"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Baki SA poslato Mart 23, 2018, 11:36:41 PRE PODNE
HELP HELP HELP UBACIVO SAM DAMAGE SISTEM ONO KAO NA SA DA PISE DOLE KAD SE PUCAS S NEKIM ONO DOLE ZELENM I PLAVIM ALI IMA NEKIH ERRORA HELP ODAVDE SAM TO UBACIO I EVO ERRORI ZNACI U SM MOD
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=351329
https://imgur.com/a/wt1Vf
otvori temu po pravilima u razgovor o pawn skriptanj
vidiÅ¡ i sam da si     2     put definiso CB_OnPlayerTakeDamage čisti engleski
loose indentation poravnaj linije
number of argumwnts... ili imaš viška ili ti fali broj
Respect to Muma187, Sivir, Ino420, Tosic, Shomy Script, σgí, [CG]Johnny, [WG]Danny
Alfa Gaming Community Owner & Skripter
Alfa Gaming mod edit:100%

Potreban /disarm kao na Skill Areni isto sve a moze i slicno pa cu doradjivati poy

Potreban mi je sistem organizacija,ako moze neko da mi nadje neki gamemode samo gdje je sistem organizacija a ja cu sam dalje pokusavati pravit.Ne treba mi nista puno PD SAj GSF Ballaskomanda makeleader invite uninvite a ostale cu ja napraviti komande za org.Molim vas neko da mi napravi


Pogledaj profil  Imejl  Privatna poruka (Na mreži)

Pomoc Damage System errors
« poslato: danas u 12:01:31 »
Problem(error/warning): Symbol already defined:"CB_OnPlayerTakeDamage ( i jos nesto )
Dio skripte: [ pawn ]Forward and Defined[ /pawn ]
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): [ code ]Nije to samo errori[ /code ]
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): Evo: https://imgur.com/a/wt1Vf
Obrazlozis: [ pawn ]Eh ovako.. ja sam uzeo SM mod i zelim ubaciti ovo DAMAGE SISTEM KAO NA SA kada se pucas da dolje izbaciva.. Ovdje sada imam nekih errora... Ne znam sada to rijesiti ako bi neko mogao pomoc.. vidite tu na slikama svee[ /pawn ]

Pozdrav, trebala bi mi pomoc u vezi pawna...
Imam ove tu Errore..
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\pawno\include\newsamp.inc(847) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\pawno\include\newsamp.inc(1041) : error 025: function heading differs from prototype
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(23772) : error 025: function heading differs from prototype
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(23773) : error 021: symbol already defined: "CB_OnPlayerTakeDamage"
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(30301) : warning 217: loose indentation
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(30308) : warning 217: loose indentation
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(36224) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(36236) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(36247) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(44497) : warning 217: loose indentation
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(44499) : warning 217: loose indentation
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


6 Errors.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Znaci ovako..
-U San Marino mod ( to jest United Gaming ) sam ubacivao Damage Sistem kao na SA
-Znaci kada se pucam da dolje pise koliko skidam HP-a.. i tako to..
-Eh ja sam to sve uradio i izbacilo mi je ove warninge..
-Ovo CB_OnTakeDamage .. ne znam gdje sam dva puta define sve sto imam od toga jeste ovo:
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
new Text:TakeDamage[MAX_PLAYERS];

forward OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float: amount, weaponid);

   public OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float: amount, weaponid)

public OnPlayerTakeDamage( playerid, issuerid, Float:amount, weaponid, bodypart ) ( ovaj public mi je bio i prije tu zadnji )

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Ovi warninzi manje / vise ako bi neko mogao pomoci trebam samo jos to srediti na modu dosta sam ga editovao i tako to sve.. Hvala vam.. Ako neko moze PM.. ili ovdje da ODG...  HVALA.....

Citat: Baki SA poslato Mart 24, 2018, 10:42:03 PRE PODNE
Pozdrav, trebala bi mi pomoc u vezi pawna...
Imam ove tu Errore..
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\pawno\include\newsamp.inc(847) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\pawno\include\newsamp.inc(1041) : error 025: function heading differs from prototype
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(23772) : error 025: function heading differs from prototype
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(23773) : error 021: symbol already defined: "CB_OnPlayerTakeDamage"
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(30301) : warning 217: loose indentation
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(30308) : warning 217: loose indentation
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(36224) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(36236) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(36247) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(44497) : warning 217: loose indentation
C:\Users\tina\Desktop\BUGS\EGRP BUGFIX\gamemodes\UG.pwn(44499) : warning 217: loose indentation
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


6 Errors.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Znaci ovako..
-U San Marino mod ( to jest United Gaming ) sam ubacivao Damage Sistem kao na SA
-Znaci kada se pucam da dolje pise koliko skidam HP-a.. i tako to..
-Eh ja sam to sve uradio i izbacilo mi je ove warninge..
-Ovo CB_OnTakeDamage .. ne znam gdje sam dva puta define sve sto imam od toga jeste ovo:
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
new Text:TakeDamage[MAX_PLAYERS];

forward OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float: amount, weaponid);

   public OnPlayerTakeDamage(playerid, issuerid, Float: amount, weaponid)

public OnPlayerTakeDamage( playerid, issuerid, Float:amount, weaponid, bodypart ) ( ovaj public mi je bio i prije tu zadnji )

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Ovi warninzi manje / vise ako bi neko mogao pomoci trebam samo jos to srediti na modu dosta sam ga editovao i tako to sve.. Hvala vam.. Ako neko moze PM.. ili ovdje da ODG...  HVALA.....

Imas za to ovo
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=11.0

Neko zainteresovan da radimo MOD OD 0(neko od iskusnijih ili osrednjh skriptera,da bi me takodje i jos ponesto naucio),ne mora nesto specijalno,ali da radimo

BRT POMOC uploadovao sam ovo na paste bin da vids.. znaci ja ocu ovaj damage sistem ubaciti ovo gore je sto trebam ubaciti a dolje je sto ja imam.. gdje taj dio treba ubacit ? hvala.. https://pastebin.com/VXpn41Bt

Citat: Baki SA poslato Mart 25, 2018, 11:52:55 PRE PODNE
BRT POMOC uploadovao sam ovo na paste bin da vids.. znaci ja ocu ovaj damage sistem ubaciti ovo gore je sto trebam ubaciti a dolje je sto ja imam.. gdje taj dio treba ubacit ? hvala.. https://pastebin.com/VXpn41Bt

Javi se FB
https://www.facebook.com/groups/142158482573969/

Treba mi ako ima neko link zBracket Finder (valjda se tako zove) :D


Treba mi kao na Skill Areni /alias naprimer kada kucam tu komandu ona mi omogucava da vidim igraca sa kojeg je ip-a ulazeno na njegov account.


Ako ti je UP mod nadji ovo

stock BelaBojaIgraca(playerid)
{
SetPlayerColor(playerid,0xFFFFFF00); // AKO TI NIJE OVAKO (0xFFFFFF00) STAVI TAKO XD
}
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790