[ANKETA]Kako ste prošli Gta San Andreas

Započeo Koncho, Jul 08, 2012, 01:24:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Ali aka Diablo poslato Avgust 22, 2012, 11:30:22 PRE PODNE
ja sam je presao sa tipkovnicom i misem brate.Nikakvi cheatovi samo mis i tipkovnica

Ja ti vjerujem  :)

Ja sam ga dva puta prešao sa cheatom
Drukčije se nemože... :-\

Pa i ja ne vjerujem da se tako samo moze prijeci bez citova,bas ima teskih misija u kojima moras koristiti ono bas koristiti citove,ja sam 4 puta presao i sve 4 puta sa citovima,4. put' sam presao dobar dio bez citova,onda kada sam vidio da ne moze koristio sam citove jbg...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: AroN poslato Avgust 22, 2012, 15:46:27 POSLE PODNE
Ja sam ga dva puta prešao sa cheatom
Drukčije se nemože... :-\
A evo jedan pametan, hvala bogu.  :)
Ja bi se kladio po život da možda, kažem možda ima 2 lika na balkanu koja su prešla 100% igru bez ćiteva, ma da i to nebi olako prihvatio.

edit: evo ti jedan primjer najobičnije prevare, kad imaÅ¡ mal hp odeÅ¡ u kuću pa spremiÅ¡ pa ugasiÅ¡ igru pa se vratiÅ¡ i učitaÅ¡ spremljeno i imaÅ¡ 100 hp-a.. varanje 100%  :)
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2012, 15:51:13 POSLE PODNE od K4[Я]!K3™

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 22, 2012, 15:49:37 POSLE PODNE
Citat: AroN poslato Avgust 22, 2012, 15:46:27 POSLE PODNE
Ja sam ga dva puta prešao sa cheatom
Drukčije se nemože... :-\
A evo jedan pametan, hvala bogu.  :)
Ja bi se kladio po život da možda, kažem možda ima 2 lika na balkanu koja su prešla 100% igru bez ćiteva, ma da i to nebi olako prihvatio.

edit: evo ti jedan primjer najobičnije prevare, kad imaÅ¡ mal hp odeÅ¡ u kuću pa spremiÅ¡ pa ugasiÅ¡ igru pa se vratiÅ¡ i učitaÅ¡ spremljeno i imaÅ¡ 100 hp-a.. varanje 100%  :)

Nateraces mi da predjem bez sifri :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Nikad ga nisam presao niti sam imao zivaca, jednom pokusao bez citova, presao oko 50% i odustao, multiplayer je mnogo bolji  :P

Ja sam preso bez citova jednom, trebalo mi je dosta vremena, uvjek dok nisam uspio misiju sam iso load game da mi se nebi zbrojilo "missions failed", na zadnjoj misiji sam u kucu od prve uso poubijo sve polako i izaso, onda kad je trebalo ono sa kamionom to sam negdje 10 puta :D

Ja sam prešao tri puta sva tri put sa šiframa + koristio sam onaj savedgames (http://www.gtasavegames.com/savegames/San_Andreas) to vam je kao da skinete misiju s neta :)
Namučila me je ona za polaganje aviona.  ::)

Snich

Presao sam 4 - 5 puta sa Å¡iframa (cheat-om) a nisam nijednom bez ...

Prošao sam 1 put sa šiframa, nemam živaca za nake misije a i nebih htio da se tipkovnici mojoj dragoj dogodi ono što se dogodilo PS2 - ici zbog gta vice city stories i nintendu zbog chinatown warsa xD

Sa siframa


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Prvi put nisam znao za šifre, drugi put sa šiframa a treći put bez njih, gledao svaki cutscene, kao da film gledam jbt.

2-3 Puta sa siframa :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Nisam ga nikad ni presao , Dodjem do 80posto i nisam mogao da predjem onu Sa avionom....


Stari NL se vraca ponovo u funkciju posjetite nas na forumu.