"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.



/goto ne radi :(
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

kako promjeniti pocetni stats na rpg serveru gdje je vip lvl 4 2m itd... u pitanju je SA mod

Citat: Elma poslato Mart 19, 2018, 18:07:54 POSLE PODNE
kako promjeniti pocetni stats na rpg serveru gdje je vip lvl 4 2m itd... u pitanju je SA mod
Preko skripte
]

Otvorite zasebnu temu, ne trazite ovdje za pomoc.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Bašovski poslato Mart 19, 2018, 19:00:20 POSLE PODNE
Otvorite zasebnu temu, ne trazite ovdje za pomoc.
Pa,u pravu si.Ali takodje je ovo "TEMA" za potrebu necega,tako da mogu i odje traziti nesto,a ovaj korisnik sto je prije napisao da mu treba stats i to,to treba da napravi temu jer odje se obracas za neku FS da ti nadju ili naprave...

treba mi rekord i online da radi pre tdovi nisu imali online i rekord re co united gaming mod ili ti ga san marino.. i avozilo mi treba
..

Citat: Baki SA poslato Mart 19, 2018, 19:52:16 POSLE PODNE
treba mi rekord i online da radi pre tdovi nisu imali online i rekord re co united gaming mod ili ti ga san marino.. i avozilo mi treba
..
Oces /avozilo sa TDovima?


Citat: Elma poslato Mart 19, 2018, 18:07:54 POSLE PODNE
kako promjeniti pocetni stats na rpg serveru gdje je vip lvl 4 2m itd... u pitanju je SA mod
U skripti pronaÄ'i [ pVip ] = 4 i vidi da li ima ako to ne radi onda probaj [pVip] = 4

Trebam Alt Chat, onaj ne radi Å¡to je objavljen
Amazing Gaming ~Bayside~
Owner & Developer

amazinggamingrp.e-gear.net:7737


Trebam ono za prijavljivanje kod kad se neklo loginuje ime prezime ip i iz koje zemlje se prijavljuje kao na sa
Poslednja Izmena: Mart 20, 2018, 13:37:15 POSLE PODNE od ☢Stefan Cvetanovic☢

Citat: ☢Stefan Cvetanovic☢ poslato Mart 20, 2018, 13:33:10 POSLE PODNE
Trebam ono za prijavljivanje kod kad se neklo loginuje ime prezime ip i iz koje zemlje se prijavljuje kao na sa
Po OnPlayerConnect stavis

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
{
    new string[200];
    new ippp[24];
    new name[MAX_PLAYER_NAME];
   GetPlayerIp(playerid, ippp, 24);
    GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
    format(string, sizeof(string), "Igrac: %s | ID: %d |IP: %s | se ulogovao na server *****", name, playerid,ippp );
    Adminp(0xFFFF80C8, string);
}
prilagodis ovo sa tvojom skriptom i dodas drzavu,ovo sam na brzinu izvadio izmoda