[ANKETA]Kako ste prošli Gta San Andreas

Započeo Koncho, Jul 08, 2012, 01:24:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Jednom sam ga presao i to s siframa a 90% vas sto kazu da ste bez sifri ste koristili sifre

San Andreas kad sam prvi put prelazio , koristio sam itekako Å¡ifre.. koristio sam i save game fajlove koje bi skinuo sa neta jer neke misije apsolutno ne bi mogo preć , pogotovo jer bi mi Å¡ifre bile upaljene.. onda sam sebi "dao zadatak" da preÄ'em bez Å¡ifri , i sve vrijeme sam mislio da će bit neka misija koju neću moć nikako preć i da neću moć dalje.. ali za čudo svaki dan sam igrao po 5-6 sati i za 7 dana sam preÅ¡ao .. i tako sam oko 10ak puta preÅ¡ao čitav San Andreas , ako računaÅ¡ i onaj prvi put. ÄŒak sam i zadnja 3 puta onu zadnju misiju preÅ¡ao bez da uradim one Firetruck missions, koje kad preÄ'eÅ¡ postaneÅ¡ otporan na vatru( tako je lakÅ¡e preć onaj dio u zadnjoj misiji kad je požar).. nego sam koristio fire extinguisher i uspio sam se provuć xD Ali dugo nisam uopÅ¡te igrao singleplayer, zadnji put sam igrao kad sam zadnji put i prelazio, prije par mjeseci.. ZavrÅ¡io čitavu igru za nekih 4-5 dana bez Å¡ifri, i to igrao sam oko 2-3h dnevno. Za tih 2-3 sata otprilike uradim 5-10 misija, zavisi od težine. Sve u svemu igrica mi je postala toliko lagana nemam viÅ¡e nekih problema da je savladam ,skoro sam naučio napamet kako ide xD A kud ne bi , kad igram već dugo godina.
Poslednja Izmena: Oktobar 21, 2012, 11:28:24 PRE PODNE od viKK

Pa ni Cak Noris ne moze sve preci bez sifri covece!

Dackica Tackica

Ja sam kad sam imo 3 godine stigo do san fieera i onda sa 6 godina stigo do las venturas i tu mi jedna misija bila pokvarena nemoguce je bilo resit i na nju sam se tolko iznerviro da sam je pokusavo 3 godine rjesit i pocnem ispocetka i za 3 dana sa siframa resio igricu za 3 dana od tolke nervoze jel su meni kratki zivcci i onda sam prelazio za 3 dana al bez sifara!

Citat: Dackica Tackica poslato Oktobar 25, 2012, 10:45:16 PRE PODNE
Ja sam kad sam imo 3 godine stigo do san fieera i onda sa 6 godina stigo do las venturas i tu mi jedna misija bila pokvarena nemoguce je bilo resit i na nju sam se tolko iznerviro da sam je pokusavo 3 godine rjesit i pocnem ispocetka i za 3 dana sa siframa resio igricu za 3 dana od tolke nervoze jel su meni kratki zivcci i onda sam prelazio za 3 dana al bez sifara!
Laživo je reć!  :)

san andreas sam prešo eto 7-8 puta na kompu,a prije kad je tek izašo san andreas na PS2 sam prešo 2 puta..
na psu sam znao dosta šifri kad je izašo san andreas a na kompu 1 put nisam znao baš puno šifri (hesoyam,aezakmi,jumpjet,pdnejoh,kjkszpj,rocketman)
Poslednja Izmena: Oktobar 26, 2012, 15:52:08 POSLE PODNE od GF <3
copyright 2007 - 2013

Citat: marko,pwn poslato Oktobar 21, 2012, 11:42:15 PRE PODNE
Pa ni Cak Noris ne moze sve preci bez sifri covece!
Naravno da se moze, samo se moras skoncentrirati i igrati ne zuriti se, ne navaljivati nego polako prelaziti imas vremena, ja sam jednom preso bez sifri, a jednom mi je prijatelj zadnju misiju preso (taj put sam sa hesoyam i aezakmi, fullclip preso sve ostalo)

Obicni gta sam presao 6 puta pokusavao sam bez sifri ali ne ide samo se nerviram i udaram po ovoj jadnoj tastaturi.Dok sam na  PS2 presao bez i jedne sifre/cheata.ali ja nisam igrao to samo da prelazim misije nego predzem 3-4 misije pa se vozam po gradu i sve tako nekad nisam ni prelazio misije samo sam se vozao ali jako jako tesko je bez sifri igrati.Nije zanimljivo  8)
Zene i Alkohol !

Sa siframa  >:(
Balkan Undeground Evolution[www.bu-rp.info]
ip od BUa: bu-rp.info:7777


Ja nikad nisam presao GTA..Razlog je zato sto ne volim SP.


Respect:ColdPlay,Artie,dnjl.

ja i moj prijatelj smo ga prisli na PS2 bez sifara jer ih nismo znali koristit... ja sam posle saznao sifre za komp i presao ga na kompu pomocu sifra
Software Developer

Tačno 7 puta prekucao , 5 puta sa šiframa :P i 2 puta bez :D

Igrao na PlayStation 2 sifre sam tek saznao na kraju misije  :D