[ANKETA]Kako ste prošli Gta San Andreas

Započeo Koncho, Jul 08, 2012, 01:24:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo jednom je bila ova tema ali je zaključana radi spama i ostalih stvari pa da ne refrešam evo napišite nešto o tome kako ste prešli Gta San Andreas igru ja sam je prešao 4 puta ali uvijek sa šiframa htjeo bi preći bez njih jer je zanimljivije ali nemam vremena pa pričajte...da ne duljim bez spama i držite se Pravila Foruma.
Poslednja Izmena: Septembar 30, 2012, 20:48:02 POSLE PODNE od dknez15

...Neno...

Ih sa siframa,ja sam sa siframa presao 2. puta,ali to u roku od sedmice dana.
A jednom sam i bez sifri,pa jedno 3. mjeseca smo ja i prijatelj prelazili,on kod sebe ja kod sebe,i dosta je tesko,ali puno zabavnije i uzbudljivije,a i teze misije preci,a ja volim kad mi izvlaci zivce.  :D

Prekuco sam 5 puta. 3 puta sa siframa,2 puta bez sifri. Nije zanimljivo bez sifri  :D  :D

Citat: ...Neno... poslato Jul 08, 2012, 01:41:06 PRE PODNEvolim kad mi izvlaci zivce.  :D

I mi ćemo ti ih izvlačiti xd. E, kad me iznervira, pobacao bih sve vanka :O.

Inače 2 puta skinuo sa neta i 2 puta sa šiframa xd

Ja nikada nisam presao GTA :D , nevolim SP :D
ODSUTAN

Prošao sam ga sve ukupno 9 puta,4 puta sa siframa i 5 bez sifra
Jako je lako i bez sifri samo se treba naviknut :)
VIse volim SP od Sampa :D
Poslednja Izmena: Jul 22, 2012, 22:13:58 POSLE PODNE od Izvanzemaljac

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Citat: ...Neno... poslato Jul 08, 2012, 01:41:06 PRE PODNE
Ih sa siframa,ja sam sa siframa presao 2. puta,ali to u roku od sedmice dana.
A jednom sam i bez sifri,pa jedno 3. mjeseca smo ja i prijatelj prelazili,on kod sebe ja kod sebe,i dosta je tesko,ali puno zabavnije i uzbudljivije,a i teze misije preci,a ja volim kad mi izvlaci zivce.  :D
U bre Neno ;) Ja sam prvi put preso sa siframa, pa posle 10 puta bez...
Ozb, preko 10 puta sam preso GTA :D Cim se smorim sa igricama, ja uzmem da prelazim... :)

1 put sa siframa i jednom bez njih... Ono kad nemos prec jednu misiju iz 100-tog pokusaja, pa ti lagano pocne zivce kidat, razbio bi i plejku i telku, i sve :P







Sifre: Jednom
Bez Sifra: Tri puta (Kad mi je dosadno ja krenem prelazit GTA)




vlado_plavsic


Ja sam presao 6 puta... 5 puta sa siframa, a ovaj sesti put sam samo jednom ukucao "ASNAEB" i to je bila jedina sifra xD

Citat: sampzone poslato Maj 01, 2011, 10:40:01 PRE PODNE
kako da napravim txt dokument ....sry zbog refresha teme

Svi Å¡to se preÅ¡li "bez Å¡ifri" lažete.. eto ukratko da vam kažem  :D
OT:: Ja sam 2 ili 3 puta sa šiframa.. kad je tek izašo GTA:SA tj. na početku nisam ni znao da imaju te šifre dok me nije izjebalo pa sam nešto moro tražit XD

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 05, 2012, 19:49:16 POSLE PODNE
Svi Å¡to se preÅ¡li "bez Å¡ifri" lažete.. eto ukratko da vam kažem  :D
OT:: Ja sam 2 ili 3 puta sa šiframa.. kad je tek izašo GTA:SA tj. na početku nisam ni znao da imaju te šifre dok me nije izjebalo pa sam nešto moro tražit XD

Nemora biti da lažu,evo ja sam prešo više puta bez sifra nego sa siframa

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!