 25, 2012, 15:27:49 POSLE PODNE
Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:26:53 POSLE PODNE
Sta mislite jel dobro ime Gotye da promenim ili je phillips dobro smorilo me malo :)
Ako ces ga ti koristit kako god okrenes ruzno je
Ne seri :D Evo sad smo jednaki ti mene zajebavas ja tebe sad necemo vise :D
Samo mi odgovorite na pitanje gore
Jesi to jos na exportu?