Glavni razgovor #18

Započeo K4[Я]!K3, Septembar 06, 2012, 22:40:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Kako vam se svidja moj novi nick? :D
ODSUTAN

Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:38:34 POSLE PODNE
Daniel samo si font promenio xD
bolinx i akardo sise!
Na exportu pomazem oko mapanja/servera dok nezavrsim moj server :P
You praviš svoj server ?
Ocel biti RP ili DM ?
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:45:35 POSLE PODNE
RP,dosta mi je DM-a razocarao sam se u balkanske DM igrace xD Realno sa otvaranjem DM/TDM/STUNT servera na ovim prostorima nemozes postici nista :/ :/

Seres.. bilo je 16 igraca dnevno! :/

...Neno...

ma phillips sje.bo mod stavio umjesto SendClientMessage - SEndClientMessage pa nije znao rijesit error i odustao hahah  :D

Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:53:43 POSLE PODNE
Citat: MT3 bolinx poslato Septembar 25, 2012, 15:48:14 POSLE PODNE
Citat: [E:RP]...ρнιâ,,"â,,"ιρѕ... poslato Septembar 25, 2012, 15:45:35 POSLE PODNE
RP,dosta mi je DM-a razocarao sam se u balkanske DM igrace xD Realno sa otvaranjem DM/TDM/STUNT servera na ovim prostorima nemozes postici nista :/ :/

Seres.. bilo je 16 igraca dnevno! :/
Brate zadnjih mesec dana prosek 2 igraca dnevno evo mozes pitati makija ako neverujes

Citat: ...Neno... poslato Septembar 25, 2012, 15:50:27 POSLE PODNE
ma phillips sje.bo mod stavio umjesto SendClientMessage - SEndClientMessage pa nije znao rijesit error i odustao hahah  :D
Kako si pogodio?

Zadnjih mj. dana nema igraca zato sto si ti to zapustio ;) i otiso

Poslednja Izmena: Septembar 25, 2012, 16:08:06 POSLE PODNE od MT3 bolinx

Citat: ...Neno... poslato Septembar 25, 2012, 15:50:27 POSLE PODNE
ma phillips sje.bo mod stavio umjesto SendClientMessage - SEndClientMessage pa nije znao rijesit error i odustao hahah  :D
hahaahaha  :D  :D  :D
Follow me na Instagram @sixmatic

mogu dobiti link o pdf dje je objasnjeno gdje se moze napraviti sam svoj GTA ?

Citat: Dominik123 poslato Septembar 25, 2012, 21:13:48 POSLE PODNE
mogu dobiti link o pdf dje je objasnjeno gdje se moze napraviti sam svoj GTA ?

Programiranje  :)

Kakvo programiranje -.-' Imas milion programa za to..

EDIT : Nasao sam u 3 sec temu -.- http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=43319.0
Poslednja Izmena: Septembar 25, 2012, 21:32:43 POSLE PODNE od •´¯`•. ∂αηιεℓ zεяσ .•´¯`•
ODSUTAN

Citat: •´¯`•. âˆ,αηιεâ,," zεяσ .•´¯`• poslato Septembar 25, 2012, 21:31:43 POSLE PODNE
Kakvo programiranje -.-' Imas milion programa za to..

EDIT : Nasao sam u 3 sec temu -.- http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=43319.0

neznam ja na šta on misli, mislio da oće unaprijedit GTA(dodat kuće i mape u SP)..





Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

[BR]:[BUL]CooL.

Za sve stare igrace BUL-a-BalkanUnderline servera jedno radosno obavestenje.

Zbog prevelikog smaranja Baka je odlucio da opet otvori 'Balkan Underline' al postoji nekoliko bugova koje on nemoze da popravi pa je zato nesigurno oce'l se Balkan Underline uopce otvorit ali ako ima podrusku svih starih igraca BUL-a sve ce biti :)




Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.